Audit XML pre vyhľadávače tovaru

Pomocou nášho Auditu XML odhalíte základné chyby najpoužívanejších formátov feedu. Audit je zadarmo a k ničomu vás nezaväzuje. Veľkú časť nájdených chýb je možné opraviť pomocou Mergada. K auditu potrebujete iba URL vášho XML feedu. 

Odborné články o Mergado auditu XML:

Video: Mergadove tipy 2.

Tentokrát vám prinášame Mergadove tipy o audite xml feedu. Viete, že si ho môžete urobiť zdarma a nemusíte ani mať účet v Mergade? Aké sú jeho výhody, ako často ho spustiť a čo všetko v ňom nájdete? Dozviete sa vo videu!

02.03.2018

Do auditu XML som priniesol nové farby a ikonky pre Heureku. Zatiaľ čo farby by sa mali hlavné páčiť, nové ikonky sú praktické, a tak spríjemnia a zrýchlia prácu s auditom.

15.05.2014

Naviažme na video s prvým dielom komentovaného auditu XML e-shopu Predetiamamicky.sk a ukážme si, kde je možné inzerciu na Heureke a ďalších vyhľadávačoch ďalej vylepšiť.

 

 

13.03.2014

Pozrite sa na video s návodom, ako zarobiť viac na Heureke, NajNakupe či Pricemanii. Odborník z týmu pána Mergada vám v troch minútach ukáže príklady, kde je možné dáta pre inzericu vylepšiť a zarobiť tak viac peňazí.

26.02.2014