Zvládli sme 2 veľtrhy za 48 hodín. Vlog z Reshoperu, Praha a EXPO, Varšava

Článok uverejnený 28.04.2022

Mergado má za sebou účasť na mnohých medzinárodných aj domácich e-commerce akciách. Prvýkrát sme však zažili dva veľké veľtrhy dva dni po sebe. Najskôr sme sa vydali na pražský Reshoper a hneď odo dňa neskôr sme sa presunuli na poľské EXPO. Ako logisticky zvládnuť prepravu stánku a celého tímu medzi Brnom, Prahou a Varšavou? To uvidíte vo vlogu z našej akčnej výpravy.

Či už ste skúsený vystavovateľ alebo ešte len začiatočník, mrknite aj na vlog z berlínskeho expa. Prezradíme vám v ňom tipy na prípravu stánku a naše overené zlepšováky pri vystavovaní.

Mergado na 30 dní zadarmo
  • feed si upravíte sami a ušetríte náklady za prácu programátora
  • plný prístup ku všetkým funkciám už v skúšobnej verzii

Mohlo by vás zaujímať:

Spoznajte know-how e-commerce odborníkov z MergadoFestu 22

Štvrtý ročník MergadoFestu priniesol portfólio 19 inšpiratívnych spíkrov. Zaujíma vás, aké témy zazneli a čomu sa aktuálne venujú českí a slovenskí marketéri? Načerpajte nové znalosti prostredníctvom ich prezentácií prehľadne a na jednom mieste.

23.06.2022
Nestihli ste prednášky MergadoFestu 22 naživo? Pustite si ich online

Štvrtý ročník MergadoFestu opäť ponúkol kvalitné prednášky na aktuálnej e-commerce témy. Prepásli ste niektorú alebo si ju chcete prejsť ešte raz? Pozrite sa na videozáznamy vybraných spíkrov aj spolu s ich prezentáciami.

07.06.2022
E-commerce na komunitnej vlne. MergadoFest 22 priniesol konferenciu, ktorá prepája

V Mergade nám vždy išlo o združovanie profesionálov z online marketingu, zdieľanie know-how a spoločné vzdelávanie. Spojenie konferencie a neformálneho stretnutia na MergadoFeste je každoročným vyvrcholením našich aktivít.

26.05.2022

Pridať nový komentár