S novou verziou Mergado packu pre WooCommerce využijete reklamné systémy naplno

Mergado modul pre WooCommerce pomáha vytvárať, spravovať a merať online obchod na Wordpresse bez nutnosti zasahovať do jeho zdrojového kódu. Jeho verzia 1.2.0 obsahuje mnoho užitočných funkcií, ktoré vám uľahčia prácu v niekoľkých reklamných systémoc

Vytvárajte lepšie dátové súbory s Marketing packom pre WooCommerce

S našim Marketing packom pre WooCommerce dokážete vyexportovať dáta v XML formáte v špecifikácii Mergado XML. Takéto dáta sa hodia pre napojenie do Mergada, kde je ich možné previesť na niekoľko stoviek ďalších formátov. A naviac je to úplne zadarmo.

Modul pre WooCommerce po novom dokáže:

  • merať konverzie Skliku
  • nastaviť Sklik retargeting
  • nastaviť Facebook pixel
  • merať konverzie Google Ads
  • nastaviť Google Ads remarketing

Všetky tieto nastavenia nájdete v záložke Reklamné systémy.

Náhľad nastavenia Marketing packu pre WooCommerce. Zdroj: woocommerce.com

Používate Wordpress s nadstavbou pre vlastný e-shop WooCommerce? Stiahnite si modul Marketing pack pre WooCommerce. Odkaz na stiahnutie, sprievodca inštaláciou a FAQ nájdete na tomto odkaze.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Užívatelia PrestaShopu využívajú Mergado pack aj pre verziu 1.7

Pred časom uviedol PrestaShop svoju verziu 1.7. Oproti predchádzajúcim verziám funguje tento systém na inom jadre. To znamenalo, že s novou verziou PrestaShopu väčšina modulov prestala byť kompatibilná. Donedávna to bol aj prípad modulu Mergado marketing pack pre PrestaShop.

16.01.2019
Nastavte si GLAMI piXel v module Mergado Pack

Mergado Marketing Pack je modul, ktorý vie prepojiť Mergado s často používanými e-shopovými platofrmami. Po novom medzi funkciami modulu pribudla možnosť nastavenia GLAMI piXelu a to pre všetky tri podporované platformy – PrestaShop, Magento a WooCommerce.

23.10.2018
Mergado Pack: Ako pridať kódy produktov do vášho WooCommerce e-shopu?

Plugin Mergado Pack sa opäť hlási o pozornosť s novinkami, ktoré priniesol užívateľom posledný release. Okrem zaujímavých vylepšení sa v tomto článku zameriame na novú možnosť pridávať EAN kódy v produktovom feede.

27.05.2021

Pridať nový komentár