Mergado servis pre tvorcov e-shopov


Nebaví Vás sledovať neustále zmeny v špecifikáciách XML Google, Heureky, Ceneo.pl a desiatok ďalších reklamných systémov? Chcete umožniť svojim klientom využívať porovnávače cien a produktové reklamné kampane v desiatkach cudzích štátov? Využite Mergadovo produktové XML. Vy naučíte svoj shopsystém podporovať jeden Mergadov XML formát a Mergado zaistí konverziu do desiatok reklamných systémov. K tomu získajú užívatelia možnosť používať pokročilú analytiku či aplikácie z Mergado Store.

Dokumenty pre vývojárov e-shopov

  • Špecifikácia Mergadova produktového XML pre e-shopy (aktuálna verzia: 1.3, staršie verzie: 1.2, 1.1). Zodpovedá bežným XML pre Heureku či Zboží.cz, len obsahuje elementy navyše. A garantuje maximálnu prenosnosť dát pre všetky podporované formáty reklamných systémov. Obsahuje informácie o tovare.
  • Špecifikácia Mergadova štatistického XML pre eshopy. Obsahuje štatistické informácie. Predovšetkým informáciu o nákupnej cene, ktorú ďalej využíva Mergadova analytika. Používa sa ako doplnok Mergadova ponukového XML, alebo XML pre Heureku.

Eshopové riešenia podporujúce Mergado produktové XML

PrestaShop Sunlight systems
Shoptec igloonet

Podporuje Vaše e-shopové riešenie Mergadovo ponukové XML?

Radi vás pridáme do zoznamu podporovaných e-shopových riešení. Ak máte otázky k implementácii alebo už máte implementáciu dokončenú, neváhajte nás kontaktovať a radi vás sem zaradíme. Kontakty na podporu Mergado:
 
☎ (+420) 608 44 00 67