Predstavujeme modul Mergado marketing pack pre Magento

E-shopy vznikajú na rôznych platformách, s ktorých feedmi pracuje Mergado. Aby mohol lepšie spracovávať dáta z platformy Magento, vznikol preň modul Mergado marketing pack podobný tomu, ktorý existuje pre PrestaShop.

Magento je jednou z najrozšírenejších platforiem, na ktorej si môžete vytvoriť svoj e-shop. Jedná sa o open source do ktorého je možné pridávať rôzne moduly, ktoré vylepšujú jeho funkcie. Takým modulom je aj Mergado marketing pack pre Magento.

Úlohou Mergado marketing packu je vytvárať lepšie dátové XML súbory. Momentálne je na svete prvá verzia, ktorá generuje Mergado Product XML feed. Je to univerzálny dátový formát, z ktorého je možné v aplikácii Mergado vygenerovať ľubovoľný XML feed pre akýkoľvek cenový porovnávač.

Modul umožňuje generovať dostupnostný feed pre Heureku a logovanie jednotlivých akcií modulu pre ľahšiu technickú podporu. Modul taktiež umožňuje generovať nákladový feed vo formáte Mergado Analytic XML.

Momentálne existuje v troch jazykových mutáciách a to slovenčina, čeština a angličtina. Okrem už vymenovaných funkcií vďaka nemu tiež môžete exportovať kategórie vo formáte Mergado Category XML a celý modul je zadarmo.

Prvá verzia Mergado marketing packu pre Magento neupozorňuje na jeho novšiu verziu, preto odporúčame sledovať túto stránku. Časom budú pribúdať nové funkcie podobne ako to je pri module pre PrestaShop. Napríklad sa do modulu budú postupne pridávať reklamné riešenia na prepojenie s Heureku, či Google Nákupmi.

Stiahnúť modul Mergado marketing pack verzia 1.0 pre Magento 

Pokiaľ by ste mali k modulu nejaké otázky, neváhajte nám napísať do fóra, či na našu podporu

Pridať nový komentár