Prichádzajú skoro jesenné novinky Feed Image Editora

Nie len samotné Mergado prichádza každú chvíľu s novinkami, ale aj aplikácie stále zdokonaľujú svoje funkcie a užívateľskú pohodlnosť. Jednou z obľúbených aplikácií na úpravu obrázkov produktov pre Facebook je Feed Image Editor a ten samotný už isto nemusíme predstavovať. Povieme si ale, čo má nové. 

Najnovšie môžete v aplikácii rotovať so samolepkami a prevracať ich podľa oboch osí. Obrázok produktu sa po novom dá posúvať po formáte podľa potreby. Vďaka tomu vytvoríte nové formy obrázkov, kde napríklad upozorníte na posledný kus, či výraznú zľavu. Produkt nemusí byť prekrytý textom a stále ho bude dobre vidieť. Taktiež ho môžete pomocou jedného tlačítka vycentrovať a pokiaľ je moc veľký, jednoducho ho orežete.  

Zmena nastala aj pri defaultne vybranej veľkosti formátu pri vytváraní šablóny na Facebook. Od teraz to je 1080x1080. Možno ste si všimli tiež ľahký redesign celo formulára na vytváranie šablóny. Poslednou užívateľský príjemnou zmenou sú tiež úpravy v správaní fotoeditoru. Pri kliknutí na tvar prejdete do jeho editácie. Ten sa vám zvýrazní, aby ste lepšie videli, aké zmeny vykonávate.

So zmenou počasia pribúdajú vo Feed Image Editore aj sety sapolepiek inšpirované ročným obdobím. Preto v ňom nájdete jesenné i zimné sety. Môžno by sa zdalo, že myslieť na zimu je ešte priskoro, no byť pripravený na vianočnú sezónu sa viac než oplatí. 

Feed Image Editor nie len že vie po slovensky a česky, ale už sa s Vami dohovorí aj po anglicky. Stačí, aby ste si v Mergade prepli jazyk na English. Pokiaľ sa nič neudeje, skúste sa odhlásiť a znovu do Mergada prihlásiť.

Pokiaľ by ste mali nejaké nejasnosti, alebo by ste s niečim potrebovali pomôcť, neváhajte nám napísať do fóra.

Pridať nový komentár