Pricing Fox rozbieha nové funkcie i špeciálnu akciu na júl

Appka Pricing Fox sa s príchodom prázdnin posunula o kus vpred vďaka balíku nových funkcionalít pre efektívnejšie cenotvorbu. Ak s e-shopom práve začínate riešiť preceňovanie produktov, poteší vás aj jej výhodná ponuka. Prečítajte si, čo všetko vám prinesie leto s lišiakom.

Postrážte si ceny na Shoptete a WooCommerce

Čerstvý cenový automat získal za posledné obdobie množstvo vylepšení. Jedným z nich je aj napojenie na známe e-shopové systémy. Zabezpečte si účinnejšiu cenotvorbu obchodu s pomocou Mergado Packu na platforme WooCommerce. Tím Pricing Foxu myslel aj na e-shopárov využívajúcich Shoptet – po novom si automaticky zmeníte ceny produktov aj vo feede tohto systému. Mrknite sa na lišiacky blog, kde nájdete detailný postup ich nastavenia.

Náhľad do modulu Mergado Pack, kde si skopírujete URL adresu produktového feedu pre ďalšiu prácu s Pricing Foxom.

Rozbehnite preceňovanie vďaka letnej akcii

Príchod leta sa niesol v tíme Pricing Foxe v znamení významného releasu, ktorý predstavil nové pravidlá na vlastné výbery produktov. Novinkou je aj export produktov, v ktorom nájdete aktuálne formáty csv, xls a html, trvalý odkaz alebo automatické zasielanie.

Potrebujete pri vašej cenotvorbe zohľadňovať nákupnú cenu? Nové krátke návody vás prevedú každým krokom pri nastavovaní aplikácie. Naučte sa pracovať so stránkami Produkty a Exporty prostredníctvom praktického video-sprievodcu.

Cenotvorba je základným pilierom pri správe každého e-shopu. Ušetrite si čas a zadarmo si po celý júl vyskúšajte, čo všetko Pricing Fox dokáže. Aby ste si jej ovládanie osvojili ešte hlbšie, získate aj bezplatnú konzultáciu. Kontaktujte odborníčku Dominiku alebo napíšte na foxácku podporu. Predbehnite konkurenciu tým, že zákazníkom ponúknete prijateľnejšie ceny a dostanete sa na lepšie priečky na porovnávačoch.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Pomocou appky Feed Image Editor ľahko zväčšíte nízke rozlíšenie obrázkov

Jeden z najčastejších problémov, na ktorý pri inzercii na porovnávačoch narazíte, je nízke rozlíšenie produktových obrázkov. Aby vám produkty s nedostatočnými rozmermi obrázkov nezamietli, museli ste predtým hľadať náhradné fotky. To už odteraz neplatí. Pomocou novinky od Feed Image Editor rozlíšenie pôvodných obrázkov ľahko zväčšíte.

19.05.2021
Objavte Bidding Audit. Stane sa vašou pravou rukou pri bidovaní na Heureke

Zaujíma vás, či biddujete správne alebo ako si vedie váš tovar na porovnávači? Nový Bidding Audit prezistí všetky detaily za vás. S bezplatným online nástrojom od aplikácie Bidding Fox skontrolujete ponuku na Heureke a získate komplexný pohľad na váš sortiment. Prečítajte si, ako vám audit uľahčí správu inzercie.

12.05.2021
 Zverte preklad vášho feedu automatizovanej appke Translating Parrot

Chcete sa so svojim e-shopom presadiť v zahraničí? Venujte pozornosť novej aplikácii Translating Parrot. Jej hlavnou doménou je automatický preklad XML i CSV feedu, ktorý budete potrebovať pre váš obchod, miestny marketplace či inzertný systém. Pozrite sa, ako jednoducho s ňou dokážete pracovať.

15.04.2021

Pridať nový komentár