Portál MarkPro prináša nové príležitosti a prepája marketingových pracovníkov

Zviditeľnite svoje podnikanie prostredníctvom slovenského digitálneho hubu MarkPro. Platforma prepája slovenských marketérov a freelancerov, ktorí chcú rozšíriť portfólio svojich služieb alebo vyhľadávajú prácu v e-commerce. Okrem toho ponúka veľa aktuálnej inšpirácie v podobe článkov a informácií o zaujímavých udalostiach.

Využite portfólio hub MarkPro pre správny vstup na Slovenskú e-commerce scénu

Chcete rozbehnúť e-shop na Slovensku alebo na jeho trh preraziť zo zahraničia? Urobte si prehľad o tom, akých odborníkov osloviť, aby ste ľahšie uspeli. V portfóliu hubu MarkPro ponúkajú služby slovenskí marketingoví špecialisti, digitálné agentúry, startupy i influenceri.

Ponuka portálu MarkPro. Zdroj: https://markpro.sk

Získajte viac zákazníkov a pridajte svoj profil na MarkPro

Ste freelanceri alebo marketingová agentúra a ponúkate svoju prácu v slovenskej e-commerce? Buďte viac vidieť a vytvorte si profil na webe MarkPro.

Využite tipy a inšpiráciu

Hľadáte nové marketingové nástroje, s ktorými si zjednodušíte prácu? Alebo napríklad odborné rady, marketingové udalosti či ideálne miesto na schôdzku? To všetko pre vás MarkPro agreguje na jednom mieste.

 

Využite portfólio hubu MarkPro. Pomôže vám sa zorientovať v slovenskej e-commerce. Pohodlne a z jedného miesta.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Prilákajte ďalších zákazníkov. Pomôžu vám predvianočné vychytávky z porovnávačov

Porovnávače tovaru a e-shopové riešenia si pripravili pre užívateľov pred Vianocami užitočné vylepšenia. Aké nové funkcie pribudli do Shoptetu, GLAMI či Heureky? Zorientujte sa v novinkách a získajte pomocou nich zákazníkov, ktorí si nechávajú nákup na poslednú chvíľu.

03.12.2020
Kde ešte predávať módu? Inzerujte na Modio.cz

Hľadáte ďalšiu cestu, ako zákazníkom ponúknuť tovar zo segmentu móda a doplnky? Využite možnosti marketingového kanála Modio.cz. Funguje klasickým preklikovým systémom a pre zapojenie do neho vám stačí XML feed.

10.11.2020
Pritiahnite k sebe zákazníkov priamou cestou. Pomôže vám partnerská sieť Pricemanie

Vylepšite viditeľnosť a dôveryhodnosť vášho e-shopu s partnerským programom od Pricemanie. Slovenský porovnávač tovaru pripravil pre svojich klientov novú sieť Pricemania Content Network (PCN). Zistite, ako pomocou nej zvýšite záujem nakupujúcich pred blížiacimi sa Vianocami.

05.11.2020

Pridať nový komentár