Pracujte vo Feed Image Editore s vlastnými obrázkami a tvarmi!

Článok uverejnený 26.01.2017

 

Pre tých, ktorí o tejto Mergadovej aplikácii ešte nepočuli vôbec, ju krátko predstavím. Feed Image Editor pracuje s obrázkami vašich produktov, ktoré majú namierené do reklám produktov na Facebooku. Dokáže upraviť ich veľkosť tak, aby sa zobrazovali správne a umožňuje pridávať doplňujúce informácie o produktoch priamo do obrázku.

Import vlastných obrázkov

Pridávať môžete obrázky zo súborov PNG a JPG. Aktuálne možno nahrať až 3 vlastné obrázky.
 
Malý tip: Všimnite si posuvník na zmenu veľkosti - jednoduchšie to už ani byť nemôže
 

FIE pre Instagram? Žiadny problém!

Ďalšou horúcou novinkou je formát 1080 x 1080px, ktorý využijete ako na Facebooku, tak hlavne pre inzerciu na Instagrame, kde kvalitné fotky frčia a môžete tam pomocou nich prilákať zákazníkov, ktorí sa inak o vašich produktoch nedozvedia.
 

Na veľkosti teraz už nezáleží

Schválne, čo hovoríte na takýto obrázok?
 
Žiadna sláva, že? Našťastie aj tu urobí Feed Image Editor prácu za nás. Najnovšie totiž dokáže zväčšiť pôvodný produktový obrázok tak, aby vyplnil na maximum priestor zvoleného výstupného formátu a nedošlo tak k jeho orezaniu alebo deformácii. Na vás zostáva len výber dostatočne veľkého obrázku, tie malé by pri zväčšení mohli pripomínať skôr náhodný zhluk pixelov.
 
 
Stačí jednoducho zatrhnúť políčko s touto požiadavkou:
 
Presvedčil vás? Feed Image Editor si ľahko aktivujete v Mergado Store a hneď môžete začať s vylepšovaním svojej produktovej reklamy.
 
Nepresvedčil vás? Na 10 dní si ho môžete zapnúť zadarmo!
 
Chcete zostať v obraze a mať prehľad o novinkách? Mrknite do fóra Feed Image Editor Live.

Pridať nový komentár