Mergado Store

Mergado Store umožňuje získať užívateľom Mergada nové nástroje v podobe aplikácií. Niektoré sú zadarmo, niektoré za poplatok, no všetky môžete mať v skúšobnej dobe zadarmo. Tu vám prinášame novinky z aplikácií, návody a návrhy na ich využitie.

Odborné články o Mergado Store a jeho aplikáciách:

Na čo všetko sú dobre prepojenia z Mergadovej aplikácie Keychain?

Mergado má na svete už niekoľko užitočných aplikácií. Viete, že niektoré sú zadarmo a môžete si ich hneď aktivovať v Mergado Store? Napríklad taký Keychain, teda Mergadova kľúčenka. Táto šikovná aplikácia vám vytvorí prepojenie s cenovými provovnávačmi a ďalšími systémami pre PPC alebo dátovú analýzu (Sklik, Google Analytics) na jednom mieste. Čo všetko sa ale vďaka nej deje v Mergade?

03.11.2017

Je to už pár rokov, čo vznikol Mergado Store. S ním je spojená aj veľká novinka, ktorú sme už naznačovali v predchádzajúcich článkoch aj ostatnej komunikácii. A konečne je to tu, aplikácie do Mergado Store môžu programovať aj autori tretích strán! 

01.09.2016

V predchádzajúcom článku sme vám predstavili novú aplikáciu Feed Image Editor, ktorá vám pomôže hromadne vylepšiť obrázky, ktoré zasielate v XML feede do Facebooku. Dnes by som vám rád ukázal konkrétne príklady použitia tejto aplikácie.

02.06.2016

Kto bol na školení Mergada vie, že občas hovoríme o optimalizácii obrázkov v produktových reklamných kampaniach e-shopov. Doteraz sme však nemali nástroj, ktorý by sme vám mohli ponúknuť pre tento typ tuningu inzercie. To je však minulosťou. Chalani z Reglenda totiž pre vás vytvorili novú aplikáciu Feed Image Editor. Prečítajte si o nej viac!

01.06.2016

Opäť máme pre vás novú aplikáciu s názvom Weekday Bidding Booster. V texte nižšie sa dozviete, čo presne dokáže.

05.05.2016
Tiež riešite, ako udržať v tíme aktuálne informácie o tom, čo je pre projekt/klienta dôležité a na čo si dať pozor?
Uložte si informácie o e-shopu priamo do Mergada a pohodlne ich zdieľajte v pracovnom tíme. Aplikácia Mergado Pages vám poskytne miesto pre tvorbu dokumentácie. Jednoducho a elegantne.
13.04.2016

V Mergado Store pribudla nová aplikácia, všimli ste si? Je to aplikácia Mergado Logbook, pomocou ktorej udržíte v správe svojich exportov poriadok. Nebudete si musieť pamätať alebo zapisovať niekam bokom, kedy ste vykonali ktorú úpravu a prečo. Je to teda taký projektový denník pre správcov inzercie v cenových porovnávačoch.

13.04.2016

„...Chcel som umožniť opravu problémov, ktoré nájde môj audit XML, jednoducho stlačením tlačidla. S minimom technických znalostí. A tak som nad auditom XML postavil aplikáciu Repairman, ktorá je „klikacia...“ Takto som pred Vianocami uvádzal novú aplikáciu. A teraz doplním, že...

28.01.2015

Malý krôčik pre slovenskú e-commerce, veľký skok pre pána Mergada - to je nový Mergado Store. Umožní totiž e-shopom pracovať so špičkovými aplikáciami. Prečítajte si podrobnosti!

30.09.2014