Vytvorte ľahko váš další zdroj príjmov na pár kliknutí

Dostaňte jednoducho svoje produktové ponuky na najobľúbenejšie nákupné platformy súčasnosti. S Mergadom vytvoríte ziskovú inzerciu pre marketplaces sami bez nutnosti zamestnávať programátora.

Marketplaces alebo aj online trhoviská, sú platformy, ktoré združujú tovar predajcov s e‑shopmi aj bez nich. Tieto digitálne výkladné skrine fungujú na báze sprostredkovania predajov, z ktorých im obchodníci platia poplatok. V súčasnosti na nich prebieha viac online objednávok ako na kanáloch ako porovnávače tovaru či sociálne médiá a tento trend do budúcnosti bude ešte narastať. Marketplaces nadobúdajú na obľube zákazníkov, pretože tu nájdu najväčší výber tovaru na jednom mieste.

Dôvody, prečo využívať marketplaces

Výhody pre predajcov

Zasiahnete tisíce potenciálnych zákazníkov rovno vo finálnej verzii nákupu. Tento nový zdroj príjmov otvoríte rýchlo a za pomoci nízkych investícií. Marketplaces o zákazníkoch zbierajú veľké množstvo dát, s ktorými lepšie personalizujete inzerciu. Pred expanziou do nového regiónu sa na marketplaces ľahko porovnáte s lokálnou konkurenciou.

Výhody pre nakupujúcich

Ľahko si tu porovnajú ceny produktov. Recenzie a hodnotenia potvrdzujú, že marketplaces sú dôveryhodné a bezpečné pre nákupy. Ponúkajú kvalitnú personalizáciu a pohodlný nákupný proces. Zákazníci všetok tovar nakúpia na jednom mieste.

Využite aplikáciu Mergado Marketplaces

Umožňuje pravidelnú synchronizáciu dostupnosti každých 15 minút. Rýchlo a ľahko s ňou zalistujete produkty. Platíte za ňu jednotnú cenu na e‑shop bez ohľadu na počet produktov. Všetko pohodlne nastavíte v intuitívnom používateľskom rozhraní Mergada.

Napojenie na 650+ platforiem

Napojte sa na nové kanály a ukážte svoje produkty potenciálnym zákazníkom. Vďaka prevodníkom formátov je expanzia na akýkoľvek porovnávač tovaru či marketplace otázka pár klikov.

Vyskúšajte Mergado zadarmo

Dajte šancu hromadnej úprave produktových dát. Prvých 30 dní používania Mergada máte zadarmo. Ale pozor: pravdepodobne sa už nikdy nebudete chcieť vrátiť k ručným úpravám.

Sme štandardom v odvetví

7000 +

užívateľov

21 +

krajín

650 +

napojení

Capterra

Mohlo by vás zaujímať

Prípadové štúdie

Spoznajte tradičné aj netradičné využitie Mergada. Prečítajte si prípadové štúdie spísané od profesionálov, ktorí pracujú s Mergadom.

Nápoveda

Zaujíma vás, ako funguje Mergado? Spísali sme pre vás podrobnú nápovedu plnú užitočných návodov.

Fórum

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Preskúmajte celé naše fórum alebo v ňom rovno položte otázku v sekcii Poradňa.