Začnite inzerovať na Spartoo!

Aký tovar je možné cez Spartoo inzerovať?
Na Spartoo môžete inzerovať obuv, oblečenie (aj tehotenské alebo plavky), kabelky, batohy, módne doplnky a momentálne otvárame tiež novú kategóriu kozmetiky a parfumérie

Čo musí splňovať e-shop, ktorý chce na Spartoo svoj tovar predávať?
E-shop musí byť spoľahlivý a ponúkať kvalitný tovar. Ideálny je tiež produktový katalóg s viac než 200 produktmi (v prípade unikátneho tovaru je možná výnimka na 100 produktov). Dôležité je tiež dodať kvalitné fotografie na bielom alebo šedom pozadí. E-shop musí byť schopný odoslať objednávku do 48 hodín, priložiť k nej tracking kód a dodať tovar priamo na adresu zákazníka zadarmo alebo za menej než 5 € aspoň jedným spôsobom dopravy. Strážime tiež, či e-shop pravidelne kontroluje sklad, aby sa vyhol zbytočne zrušeným objednávkam.

Aké sú technické požiadavky na prepojenie so Spartoo?
Partner – e-shop – sa môže k nášmu marketplace pripojiť viac spôsobmi: buď prispôsobí svoje XML alebo CSV našim kritériám a pošle nám URL (čo je v túto chvíľu možné zaistiť skrz nový export v Mergade) alebo skrz API.

Ako vlastne samotný predaj tovaru funguje, kto komunikuje so zákazníkom a kam odchádza platba za tovar?
Produkt e-shopu bude označený ako „partnerský produkt“. Zákazník zaplatí Spartoo cez bezpečný platobný systém a Spartoo potom uhradí predajcovi čiastku z predaja po odčítaní provízie. Spartoo vypláca čiastky e-shopu vždy prvý týždeň v každom mesiaci za mesiac uplynulý. Platba prebieha bankovým prevodom na účet predajca.

So zákazníkmi komunikuje náš zákaznícky servis a sprostredkováva informácie predajcovi. 

V akej roli na Spartoo vystupuje e-shop? Z produktu nevedie preklik do e-shopu, ako teda spolupráca funguje?
Tovar od predajcu zaradíme do nášho katalógu na Spartoo.sk pod viditeľným označením „partnerský produkt“, vystavíme produktový list, v ktorom bude uvedený predajca a jeho dodacie a reklamačné podmienky. Vďaka tomu zákazník vie, že si kupuje tovar od partnerského predajcu v rámci Spartoo. Spartoo je totiž hybridný marketplace, takže na svojom portáli predáva ako svoje produkty, tak produkty od partnerských predajcov. Tovar je prepojený, takže pokiaľ predajca predáva rovnaký tovar ako Spartoo – napríklad tenisky Adidas a na sklade Spartoo chýba požadované číslo, systém automaticky zákazníka odkáže na partnerského predajcu. V takom prípade sa jedná o doplnenie nášho tovaru. Vyplatí sa vedieť, že vysoké tržby na Spartoo majú práve predajcovia s rovnakým tovarom. E-shopy s odlišným tovarom nám zase umožňujú rozlíšiť našu ponuku značiek a modelov a prilákať tak ešte viac zákazníkov. Oba tieto typy predajcov sú ziskové.

Spartoo má zastúpenie v 20 zemiach sveta, znamená to teda, že si môj tovar môže objednať aj zákazník z Číny? Ako funguje expanzia na zahraničné trhy?
Začíname s otvorením účtu v zemi pôvodu a po 1-3 mesiacoch (čo je akási skúšobná doma, pretože spolupráca môže zmeniť organizáciu predaja na strane e-shopu a chceme, aby sa zvládol prispôsobiť novým podmienkam), je možné otvoriť účet v ďalších zemiach podľa záujmu predajcu. Samozrejme je nutné dodržať všetky ukazovatele kvality, čo je odoslanie tovaru včas (do 48 hodín), dodanie do 5 pracovných dní, percento zrušených objednávok nesmie presiahnúť 5%, dôležitá je tiež komunikácia s nami a pravidelný update feedu.

Aké máte doterajšie výsledky v Českej replublike? Môžete uviesť napríklad počet zapojených e-shopov a priemernú výšku objednávky?
V rámci celého marketplace máme viac než 600 partnerov a stále pribúdajú ďalší. V Českej republike marketplace rozbiehame, ale už dnes sa tešíme zo spolupráce s viac než 30 partnermi, medzi ktorými sú aj známe české e-shopy ako Armo, Stylomat alebo Euro-bag a náš marketplace sa stále rozrastá. V Českej republike vybavujeme približne 6000 objednávok za mesiac.

Aká je cena/provízia za predaj cez Spartoo?
Za sprostredkovanie predaja a poskytnuté služby predajci odvádzajú Spartoo províziu z predaja, ktorá sa počíta z ceny tovaru, DPH a dopravy. Ďalej sa platí mesačný poplatok za inzerciu na Spartoo. Pre jeho konkrétnu výšku kontaktujte paní Plavkovou.

Dbáte veľmi na zákaznícky servis, nezvažujete aj zavedenie systému hodnotenia od zákazníkov? Prípadne získavate od nich spätnú väzbu inak?
Áno, spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste, pretože práve na nich závisí úspech nášho portálu. Zákazníka žiadane o vyplnenie dotazníku spokojnosti s nákupom, názory potom zverejňujeme, pozrieť sa na ne môžete napríklad tu. Súčasťou nášho prístupu je aj dodanie a vrátenie tovaru zadarmo a v čo najkratšom čase. Zákaznícky servis je naviac k dispozícii v jazyku danej zeme, zamestnávame rodených hovoriacich.

Máte v Českej republike aj kamenné predajne? Ako sa sortiment dostáva do nich?
Kamenné obchody máme zatiaľ len vo Francúzsku, v Grenoblu a jeho okolí. Prvý sme otvorili v roku 2015 a od tej doby sa sieť našich kamenných obchodov rozrástla na 14 a stále pridávame ďalšie. Spartoo predáva svoje vlastné značky, ktoré sú k dispozícii na predajniach. Na Spartoo.sk sú označené ako „Exkluzívne značky“. Zároveň sú naše obchody digitalizované, v každom je niekoľko tabletov, z ktorých má zákazník prístup k celej ponuke a nie je limitovaný sortimentom v obchode. Priamo z obchodu si potom môžete tovar objednať.

Ďakujeme za rozhovor!

Komentáre

Zajišťujeme půjčku pro všechny s opakujícím se příjmem - zaměstnanci, podnikatelé, seniory, ženy v MD. Výše úvěru: až 500 000 000 Kč. Během 10 minut provedeme tzv. Scoringového klienta, který vypočítává, kolik peněz si každý klient může půjčit za jak dlouho as vysokou splátkou. Důkazy jsou jednoduché, od podpisu smlouvy až po doklad o kompletní dokumentaci, dohodnutá částka bude do vašeho účtu do 24 hodin. Poskytuji individuální přístup ke každému klientovi a komplexní služby po celou dobu trvání úvěru. Ne klienti, kteří jsou v exekuci nebo insolvenci. Stačí poslat SMS nebo napsat e-mail. Jsem svázaný agent pro jednoho agenta. e-mail - grogerpetr88@post.cz

Groger Petr/pondelok, 21. máj 2018 - 23:42

Ponúkame úver všetkým v núdzi za veľmi nízku úrokovú sadzbu 2% bez zábezpeky vám budeme môcť dať akúkoľvek sumu v rozsahu od 5 000 do 5 000 000 úrokovej sadzby obchodovateľné s možnosťou splácania od 1 do 20 rokov v prípade záujmu nás kontaktujte,emailu:mehmethakan117@gmail.com

Mehmet Hakan/utorok, 22. máj 2018 - 7:02

Zajišťujeme půjčku pro všechny s opakujícím se příjmem - zaměstnanci, podnikatelé, seniory, ženy v MD. Výše úvěru: až 500 000 000 Kč. Během 10 minut provedeme tzv. Scoringového klienta, který vypočítává, kolik peněz si každý klient může půjčit za jak dlouho as vysokou splátkou. Důkazy jsou jednoduché, od podpisu smlouvy až po doklad o kompletní dokumentaci, dohodnutá částka bude do vašeho účtu do 24 hodin. Poskytuji individuální přístup ke každému klientovi a komplexní služby po celou dobu trvání úvěru. Ne klienti, kteří jsou v exekuci nebo insolvenci. Stačí poslat SMS nebo napsat e-mail. Jsem svázaný agent pro jednoho agenta. e-mail insloanoffer@gmail.com

INS LOAN/utorok, 5. jún 2018 - 22:34

Potřebujete půjčku? Jste podnikatel nebo žena? Potřebujete finanční prostředky na zahájení podnikání? Potřebujete půjčku k vypořádání vašeho dluhu nebo splácení vašich účtů nebo zahájení podnikání? Potřebujete financování pro financování projektu? E-mail: (mehmethakan117@gmail.com) Nabízíme Vám garantovanou úvěrovou službu v jakékoli výši a do kterékoli části světa (jednotlivci, společnosti, realitní kanceláře a korporace) s naší vynikající 2% úrokovou sazbou. Pro žádosti a další informace nám prosím zašlete odpovědi na následující e-mailovou adresu: {mehmethakan117@gmail.com} Zde jsou některé oblasti, které vám můžeme pomoci: * Finanční * Korporátní úvěry * Investiční úvěr na osobní půjčku * Auto úvěr * Budova Úvěry * Konsolidace dluhu * Úvěrová linka * Pronájem pronájmu * Druhá hypotéka * Koupě Vykoupení * Auto úvěry * Hypotéka * Úvěr Refinance * Student úvěry E-mail: mehmethakan117@gmail.com

Mehmet Hakan/piatok, 29. jún 2018 - 12:46

Potřebujete půjčku? Jste podnikatel nebo žena? Potřebujete finanční prostředky na zahájení podnikání? Potřebujete půjčku k vypořádání vašeho dluhu, splácení vašich účtů nebo zahájení podnikání? Potřebujete financování financování projektů? E-mail: ( luciekasikova721@gmail.com) Nabízíme vám garantovanou úvěrovou službu jakékoliv velikosti a jakékoli části světa (jednotlivci, společnosti, realitní kanceláře a korporace) s naší vynikající 2% úrokovou sazbou. Pro žádosti a další informace prosím kontaktujte e-mail: { luciekasikova721@gmail.com}

LUCIE KASIKOVA/utorok, 3. júl 2018 - 21:07

Vážený pane / paní,
Před jakýmikoli dalšími slovy jste nejprve vítáni společnosti FACTO TRUST GLOBAL FINANCE. Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete úvěr na rozšíření svého podnikání? Potřebujete půjčku k zahájení podnikání ve velkém měřítku? Potřebujete půjčku, která může změnit váš život a váš současný finanční stav? Potřebujete nouzový nebo nouzový úvěr, abyste mohli věci správně? Pak jste ve správném domě pro všechny své kvalitní úvěry navržené tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Světová půjčka, která se zavázala poskytovat pouze půjčku. Poskytujeme půjčky na rozšíření podnikatelské činnosti pro potenciální zaměstnance pro muže a ženy s nízkou a cenově dostupnou 2% úrokovou sazbou a dlouhodobou splátkou dle Vašeho výběru. Požadované žadatele jsou povinni poskytnout níže uvedené informace a kontaktujte nás na adrese: mehmethakan117@gmail.com

Mehmet Hakan/štvrtok, 5. júl 2018 - 17:17

Pridať nový komentár