Úprava obrázkov vo Feed Image Editore je ešte jednoduchšia!

Článok uverejnený 06.03.2017
Tentokrát sa vývojári z Reglenda sústredili na možnosti úprav samotných obrázkov z vašeho feedu. Občas je totiž nutné ich upraviť ešte pred tým ako k nim pridáte špeciálne tvary. S čím všetkým vám teda pomôže Feed Image Editor?
 

Otáčanie

 
FIE teraz dokáže otáčať o 90° oboma smermi. Obzvlášť sa vám to môže hodiť pri dlhých predmetoch – lyže, rybárske prúty, lišty alebo longboardy, ktoré sa štandardne fotia na výšku, ale ich otočením lepšie využijete priestor.
 

Preklápanie

Z podobného súdka je i preklápanie obrázkov. Preklápať ich môžete buď horizontálne alebo vertikálne (pokiaľ sa vám tieto dva pojmy pletú ako nám, mohli by vám pomôcť ikonky pri jednotlivých zaškrtávacích políčkach). 
 
 

Duplikácie

Poslednou zásadnou novinkou, ktorá vám uľahčí prácu s inzerciou pre Facebook je možnosť duplikácie šablón. Z univerzálnej šablóny pre všetky produkty, ktorá bude obsahovať napríklad len logo e-shopu (jeho pridanie a úprava vás stáli veľa času a chcete mať logo pri všetkých produktoch umiestnené na chlp rovnako) potom môžete k rôznym výberom pridávať odlišné informácie o zľave, výpredaji a pod. 
 
 

Ako pridávať vlastné tvary a ako vôbec pracovať s Feed Image Editorem sa dozviete z predchádzajúcich článkov a videí. 

FIE Express

Feed Image Editor Express je mladším bratom FIE, ktorý sa ho ale, ako už to u súredencov býva, snaží v mnohom dohnať. Tentokrát išlo doslova o rastový spurt – i vo variante Express teraz môžete vyberať z troch formátovzväčšovať obrázky tak, aby vyplnili zvolený formát a upravovať ich pomocou otáčania a preklápania. Neveríte? Vyskúšajte!
 
 
Napadá vás, čo ďalšie by mohol Feed Image Editor dokázať? Dajte nám to vedieť!
 

Pridať nový komentár