Portál MarkPro prináša nové príležitosti a prepája marketingových pracovníkov

Zviditeľnite svoje podnikanie prostredníctvom slovenského digitálneho hubu MarkPro. Platforma prepája slovenských marketérov a freelancerov, ktorí chcú rozšíriť portfólio svojich služieb alebo vyhľadávajú prácu v e-commerce. Okrem toho ponúka veľa aktuálnej inšpirácie v podobe článkov a informácií o zaujímavých udalostiach.

Využite portfólio hub MarkPro pre správny vstup na Slovenskú e-commerce scénu

Chcete rozbehnúť e-shop na Slovensku alebo na jeho trh preraziť zo zahraničia? Urobte si prehľad o tom, akých odborníkov osloviť, aby ste ľahšie uspeli. V portfóliu hubu MarkPro ponúkajú služby slovenskí marketingoví špecialisti, digitálné agentúry, startupy i influenceri.

Ponuka portálu MarkPro. Zdroj: https://markpro.sk

Získajte viac zákazníkov a pridajte svoj profil na MarkPro

Ste freelanceri alebo marketingová agentúra a ponúkate svoju prácu v slovenskej e-commerce? Buďte viac vidieť a vytvorte si profil na webe MarkPro.

Využite tipy a inšpiráciu

Hľadáte nové marketingové nástroje, s ktorými si zjednodušíte prácu? Alebo napríklad odborné rady, marketingové udalosti či ideálne miesto na schôdzku? To všetko pre vás MarkPro agreguje na jednom mieste.

 

Využite portfólio hubu MarkPro. Pomôže vám sa zorientovať v slovenskej e-commerce. Pohodlne a z jedného miesta.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Novinky z porovnávačov alebo aj ako sa najlepšie pripraviť na letnú e-shopársku sezónu

Čo by vás nemalo minúť v prípade porovnávačov v nadchádzajúcom období? Zhrnuli sme pre vás užitočné novinky z Heureky a FAVI, ktoré s prichádzajúcimi sezónnymi akciami určite využijete. Tak či už zvažuje expanziu alebo vyladenie inzercie pre domáci trh, ste na správnom mieste.

09.06.2021
Predávajte tovar pre udržateľné bývanie pomocou novej kategórie Biano EKO

Ponúkate ekologické a udržateľné produkty v sekcii Home & Decor? Upozornite na ne ľahšie prostredníctvom špecializovaného porovnávača Biano. 22. apríla 2021 predstavil novú kategóriu, ktorá ponúka ekologickejšie varianty produktov, inšpiráciu, informácie a tipy o udržateľnom životnom štýle.

29.04.2021
Spoznajte Biano Button. Funkcia zobrazenia podobných produktov vám zvýši predaj

Premýšľate, ako v segmente nábytku a dekorácií prilákať viac zákazníkov? Biano pre vás pripravilo novú funkciu Biano Button. Funguje na princípe similarity - teda zobrazenia podobných produktov. Poďme si túto novinku predstaviť bližšie.

09.03.2021

Pridať nový komentár