Akcie

Akcie, konferencie, festivaly zo sveta eCommerce, online marketingu a pod. Tu nájdete články buď o akciách, ktoré organizuje Mergado, alebo o akciách, ktorých sme sa zúčastnili.

Články o Mergado akciách:

Copy na stojáka #2

Keď sme na jeseň začali pracovať na prvej edícii Copy na stojáka, prirodzene sme trochu predpokladali, že si táto udalosť nájde svojich záujemcov. Ale to, ako rýchlo sa naplnila kapacita, i samotný úspech stretnutia, naše predstavy ľahko predčilo. Copy na stojáka sa čoskoro dočká pokračovania a to už 1. marca v Nekavárna.

15.02.2018
Mergado má nové workshopy

Mergado je komplexný nástroj, v ktorom sa toho dá urobiť naozaj veľa. Aby sme čo najviac uľahčili jeho užívateľom jeho pochopenie, pripravili sme nový workshop. A keďže druhá najžhavejšia vec po Mergade je aplikácia Bidding Fox, máme workshop aj o ňom!

02.02.2018
Fotoreport: Ako sme sa mali na Exommerce Expo Prague

Prvý ročník pražského Ecommerce Expa je za nami. Opäť sedíme v našej brnenskej kancelárii a stále na nás dolieha únava. Deň uprostred veľtrhu so všetkým, čo k tomu patrí, bol náročný.

31.01.2018
Mergado na Ecommerce Expo 2018

Za týždeň na chvíľu opustíme našu brnenskú kanceláriu a pôjdeme predstaviť Mergado návštevníkom pražskej konferencie a veľtrhu Ecommerce Expo Prague. Konať sa bude 30. januára od 8:00 v Prahe v PVA Letňany.

23.01.2018
Ecommerce konferencie 2018 alebo kde čerpať inšpiráciu v budúcom roku /časť 2./

Včera sme vám predstavili zoznam českých e-commerce konferencií, ktoré nás zaujali. Dnes naviažeme zoznamom inšpiratívnych akcií na Slovensku.

21.12.2017
eCommerce konferencie 2018 alebo kde čerpať inšpiráciu v budúcom roku časť 1.

Pravdepodobne sa už pomaly oddávate myšlienkam na zemiakový šalát a koláče. Nový rok sa ale nezadržateľne blíži a vy v ňom určite chcete vaše služby ešte vylepšiť. Aby ste včas vedeli, kde v roku 2018 načerpať inšpiráciu, pripravili sme pre vás zoznam českých a slovenských e-commerce konferencií, ktoré sú podľa nás zaujímavé.

20.12.2017
Chystáme prvýkrát Copy na stojáka

Po úspešnej celodennej akcii MergadoFest sme sa rozhodli usporiadať komornejšiu podvečernú akciu pod názvom Copy na stojáka. Pozývame všetkých copywriterov, i priaznivcov písaného slova na krátky program tvorený z dvoch 45 minútových blokov, ktorý sa bude konať 29. novembra o 18:00 v Nekavárne. 

22.11.2017
Ozveny MergadoFestu – videorozhovor s Izabelou Kozák, Feedo.cz

Na MergadoFeste sme museli využiť aj prítomnsoti zástupkyne najväčieho špecializovaného e-shopu s detským sortimenotm - Izabely Kozák z Feedo.cz. S Izabelou sme sa rozprávali o tom, aké aplikácie v Mergade využívajú, i o tom, ako sa pripravujú na vianočnú sezónu. Pozrite si náš rozhovor, aby ste sa dozvedeli viac!

10.11.2017
Ozveny MergadoFestu - prednáška Adama Funioka o expanzii na zahraničný trh

MergadoFest nebol len o samotnom Mergade a nutne o práci v ňom. Pozvanie prednášať prijal napríklad Adam Funiok, ktorý pracuje ako Digital Marketing Specialist pre firmu Notino. Na MergadoFeste viedol prednášku o úskaliach zahraničného trhu, no vyzdvihol aj niektoré vtipné momenty, ktoré pri práci so zahraničím vznikajú. 

08.11.2017
Eva Knirschová: Chceme, aby E-commerce Expo bolo pre e-shopy prínosné

Na Shopcampe sa na nám podarilo porozprávať sa s Evou Knirschovou, ktorá je spoluorganizátorka pripravovanej akcie E-commerce Expo, ktorá sa bude konať 30. januára 2018 v Prahe. O tom, ako sa túto konferenciu spojenú s veľtrhom snažia urobiť inak ako je zvykom, si prečítate v tomto rozhovore. 

11.10.2017