Portál MarkPro prináša nové príležitosti a prepája marketingových pracovníkov

Zviditeľnite svoje podnikanie prostredníctvom slovenského digitálneho hubu MarkPro. Platforma prepája slovenských marketérov a freelancerov, ktorí chcú rozšíriť portfólio svojich služieb alebo vyhľadávajú prácu v e-commerce. Okrem toho ponúka veľa aktuálnej inšpirácie v podobe článkov a informácií o zaujímavých udalostiach.

Využite portfólio hub MarkPro pre správny vstup na Slovenskú e-commerce scénu

Chcete rozbehnúť e-shop na Slovensku alebo na jeho trh preraziť zo zahraničia? Urobte si prehľad o tom, akých odborníkov osloviť, aby ste ľahšie uspeli. V portfóliu hubu MarkPro ponúkajú služby slovenskí marketingoví špecialisti, digitálné agentúry, startupy i influenceri.

Ponuka portálu MarkPro. Zdroj: https://markpro.sk

Získajte viac zákazníkov a pridajte svoj profil na MarkPro

Ste freelanceri alebo marketingová agentúra a ponúkate svoju prácu v slovenskej e-commerce? Buďte viac vidieť a vytvorte si profil na webe MarkPro.

Využite tipy a inšpiráciu

Hľadáte nové marketingové nástroje, s ktorými si zjednodušíte prácu? Alebo napríklad odborné rady, marketingové udalosti či ideálne miesto na schôdzku? To všetko pre vás MarkPro agreguje na jednom mieste.

 

Využite portfólio hubu MarkPro. Pomôže vám sa zorientovať v slovenskej e-commerce. Pohodlne a z jedného miesta.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Ponúkajte Balíkovňu ako ďalší typ dopravy

Chcete svojim zákazníkom uľahčiť odber zásielky v miestach, kde je nízke pokrytie parcel pointov rôznych dopravcov? Ponúkajte dopravu do Balíkovne Českej pošty, v ktorej budú nakupujúci rýchlejšie odbavení prostredníctvom kódu na vyzdvihnutie. Aktuálne ju podporuje aj Heureka.

06.10.2020
Pripravte reklamné kampane na vianočnú sezónu s FAVI Checklistom

Špecializovaný porovnávač FAVI vydal checklist zjednocujúci tipy a rady pre dôležité e-shoparské úkony na predvianočnú sezónu. Prejdite si ho a pripravte vašu inzerciu na najdôležitejšie e-commerce obdobie v roku. Mnoho z týchto úkonov vám zautimatizuje používanie Mergada, s ktorým si budete istý, že je vaše nastavenie bezchybné.

22.09.2020
S dynamickým retargetingom na Biano.sk dostanete tovar na top pozície

Stáva sa vám, že užívatelia na e-shope nedokončia nákup? Zvažujete, ako ich prinútiť tovar nielen prezerať, ale skutočne objednať? Ak predávate sortiment z kategórie bývanie, využite dynamický retargeting na Biano.sk. Pomocou tohto nástroja zvýšite reálny nákupný záujem zákazníkov.

01.09.2020

Pridať nový komentár