Data Owl

Aplikácia Data Owl vám umožní za pomoci štatisík z Google Analytics a Heureky čo najlepšie nastaviť inzerciu na cenových porovnávačoch. Pomocou tejto aplikácie zistíte počet preklikov pri obľúbenom produkte, najnižšie a najvyššie ceny v kategórii a mnoho iného.

01.09.2017

Na nákupy online vplýva množstvo faktorov. Ako ale vplýva počasie na nákupné správanie? V Pricemania Academy sa pozreli na ich štatistiky a my Vám prinášame pár zaujímavostí. Možno sa vám budú hodiť pri používaní našej aplikácie Data Owl

07.08.2017
Mergado samotné asi nemusíme predstavovať, ale viete čo, alebo kto stojí za vývojom väčšiny jeho aplikácií? Je to firma Reglendo, ktorá má na starosti zlepšovanie jeho funkcií a prináša klientom novinky pre nastavovaní inzercie. O Reglende sme sa porozprávali s jeho product ownerom a zároveň bývalým marketingovým konzultantom Besteta, Jirkom Guňkom.
 
18.05.2017

Práca s dátami a štatistikou nemusí byť tak náročná ako sa na prvý pohľad zdá. S využitím aplikácie Data Owl získate lepší prehľad o svojej inzercii a môžete ich lepšie nastaviť. Ako na to sa môžete pozrieť v záznamoch webinárov. 

21.04.2017

Na skutočné vychytávky si tentokrát posvietili vývojári z Reglenda – aplikácia Data Owl teraz totiž dokáže pracovať aj s predpoveďou počasia a dňom v týždni, čo dáva nastaveniu inzercie úplne nový – a veľmi ľudský – rozmer. 

20.04.2017

Už ste využili múdru sovu a vylepšili svoju inzerciu na základe reálnych dát? Že nie? Potom vás možno presvedčíme nasledujúcim príkladom, ktorý odhalí tovar s vysokými nákladmi a malým počtom transakcií. Využijeme na to nové elementy, ktoré Data Owl najnovšie dokáže spracovať!

24.01.2017

Predávať klasické žiarovky v dobe keď frčia úsporné? Alebo špicaté topánky v sezóne okrúhlych špičiek? Nezmysel. Ale... máte prehľad o tom, čo sa práve predáva vo vašom odvetví? S pomocou aplikácie Data Owl ľahko zistíte, ktoré z TOP produktov máte vo svojej ponuke vy!

 

20.01.2017

Aplikácia, vďaka ktorej dokážete efektívne využiť štatistiky z porovnávačov, sme vám predstavili len nedávno. A víkend je ideálny čas na preskúmanie toho, čo všetko môžet s dátovou sovou vylepšiť. Prinášame preto prvých pár tipov na prácu s ňou.

17.01.2017

Ešte stále sme nadšení z aplikácií, ktoré sme vám predstavili nedávno a už je tu ďalšia! Tentokrát ide o múdru sovu - Data Owl vám umožní využívať štatistiky z Google Analytics a Heureky k vylepšeniu inzercie!

16.12.2016