Akcie

Akcie, konferencie, festivaly zo sveta eCommerce, online marketingu a pod. Tu nájdete články buď o akciách, ktoré organizuje Mergado, alebo o akciách, ktorých sme sa zúčastnili.

Články o Mergado akciách:

Septembrové akcie, kde nesmiete chýbať

Leto sa blíži ku koncu a my sa naplno pripravujeme na všetky septembrové akcie. Jedna je dokonca z našej dielne. Viete, kde sa s nami môžete vidieť?

30.08.2018
MergadoFest 2018 prinesie tipy na expanziu

Minulý rok sa konal prvý ročník komornej konferencie MergadoFest a tento rok sa môžete tešiť na jej pokračovanie. Uskutoční sa 20.9. 2018 v Brne a prinesie veľa zaujímavých speakrov, ktorí budú prednášať nie len o expanzii do zahraničia.

16.08.2018
Natívna reklama je budúcnosť

Rýchlym krokom kráčam ulicami Bratislavy. Mesto sa pomaly prebúdza, tak ako aj môj žalúdok. Ak sa poponáhľam, stihnem raňajky, ktorými začína Festival natívnej reklamy, čo je môj dnešný cieľ. S natívnou reklamou moc skúseností nemám, a tak sa teším, že sa dozviem (dúfam) užitočné informácie.

15.06.2018
NEkonferencia priniesla praktické rady i novinky z ecommerce sveta

Začiatok júna sa už tradične niesol v duchu NEkonferencie, ktorú organizuje agentúra Besteto. A my sme na nej samozrejme nemohli chýbať. Či už pre to, že sme na nej mali speakra, alebo pre to, že je to jednoducho skvelá akcia, pri ktorej sa stretne veľa e-commerce nadšencov.

07.06.2018
CREATIVE summit prináša trendy slovenského ecommerce

Rozmýšľate, kde načerpať inšpiráciu pre prácu s vaším e-shopom? Už 18. mája sa bude v Bratislave v hoteli Saffron konať CREATIVE summit zameraný na trendy v ecommerce.

10.04.2018
Po strasti plnej ceste poznáme slovenských víťazov Shop roku 2017

Vychádzkovým tempom sa blížime na vlakovú stanicu, kde nás ale okamžite nepoteší informačná tabuľa. Náš vlak má 80 minút meškanie. Vlak prebookujeme na autobus. Vychádzkovým tempom prichádzame na autobusovú stanicu, kde nás okamžite nepoteší informačná tabuľa. Autobusy zo smeru Praha naberajú 45 minútové meškanie. To nám ale začína výlet do Bratislavy na Heureka Shop roku.

29.03.2018
Copy na stojáka #2

Keď sme na jeseň začali pracovať na prvej edícii Copy na stojáka, prirodzene sme trochu predpokladali, že si táto udalosť nájde svojich záujemcov. Ale to, ako rýchlo sa naplnila kapacita, i samotný úspech stretnutia, naše predstavy ľahko predčilo. Copy na stojáka sa čoskoro dočká pokračovania a to už 1. marca v Nekavárna.

15.02.2018
Mergado má nové workshopy

Mergado je komplexný nástroj, v ktorom sa toho dá urobiť naozaj veľa. Aby sme čo najviac uľahčili jeho užívateľom jeho pochopenie, pripravili sme nový workshop. A keďže druhá najžhavejšia vec po Mergade je aplikácia Bidding Fox, máme workshop aj o ňom!

02.02.2018
Fotoreport: Ako sme sa mali na Exommerce Expo Prague

Prvý ročník pražského Ecommerce Expa je za nami. Opäť sedíme v našej brnenskej kancelárii a stále na nás dolieha únava. Deň uprostred veľtrhu so všetkým, čo k tomu patrí, bol náročný.

31.01.2018
Mergado na Ecommerce Expo 2018

Za týždeň na chvíľu opustíme našu brnenskú kanceláriu a pôjdeme predstaviť Mergado návštevníkom pražskej konferencie a veľtrhu Ecommerce Expo Prague. Konať sa bude 30. januára od 8:00 v Prahe v PVA Letňany.

23.01.2018