Akcie

Akcie, konferencie, festivaly zo sveta eCommerce, online marketingu a pod. Tu nájdete články buď o akciách, ktoré organizuje Mergado, alebo o akciách, ktorých sme sa zúčastnili.

Články o Mergado akciách:

Eva Knirschová: Chceme, aby E-commerce Expo bolo pre e-shopy prínosné

Na Shopcampe sa na nám podarilo porozprávať sa s Evou Knirschovou, ktorá je spoluorganizátorka pripravovanej akcie E-commerce Expo, ktorá sa bude konať 30. januára 2018 v Prahe. O tom, ako sa túto konferenciu spojenú s veľtrhom snažia urobiť inak ako je zvykom, si prečítate v tomto rozhovore. 

11.10.2017
Pozývame  vás na MergadoFest!

Pán Mergado už sa sám v Nekavárne trochu nudí a tak sa rozhodol ju v polovici októbra trochu oživiť. Teda trochu – vzal to celkom zhurta a je z toho veľkolepá akcia pre všetkých markeťákov, markeťáčky, e-shopárov a ďalších, kto pracujú s online inzerciou a pred vianočnou sezónou chcú dobiť baterky. Čo vás čaká?

14.09.2017
Príďte sa poradiť s pánom Mergadom!

Pred štartom vianočnej sezóny vypisuje pán Mergado bezplatné konzultácie, na ktorých vám pomôže s nastavením v Mergade a ukáže vám niektoré tipy a triky.

13.09.2017

Posledný februárový deň vyšlo Mergado s pravdou na povrch. Pavel Dedík, šéf vývoja, totiž prednášal na FIT VUT v Brne o tom, ako vyzerá Mergadove workflow a akým spôsobom pracujeme s Githubom a gitom. 

02.03.2017

Veľký záujem o Michalovo školenie biddingu vo vyhľadávačoch zbožia a image marketingu nás prinútil k tomu vyhlásiť nový termín tohto školenia. A pretože sa na túto problematiku pýtajú nielen pracovníci marketingových agentúr, rozhodli sme sa školenie otvoriť pre širšiu verejnosť.

20.02.2017

Riešite v Mergade nejaký problém? Potrebujete poradiť? Neviete, ako začať? Posledný týždeň v júni, konkrétne 28.6.-1.7. sme si pre vás pripravili konzultačný týždeň.

21.06.2016
Nekonference 2016

Minulý štvrtok sa v Brne konal už piaty ročník Nekonferencie o cenových porovnávačoch, ktorý organizovala marketingová agentúra Besteto v spolupráci s Mergadom a hlavným sponzorom Zboží.cz. Ak sa chcete, aspoň v skratke, dozvedieť o čom hovorili prednášajúci na Nekonferencii, čítajte ďalej :)

20.05.2016
Od E-shop víkendu sa ma stále niekto pýta, kedy bude nejaké školenie. A tak by som rád oznámil nové termíny školení, ktoré pripravíme v spolupráci s agentúrou Besteto.
25.08.2015

Všetky školenia pre pracovníkov marketingových agentúr a marketingových špecialistov boli tento rok vypredané. Rozhodol som sa preto pridať ešte jeden, posledný termín, na koniec letného semestra 2015.

28.04.2015

Prijmite prosím moje pozvanie na bratislavské školenie, kde bude Michal Janík rozprávať o tom, kde vzniká zisk e-shopu a ako rozumne optimalizovať inzerciu e-shopu na Heureke, Najnakupe či Pricemanii. A keď už sme pri tých pozvánkach, podrobnejšie zhrniem, kde sa spolu môžeme stretnúť.

08.04.2015