Šablóny prehľadne alebo nové náhľady vo Feed Image Editore

Článok bol publikovaný 21. 04. 2017
| 1 minúta čítania
Vylepšenie je vo Feed Image Editore tentokrát naozaj poriadne viditeľné – a vy vďaka nemu uvidíte ako bude konkrétna šablóna vyzerať na jednotlivých obrázkoch. Stačí kliknúť v záhlaví na kartu Náhľady a vybrať, ktorú z vytvorených si chcete nechať zobraziť (a to vrátane tých neaktívnych). Na stránke sa objaví 9 obrázkov z konkrétnej šablóny. V prípade, že nevyberiete konkrétnu šablónu, zobrazí sa až deväť náhľadov produktov z rôznych šablón. 
 
 
Nemusíte už tápať, čo ste šablónou s názvom „Jarná akcia“ mysleli a ako presne vyzerá. 
 
Jednoducho tiež zistíte, či vaše logo, ktoré pri tvorbe šablóny vyzeralo pri samostatne vyfotenom produkte dobre a pekne sedelo, pri oblečení na figurínach prekrývá hlavu alebo inú časť obrázku. V takom prípade sa môžete prekliknúť rovno do úprav šablóny a chybu napraviť. 
 
 
Drobnou vychytávkou je možnosť prepnúť sa do zobrazenia „bez úprav“ a zobraziť si tak produkty bez existujúcich šablón – a napríklad tak zhodnotiť, ako vybraný prvok obrázok dopĺňa. 
 

Tip: Pokud chcete násjť všetky články o Feed Image Editore na jednom mieste, stačí kliknúť na konci článku na tag Feed Image Editor. Alebo rovno navštíviť jeho blog.

 
Autor / Renáta Hrúziková / 21. 04. 2017

Slovenská kamarátka pána Mergada pomáha zákazníkom na Slovensku pochopiť jeho správanie a porozumieť jeho reči.

Štítky: Aplikácie

Pridať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
By submitting a comment, you agree to the processing of personal data.