Árgép

Čo je Árgép

Árgép je maďarský porovnávač tovaru, ktorý existuje od roku 2005. Jedná sa o lokálnu mutáciu nemeckého zbožáku Guenstiger, ktorý pôsobí aj v Rakúsku.

Na maďarskej verzii inzeruje približne 2000 e-shopov cez 12 miliónov produktov. Podľa stránky Similar Web je jeho mesačná návštevnosť okolo 3,5 miliónov užívateľov. Podľa webu Alexa patrí k najnavštevovanejším porovnávačom v Maďarsku. Socialbakers poukazujú na zväčšujúci sa atraktivitu facebookovej stránky spoločnosti.

Veľkou výhodou je, že na Árgépe môžete predávať, aj keď v Maďarsku nemáte sídlo spoločnosti. Musíte ale počítať s tým, že uvádzané ceny musia byť v maďarskom DPH 27%, a to ako vo feede, tak aj na e-shope.

Ako vám s inzerciou na Árgép pomôže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, pomocou ktorého dokážete hromadne a automatizovane nastavovať inzerciu pre množstvo veľkých porovnávačov tovaru.

  • Mergado ponúka kompletnú podporu Árgép formátu.  
  •  Používate či chcete využívať pre inzerciu na Árgépe niektorú z e-shopových platforiem? Prepojte ich pohodlne s Mergadom pomocou Mergado Packu.
  • Obrázky, ktoré sú na Árgépe kľúčové, hromadne upravíte v appke Feed Image Editor.

 

 

Ako inzerovať na Árgép?

Akýkoľvek obchodník.

Všetky informácie o špecifikáciách feedu pre Árgép nájdete na: https://www.argep.hu/content_reszvetel.html

Zdrojom dát sú tradičné importy XML a CSV.

Súbory musia byť uložené na URL adrese.

Odborné články o Árgép.hu

Kde všade inzerovať v Maďarsku? Využite rastúcu obľubu porovnávača Árgép.hu

Myslíte to s expanziou e-shopu do Maďarska vážne? Už viete, že inzercia na Árukereső je základ, ale chcete znásobiť možnosti, ako ešte zaujať potenciálnych zákazníkov? Ponúkajte produkty na jednom z najnavštevovanejších miestnach porovnávačov Árgép.

26.01.2021