Audit obrázkov vás zbaví chýb v obrazovej inzercii

Zanedbať starostlivosť o produktové obrázky sa nevypláca. V nastavení obrazovej reklamy existuje mnoho chýb, kvôli ktorým môžu porovnávače zamietnuť inzerciu vašich produktov. Pri e-shopoch so stovkami či tisíckami položiek v ponuke je prakticky nemožné kontrolovať obrázky ručne. A práve preto je tu audit obrázkov aplikácie Feed Image Edito

Princíp auditu obrázkov je ako feed audit Mergada

Pomocou auditu odhalíte chyby v produktových obrázkoch a skontrolujete, či spĺňajú požiadavky porovnávačov a inzertných kanálov. Je zadarmo a stojí na rovnakom princípe ako kontrola feedu v Mergade.

 

Ako audit obrázkov funguje

1. Choďte na stránku fieapp.com/audit.

2. Do príslušného okna vložte URL adresu XML feedu vášho e-shopu a kliknite na Pokračovať.

3. Zakliknite konkrétne porovnávače tovaru a inzertné kanály, na ktorých chcete inzerovať.

4. Zadajte e-mail, na ktorý vám majú prísť výsledky, akceptujte podmienky a požiadavku odošlite.

Výsledky obdržíte počas 24 hodín. Každý e-mail obsahuje aj návody, ako odhalené chyby opravíte.

 

Mať produktové obrázky v poriadku je nutnosť. Urobte si prehľad o tom, čo chýba vašej obrazovej inzercii pohodlne a hromadne pomocou auditu obrázkov. S aplikáciou Feed Image Editor zvládnete všetky potrebné úpravy obrázkov, tak aby vaše reklamy fungovali bez problémov. Chcete si osvojiť základy tejto appky? Prihláste sa na bezplatné školenie.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Osvojte si Bidding Fox s praktickým video-sprievodcom

Získajte istotu pri nastavovaní Bidding Foxu pomocou videonápovied. Lišiaci si pripravili pre nových i skúsených užívateľov sériu videí, s ktorými sa naučíte ovládať aplikáciu úplne sami. Sledujte, ako si dokážete pripraviť fungujúci bidding krok za krokom.

03.07.2020
Zbavte sa chýb v obrázkoch pomocou diagnostiky Feed Image Editoru

Nekvalitné produktové obrázky brzdia inzerciu. Chýb, ktoré si potrebujete ustrážiť je niekoľko a ručná kontrola trvá kopu času. Aplikácia Feed Image Editor prišla preto s novou stránkou Diagnostika, ktorá vám poskytne rýchly prehľad o všetkých chybách

24.06.2020
Zkoncujte s manuálnym precenením produktov pomocou Pricing Foxu

Zoznam aplikácií Mergada sa nedávno rozrástol o Pricing Fox. Nový cenový automat umožňuje e-shopárom šikovné preceňovanie produktov podľa nastavených požiadaviek. S jeho pomocou tak ušetríte množstvo času pri ručnej cenotvorbe. Poďme si lepšie predstaviť, ako appka funguje.

19.05.2020

Pridať nový komentár