Feed Image Editor sa vie hrať s obrázkami. Hrajte sa tiež!

Medzi ostatnými aplikáciami v Mergado Store Feed Image Editor vďaka svojmu zameraniu vyčnieva - ľahko vďaka nemu upravíte veľkosti alebo k svojim pôvodným obrázkom pridáte informácie o zľave, darčeku alebo posledných kusoch, ktoré sú skladom. A práve tieto informácie, navyše podané vizuálne atraktívne, môžu byť rozhodujúce pre vaše budúcich zákazníkov - úprimne, kto z nás niekedy na pekný obrázok na Facebooku neklikol? Poďme sa teda pozrieť, čo presne tento nováčik dokáže.

Zmena veľkosti

Podstatný rozdiel, že? Správna veľkosť je na nezaplatenie, ale kto sa má v tých pixeloch poriadne vyznať ... FIE to našťastie bez problémov zvláda a vám táto starosť odpadá.

FIE princíp

Šablóny

Okrem úpravy veľkosti dokáže FIE i ďalšie kúzla - k obrázkom svojich produktov môžete pomocou farebných šablón ľahko pridávať sprievodné texty, ktoré vám pomôžu zvýšiť účinnosť reklamy. Jednotlivé šablóny si navyše môžete uložiť na neskoršie použitie.

Fie ukazka

FIE a Mergado

Aplikácia využíva k svojmu fungovaniu výbery produktov z Mergada - môžete teda použiť niektorý z už existujúcich výberov alebo vytvoriť nový na mieru. V prípade, že do vášho výberu pribudnú nové položky, úprava obrázkov sa aplikuje tiež na ne - nemusíte teda pri každej zmene sortimentu kontrolovať a pridávať obrázky znova.

FIE výbery

FIE vs FIE Express

Dorazili ste do Mergado Store a nemôžete si vybrať, či Feed Image Editor alebo Feed Image Editor eXpress. Ani s jedným neoľutujete, verzia eXpress ale neumožňuje pridávanie textových a grafických doplnkov, pomôže vám "len" s úpravou veľkosti. Pre začiatok to môže stačiť, ale zrovna pred Vianocami by som tipoval, že sa vám budú hodiť aj farebné pruhy so zľavami alebo značky pre akčnú ponuku.

Idem nato

Chcete to skúsiť? Nie je nič jednoduchšie - appka je na 10 dní zadarmo, môžete sa teda svojimi upravenými obrázky pokochať bez záväzkov. Stačí v Mergade aplikáciu aktivovať alebo navštíviť Mergado Store. Po desiatich dňoch prejdete do plateného režimu. Pre prácu s FIE sa vám budú hodiť výbery, dopredu si teda vytvorte v Mergade potrebné skupiny produktov. A potom sa už môžete začať hrať!

Rada na záver

FIE neodporúčame používať pre úpravy obrázkov na Heureku, Pricemaniu a ďalšie porovnávače, niektoré z nich ich penalizujú.

Ak chcete byť v obraze o tom, čo sa okolo Feed Image Editora deje, sledujte jeho Facebook, Twitter alebo fórum.

Pridať nový komentár