Vianoce

Vianočná sezóna je pre e-shopy a marketérov dôležitým a náročným obdobím. Tu nájdete tipy na vylepšenie inzercie e-shopov pred Vianocami.

Odporné články o vianočných marketingových stratégiách: 

Rozhovor s odborníkom: Michal Kašpar, Proficio

V Mergado štúdiu sme tentokrát privítali SEO konzultanta Michala Kašpara z agentúry Proficio. Zaujímalo nás, ako sa pripravovali na vianočnú sezónu a aké stratégie majú nachystané na obdobie po Vianociach. Nezabudli sme sa ani opýtať, aké aplikácie v Mergade používajú. Viac sa dozviete z videa!

14.12.2017
Niekoľko tipov, ako byť pred Vianocami ešte viac vidieť

Chcete rozšíriť okruh svojich klientov a inzerujete v Českej republike? Spolupráca so špecializovanými porovnávačmi, či komunitnými webmi by tak pre vás mohlo byť vhodné riešenie.

02.11.2017
5 obrazových vylepšení vašej inzercie pred Vianocami

Pamätáte na minuloročné Vianoce? O koľko sa zvýšili vaše tržby? Podľa štatistík boli minulý december o 500 % vyššie. A to je už číslo, pre ktoré sa oplatí uvažovať o vylepšení inzercie tak, aby ste si z pomysleného koláča odkusli čo najviac. Poďte sa vrhnúť na obrázky a získajte vďaka nim viac!

02.10.2017

Áno, je špička predajnej sezóny e-shopov a marketéri nevedia kam skôr skočiť. Napriek tomu si myslím, že je dobré sa na chvíľu zastaviť a zopakovať si kľúčové fakty pri stanovení cien za prekliky na cenových porovnávačoch ale aj v ďalších systémoch. Preklikov je totiž teraz veľa a stoja veľa peňazí.

14.12.2015

Vianoce sú za dverami a mnoho zákazníkov a e-shopov bude riešiť včasný termín dodania tovaru. Je známe, že ľudia nakupujú chtiac-nechciac často na poslednú chvíľu, a preto môže byť termín dodania opäť faktor konkurenčnej výhody. 

04.12.2015

Vážne, Vianočná predajná sezóna už začala. Teda aspoň na strane e-shopov, ktoré sa pripravujú na vrchol predajnej sezóny poctivo. Pokiaľ o tom pochybujete, mám pre vás hneď dva argumenty, prečo by ste mali začať s prípravami čo najskôr.

12.08.2014