Ďalšie služby

Mergado okolo seba združuje ďalšie služby a platformy, ktoré vám s inzerciou na cenových porovnávačoch (ale aj iných reklamných systémoch) pomôžu. Vyskúšajte ich!  

Aplikácie

Rozšírte možnosti Mergada o nové nástroje, ktoré mu pomôžu zvýšiť úžitok pre Váš e-shop. Či už je to nástroj na úpravu obrázkov pre Vašu facebookovú reklamu, automatický bidding, analýzu dát, riadenie cenovej politiky, či ďalšie, využiť môžete všetky. Naviac si ich najskôr môžete vyskúšať zadarmo, než zistíte, či Vám naozaj pomáhajú. Navštívte Mergado Store a vyberajte.

Viac informácií

Moduly pre Shopsystémy

Prepojte svoj e-shop so svetom online marketingu pomocou bezplatných modulov Mergado Pack pre OpenCart, PrestaShop a WooCommerce. Mergado Pack je bezplatný nástroj, ktorý uľahčuje správu online marketingu vďaka generovaniu univerzálneho feedu alebo implementovanému meraniu konverzií. Pomôže vám vytvárať lepšie dátové XML súbory a integrovať služby akými sú Facebook Pixel, GLAMI pixel, meranie konverzií pre Heureku a ďalšie.

Viac informácií

Mergado servis pre tvorcov e-shopov

Ste tvorca e-shopov a hľadáte jednoduchý spôsob ako umožniť svojim klientom využívať rôzne vyhľadávače tovaru bez sledovania neustálych zmien v špecifikácii XML feedu? Máme pre Vás riešenie - Mergadovo ponukové XML. Stačí, keď naučíte svôj shopsystém podporovať jeden Mergadov XML formát a Mergado zaistí konverziu do desiatok reklamných systémov. Navštívte Mergadov servis pre tvorcov e-shopov a zistite viac.

Viac informácií

Platforma pre vývojárov

Ste vývojár aplikácií? Využite spoluprácu s pánom Mergadom! Umožní Vám aplikácie nie len vytvárať, ale aj predávať.
Navštívte Mergadov servis pre tvorcov e-shopov a využite svoj potenciál naplno!

Viac informácií