Vďaka školeniu Bidding Fox Elements zvýšite výkonnsoť vašej inzercie

Článok uverejnený 25.04.2019

Aplikácia Bidding Fox Elements pracuje s informáciami o množstve preklikov, konverzií, priemernej cene produktov a pod. Z týchto informácií vytvára nové elementy, ktoré sú účinný prostriedok, ako vyšvihnúť vašu inzerciu na vyššie priečky. Naučte sa možnosti Bidding Fox Elements efektívne využívať. Prihláste sa na náš bezplatný workshop.

Naučte se nastavovať Bidding Fox Elements

Informácie z workshopu ocenia e-shopari, či konzultanti z marketingových agentúr. Podmienkou je mať aspoň jeden aktívny e-shop v Mergade a absolvovanie workshopu Začíname s Mergadom. Výhodou pre vás bude, ak si prejdete aj školením práce s appkou Bidding Fox – to však nie je povinné.

Náhľad do nastavenia Bidding fox Elements.

Čo sa naučíte

  • Ako dochádza k párovaniu dát k produktom z rôznych zdrojov
  • Využitie v Mergade
  • Využitie pre ďalšie aplikácie
  • Využitie pre PPC, porovnávače atď.
  • Preceňovanie
  • Kontrola spárovanosti (podľa ceny, podľa počtu e-shopov)
  • Kontrola prebiddovávania niekde inde
  • Ako si Bidding Fox nachystať pre pravidelnú správu tak, aby ste a pár kliknutí našli všetky potrebné informácie

Za vedenia skúseného školiteľa pochopíte fungovanie Bidding Fox Elements a ukážete si príklady jeho využitia v praxi. Nebude chýbať ani pár užitočných tipov, s ktorými vašu inzerciu dostanete na vyššiu úroveň.

 

Naučte sa, ako na Bidding Fox Elements – zvoľte elementy, ktoré sú pre vaše produkty vhodné a čarujte s dátami ako pravý profík. Workshop je zdarma. Prihláste sa naň na tomto odkaze.

 

Vyskúšajte si aplikácie:

Bidding Fox Elements

Zvyšujte výkonnosť inzercie pomocou desiatok nových elementov s Bidding Fox Elements. Táto aplikácia pracuje so štatistickými dátami nie len z cenových porovnávačov a vytvára elementy. Vďaka nej zlepšíte nastavenie svojej inzercie a zvýšite jej výkonnosť.

Bidding Fox

Chcete byť na Heureke viditeľný a pritom mať rozpočet pod kontrolou? Využite služieb biddingového automatu. 3x denne prepočítava cenu CPC a drží pozíciu vášho tovaru tak, ako ste nastavili.

Pridať nový komentár