Nová aplikácia pre Mergado - prísny strážnik Crediteam

Crediteam teda bude hlavne pomocníkom tých, ktorí spravujú viac e-shopov (napríklad marketingové agentúry). Teraz už nemusia niekoľkokrát klikať na jednotlivé e-shopy (a pritom zabúdať, na ktorý z nich už klikli), aby ustrážili výšku kreditu na jednotlivých porovnávačoch. 
 
S tým súvisí aj jedna zaujímavá novinka - Crediteam je prvou aplikáciou v Mergado Store, ktorá je registrovaná priamo na užívateľa (väčšinou sa aplikácie vzťahujú k e-shopom alebo exportom).
 

Ako Crediteam vyzerá?

O tom, že sa finančné prostriedky blížia nule, vás okrem číslovky upozorní aj farba, ktorá potenciálne problémy signalizuje. 
 
 
Po kliknutí do Podrobného prehľadu uvidíte nielen aktuálnu čiastku, ale tiež odhad času, ktorý zostáva do dočerpania kreditu. Odhady v aplikácií stavajú na priemerných výdajoch za deň a týždeň, ktoré vidíte v ďalších poliach prehľadu. 
 
 
O znižujúcom sa kredite vám aplikácia dá vedieť pomocou notifikácií v Mergade (neskôr plánujeme i súhrnný e-mail za sledované e-shopy). 
 
Crediteam je zatiaľ benjamínko v našej ponuke a očakávame, že do budúcna narastie a zosilnie - dokáže toho viac. Nové funkcie tu teda budú čo nevidieť a dáme vám o nich vedieť.
 
Podrobné info i prístup k zapnutiu aplikácie nájdete priamo v Mergado Store
 

Pridať nový komentár