Už žiadne čakanie s Sklik GA Importer

Využívate pre svoju inzerciu Sklik, či Google Analytics? V Mergado Store už pár mesiacov máme aplikáciu Sklik GA Importer, vďaka ktorej prepojíte štatistiky z vyššie spomenutých služieb s Mergadom a tak v Google Analytics ľahko vyhodnotíte vaše kampane a získate tak komplexný prehľad o svojej inzercii.

Pomocou Sklik GA Importer je možné náklady importovať pre všetky e-shopy, ktoré máte v Mergade napojené, čo je vhodné pre marketingové agentúry.

Pokiaľ sa staráte iba o jeden e-shop, bude vám stačiť mini verzia tejto appky. Má rovnaké prednosti, ako jej väčší brat, ale je len pre jeden e-shop, ktorý máte v Mergade.

Nová verzia

Obe aplikácie prednedávnom získali nové verzie. Vývojári zapracovali na zlepšení načítaní dát, ktoré sa po novom budú načítať na pozadí, alebo pri ručne zadanom požiadavku. V detaile aplikácie preto pribudlo tlačítko AKTUALIZOVAŤ ÚČTY.

Vďaka tomu nebudú užívatelia musieť čakať dlhú dobu na vykreslenie formulára pre nastavenie prepojenia Skliku a GA. Tieto prestoje boli zavinené tým, že sa pri každom načítaní stránky s detailom aplikácie načítali dáta z Skliku a GA. Pokiaľ mal niekto pod týmito prístupmi viac účtov, mohlo to trvať veľmi dlho.

Táto zmena nie je úplne veľká, je však veľmi podstatná. S týmto vylepšením s Sklik GA Importer, i jeho mini verzia sa stávajú ešte užitočnejšími. Že ste ich stále nevyskúšali? V tomto článku sa o jeho funkciách a výhodách dozviete všetko podstatné. Tak sa dajte do toho! Získať ešte komplexnejší prehľad o inzercii chce predsa každý.

 

Pridať nový komentár