Pricing Fox rozbieha nové funkcie i špeciálnu akciu na júl

Appka Pricing Fox sa s príchodom prázdnin posunula o kus vpred vďaka balíku nových funkcionalít pre efektívnejšie cenotvorbu. Ak s e-shopom práve začínate riešiť preceňovanie produktov, poteší vás aj jej výhodná ponuka. Prečítajte si, čo všetko vám prinesie leto s lišiakom.

Postrážte si ceny na Shoptete a WooCommerce

Čerstvý cenový automat získal za posledné obdobie množstvo vylepšení. Jedným z nich je aj napojenie na známe e-shopové systémy. Zabezpečte si účinnejšiu cenotvorbu obchodu s pomocou Mergado Packu na platforme WooCommerce. Tím Pricing Foxu myslel aj na e-shopárov využívajúcich Shoptet – po novom si automaticky zmeníte ceny produktov aj vo feede tohto systému. Mrknite sa na lišiacky blog, kde nájdete detailný postup ich nastavenia.

Náhľad do modulu Mergado Pack, kde si skopírujete URL adresu produktového feedu pre ďalšiu prácu s Pricing Foxom.

Rozbehnite preceňovanie vďaka letnej akcii

Príchod leta sa niesol v tíme Pricing Foxe v znamení významného releasu, ktorý predstavil nové pravidlá na vlastné výbery produktov. Novinkou je aj export produktov, v ktorom nájdete aktuálne formáty csv, xls a html, trvalý odkaz alebo automatické zasielanie.

Potrebujete pri vašej cenotvorbe zohľadňovať nákupnú cenu? Nové krátke návody vás prevedú každým krokom pri nastavovaní aplikácie. Naučte sa pracovať so stránkami Produkty a Exporty prostredníctvom praktického video-sprievodcu.

Cenotvorba je základným pilierom pri správe každého e-shopu. Ušetrite si čas a zadarmo si po celý júl vyskúšajte, čo všetko Pricing Fox dokáže. Aby ste si jej ovládanie osvojili ešte hlbšie, získate aj bezplatnú konzultáciu. Kontaktujte odborníčku Dominiku alebo napíšte na foxácku podporu. Predbehnite konkurenciu tým, že zákazníkom ponúknete prijateľnejšie ceny a dostanete sa na lepšie priečky na porovnávačoch.

 

Mohlo by vás zaujímať:

S aplikáciou Blending Bull spracujete dátové feedy rýchlejšie

Zoznámte sa so všestranným CSV a XML editorom do hĺbky v jeho úvodnom videu. Aké funkcie ponúka aplikácia Blending Bull? A ako dokáže marketérom a e-shopárom uľahčiť prácu s dátami? Aplikáciou z Mergado Store vás prevedie Michal Janík.

12.01.2022
Potrebujete upraviť problematické feedy? S appkou Blending Bull to je odteraz ľahké

Stretávate sa pri marketérskej práci s neobvyklými formátmi dátových súborov? Alebo robíte iba jednoduché úpravy a nechcete kvôli nim zhotovovať drahý editor? Využite novú verziu aplikácie Blending Bull, ktorú sme obohatili o užitočné funkcie pre editáciu XML a CSV feedov.

18.11.2021
Pomocou appky Feed Image Editor ľahko zväčšíte nízke rozlíšenie obrázkov

Jeden z najčastejších problémov, na ktorý pri inzercii na porovnávačoch narazíte, je nízke rozlíšenie produktových obrázkov. Aby vám produkty s nedostatočnými rozmermi obrázkov nezamietli, museli ste predtým hľadať náhradné fotky. To už odteraz neplatí. Pomocou novinky od Feed Image Editor rozlíšenie pôvodných obrázkov ľahko zväčšíte.

19.05.2021

Pridať nový komentár