Heureka Shop roku vyhlásil svojich superhrdinov za rok 2017

Na mieste, kde by ste nečakali prístav, stojí hlúčik zvláštne oblečených ľudí. Prichádza malá loďka, ktorá nás nočnou Prahou vezie na opačný breh. Nasledujeme skupinku pred nami a prechádzame cez trhovisko. Pred jednou budovou sa zastavíme, pristúpi k nám pán a pýta sa: Máte znamenie? Ukazujeme hodinky, púšťa nás dnu. Shop roku od Heureky môže začať.

Deviaty ročník Shop roku sa odohráva vo veľmi svojskom priestore: Jatka 78. Bývalé priestory bitúnku hostili celý večer superhrdinov českej ecommerce. Taká totiž bola téma tohtoročného vyhlasovania cien.

 

Jatka 78. Miesto, ktoré hostilo Shop roku 2017.

Celým večerom hostí sprevádzali moderátori z Cirk La Putyka, ktorí spolu so svojimi kolegami predviedli niekoľko strhujúcich čísel. Heureka sa ale tiež nenechala zahanbiť a Tomáš Braverman nastúpil na pódium ako správny superhdina, letom vo vzduchu.

Tomáš Baverman víta všetkých na vyhlasovaní cien.
Cirk La Putyka predviedlo niekoľko akrobatických čísel.

Po privítaní všetkých prítomných sa začali udeľovať ceny. Najskôr sa vyhlásilo 13 cien v rôznych kategóriách ako Hobby, Móda a doplnky a mnoho ďalších. Na záver prišli na rad hlavné ceny. Cenu Heureky získal e-shop Mixit. Cenu popularity získal Onlineshop.cz a cenu kvality získalo Notino. Všetkých víťazov si môžete pozrieť tu.

 

Cenu Heureky získal e-shop Mixit.

Pre účastníkov boli pripravené aj malé sprievodné, akcie ako možnosť vytvoriť si vlastnú superhrdinskú tašku, nechať sa pomaľovať, či odfotiť sa s priateľmi v superhrdinských pózach. Počas vyhlasovania sa konala malá 5 minútová prestávka, kedy ale všetci mali trochu nezvyčajne ostať na svojich miestach a bolo im hromadne rozdané občerstvenie. Po samotnom vyhlasovaní na hostí čakal cattering a afterparty v superhrdinskom štýle sa mohla začať.

Pridať nový komentár