Pricing Fox rozbieha nové funkcie i špeciálnu akciu na júl

Appka Pricing Fox sa s príchodom prázdnin posunula o kus vpred vďaka balíku nových funkcionalít pre efektívnejšie cenotvorbu. Ak s e-shopom práve začínate riešiť preceňovanie produktov, poteší vás aj jej výhodná ponuka. Prečítajte si, čo všetko vám prinesie leto s lišiakom.

Postrážte si ceny na Shoptete a WooCommerce

Čerstvý cenový automat získal za posledné obdobie množstvo vylepšení. Jedným z nich je aj napojenie na známe e-shopové systémy. Zabezpečte si účinnejšiu cenotvorbu obchodu s pomocou Mergado Packu na platforme WooCommerce. Tím Pricing Foxu myslel aj na e-shopárov využívajúcich Shoptet – po novom si automaticky zmeníte ceny produktov aj vo feede tohto systému. Mrknite sa na lišiacky blog, kde nájdete detailný postup ich nastavenia.

Náhľad do modulu Mergado Pack, kde si skopírujete URL adresu produktového feedu pre ďalšiu prácu s Pricing Foxom.

Rozbehnite preceňovanie vďaka letnej akcii

Príchod leta sa niesol v tíme Pricing Foxe v znamení významného releasu, ktorý predstavil nové pravidlá na vlastné výbery produktov. Novinkou je aj export produktov, v ktorom nájdete aktuálne formáty csv, xls a html, trvalý odkaz alebo automatické zasielanie.

Potrebujete pri vašej cenotvorbe zohľadňovať nákupnú cenu? Nové krátke návody vás prevedú každým krokom pri nastavovaní aplikácie. Naučte sa pracovať so stránkami Produkty a Exporty prostredníctvom praktického video-sprievodcu.

Cenotvorba je základným pilierom pri správe každého e-shopu. Ušetrite si čas a zadarmo si po celý júl vyskúšajte, čo všetko Pricing Fox dokáže. Aby ste si jej ovládanie osvojili ešte hlbšie, získate aj bezplatnú konzultáciu. Kontaktujte odborníčku Dominiku alebo napíšte na foxácku podporu. Predbehnite konkurenciu tým, že zákazníkom ponúknete prijateľnejšie ceny a dostanete sa na lepšie priečky na porovnávačoch.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Spájanie XML feedov je odteraz jednoduché. S novou aplikáciou Blending Bull

Importujete dáta od viacerých dodávateľov a váš shopsystém ich dokáže importovať len z jediného feedu? Potrebujete dáta pred importom do shopsystému spracovať v Mergade? Spájanie vstupných XML feedov do jedného výstupného je náročný úkon. Ale to už odteraz neplatí - prácu vám urýchli appka Blending Bull.

13.10.2020
Zlepšite cenovú politiku e-shopu s trojicou pricingovch aplikácií v Mergado Store

Ak sa na e-shope chcete vyhnúť pracnej manuálnej cenotvorbe, zamierne do Mergado Store, ktorý ponúka rovno tri aplikácie na preceňovanie produktov. Zaujíma vás, ktorá z nich je pre váš sortiment a špecifické obchodné priority najvhodnejší? Pokračujte v čítaní a vyberte si toho pravého pricingového favorita.

10.09.2020
Appka eM Files je výhra pre marketérov. Už nemusíte čakať, až dáta do feedu doplní e-shop

Zamestnanci marketingových agentúr a freelance špecialisti vedia, aké zdĺhavé je čakanie na pridanie dát od e-shopu. Chceli by ste upraviť informácie v XML feede a čo najskôr postrčiť inzerciu k efektívnejším výsledkom, ale e-shop dáta do feedu stále nedoplnil? Výrazné zrýchlenie podobných situácií vám umožní appka eM Files.

08.09.2020

Pridať nový komentár