Pricing Fox rozbieha nové funkcie i špeciálnu akciu na júl

Appka Pricing Fox sa s príchodom prázdnin posunula o kus vpred vďaka balíku nových funkcionalít pre efektívnejšie cenotvorbu. Ak s e-shopom práve začínate riešiť preceňovanie produktov, poteší vás aj jej výhodná ponuka. Prečítajte si, čo všetko vám prinesie leto s lišiakom.

Postrážte si ceny na Shoptete a WooCommerce

Čerstvý cenový automat získal za posledné obdobie množstvo vylepšení. Jedným z nich je aj napojenie na známe e-shopové systémy. Zabezpečte si účinnejšiu cenotvorbu obchodu s pomocou Mergado Packu na platforme WooCommerce. Tím Pricing Foxu myslel aj na e-shopárov využívajúcich Shoptet – po novom si automaticky zmeníte ceny produktov aj vo feede tohto systému. Mrknite sa na lišiacky blog, kde nájdete detailný postup ich nastavenia.

Náhľad do modulu Mergado Pack, kde si skopírujete URL adresu produktového feedu pre ďalšiu prácu s Pricing Foxom.

Rozbehnite preceňovanie vďaka letnej akcii

Príchod leta sa niesol v tíme Pricing Foxe v znamení významného releasu, ktorý predstavil nové pravidlá na vlastné výbery produktov. Novinkou je aj export produktov, v ktorom nájdete aktuálne formáty csv, xls a html, trvalý odkaz alebo automatické zasielanie.

Potrebujete pri vašej cenotvorbe zohľadňovať nákupnú cenu? Nové krátke návody vás prevedú každým krokom pri nastavovaní aplikácie. Naučte sa pracovať so stránkami Produkty a Exporty prostredníctvom praktického video-sprievodcu.

Cenotvorba je základným pilierom pri správe každého e-shopu. Ušetrite si čas a zadarmo si po celý júl vyskúšajte, čo všetko Pricing Fox dokáže. Aby ste si jej ovládanie osvojili ešte hlbšie, získate aj bezplatnú konzultáciu. Kontaktujte odborníčku Dominiku alebo napíšte na foxácku podporu. Predbehnite konkurenciu tým, že zákazníkom ponúknete prijateľnejšie ceny a dostanete sa na lepšie priečky na porovnávačoch.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Ako si vybrať medzi párovacími appkami? Zistite, ktorá je pre váš e-shop najlepšia

Bezchybná spárovanosť produktov je kľúčom ku kvalitnej inzercii na porovnávačoch tovaru. Na zvládnutie tohto úkonu nájdete v Mergado Store rovno dve užitočné aplikácie, Pairing Bear a Heureka Watchdog. Prinášame vám porovnanie, ktoré vám pomôže zorientovať sa pri ich výbere.

06.01.2021
Vyhnite sa nefunkčnému webu. Jeho chod automaticky postráži aplikácia Monitoring Horn

Ako zaistiť, aby bola dostupnosť vašej stránky vždy stopercentná? Zverte kontrolu webu novej aplikácii Monitoring Horn, ktorá ho bude strážiť za vás nonstop a automaticky. S jej pomocou predídete výpadkom inzercie a možným stratám. Poďme si ukázať, ako ľahko si ju aktivujete.

19.11.2020
Ako prekonať konkurenciu pomocou cien? Pomôžu vám nové funkcie Pricing Foxu

Nastavujete inzerciu na predvianočný boj o zákazníka? Zabodujte pomocou Pricing Foxu a ponúknite nakupujúcim najvýhodnejšiu cenu spomedzi konkurencie. Aplikácia priniesla nedávno ďalšiu dávku vylepšení, s ktorými je práca na cenotvorbe opäť jednoduchšia. Poďme sa pozrieť na výber lišiackych noviniek.

22.10.2020

Pridať nový komentár