S novým Mergado modulom prepojíte e-shopy z OpenCart

Po moduloch pre platformy PrestaShop, Magento a WooCommerce (Wordpress) vítame do rodiny Mergado Marketing Packov modul pre systém OpenCart. Vaka nemu dokážete prepojiť Mergado s týmto obľúbeným e-shopovým riešením, ktoré ponúka rozsiahle možnosti ďalšieho nastavenia. S čím vám pomôže jeho aktuálna verzia? To sa dočítate na následujúcich riadkoch.

Predstavujeme vám modul Mergado Marketing Pack pre OpenCart

Čo je OpenCart

Systém OpenCart je open-source riešenie s rozsiahlymi možnosťami pre online marketing. Ich užívateľom ponúka množstvo rozšírení o užitočné funkcionality, mnoho designových šablón a prehľadne vypracovanú dokumentáciu.

Čo vie Mergado modul pre OpenCart

Prvá verzia Mergado Marketing Packov pre OpenCart vie vygenerovať Mergado Product XML feed. Je to univerzálny dátový formát, ktorý v Mergade ľahko zameníte na feed pre ľubovoľná cenový porovnávač. Vďaka tomu dokážete vytvárať exporty pre Heureku, Zboží,.cz, Google Nákupy, GLAMI, Facebook a ďalšie inzertné kanály. Modul podporuje viac jazykov a mien. Vedľa toho vie logovať jednotlivé vykonané akcie, čo uľahčuje technickú podporu pri problémoch.

Náhľad administrácie modulu pre OpenCart.

Ako si modul nainštalujete

Modul si stiahnite na tomto odkaze. Kompletný postup jeho inštalácie nájdete na tejto stránke a vo videu nižšie:

Aké funkcionality modulu chystáme ďalej

V ďalších verziách plánujeme pridať funkcie ako napr. možnosť exportu štatistického feedu a feedu s kategóriami pre Mergado, podporu multistore, či spustenie postupného generovania veľkých feedov.

 

Čo na modul pre OpenCart hovoríte? Vaša spätná väzba nás zaujíma. Podeľte sa o vaše názory na našom diskusnom fóre.

Pridať nový komentár