Bidding Fox Credit

UPOZORNENIE: Táto aplikácia už je neaktívna.

Bidding Fox Credit je nástroj z lišiackej dielne, ktorý vám bude strážiť dostatok kreditu pre vaše e-shopy. Taktiež získate jednoduchý prehľad o tom, koľko a na akom porovnávači je vám odpočítané. Sami si jednotlivo nastavíte minimálnu výšku kreditov, pri ktorých dosiahnutí vám aplikácia odošle upozornenie do Mergada a e-mailu. Udržiavajte si stále aktívnu inzerciu a prehľad o kredite vo všetkých svojich e-shopoch na jednom mieste.

MergadoFest 19 – Kedy sa obrátiť na biddingový automat a aký si vybrať, Adam Funiok / Proficio

Adam Funiok z agentúry Proficio sa vo svojej prednáške na MergadoFeste 19 zameral na úskalia automatického biddingu. Potrebujete objasniť, kedy má zmysel spúšťať automatický bidding a aké sú jeho výhody a nevýhody? Pustite si Adamovu prednášku a pochopte rozdiely medzi tromi hlavnými bidovacími nástrojmi v ČR.

12.11.2019
Zjednodušte kontrolu kreditu pomocou appky Bidding Fox Credit

Ste freelancer alebo zamestnanec agentúry, ktorý sa stará o pravidelnú kontrolu kreditu veľkého množstva klientov? Tak určite viete, koľko času dokáže takáto kontrola zabrať. Vďaka tímu Bidding Fox sa s týmto úkonom po novom vysporiadate raz dva. Nová aplikácia Bidding Fox Credit poskytuje automatický prehľad o výške kreditu vo všetkých vašich e-shopoch.

20.08.2019