Audit obrázkov vás zbaví chýb v obrazovej inzercii

Zanedbať starostlivosť o produktové obrázky sa nevypláca. V nastavení obrazovej reklamy existuje mnoho chýb, kvôli ktorým môžu porovnávače zamietnuť inzerciu vašich produktov. Pri e-shopoch so stovkami či tisíckami položiek v ponuke je prakticky nemožné kontrolovať obrázky ručne. A práve preto je tu audit obrázkov aplikácie Feed Image Edito

Princíp auditu obrázkov je ako feed audit Mergada

Pomocou auditu odhalíte chyby v produktových obrázkoch a skontrolujete, či spĺňajú požiadavky porovnávačov a inzertných kanálov. Je zadarmo a stojí na rovnakom princípe ako kontrola feedu v Mergade.

 

Ako audit obrázkov funguje

1. Choďte na stránku fieapp.com/audit.

2. Do príslušného okna vložte URL adresu XML feedu vášho e-shopu a kliknite na Pokračovať.

3. Zakliknite konkrétne porovnávače tovaru a inzertné kanály, na ktorých chcete inzerovať.

4. Zadajte e-mail, na ktorý vám majú prísť výsledky, akceptujte podmienky a požiadavku odošlite.

Výsledky obdržíte počas 24 hodín. Každý e-mail obsahuje aj návody, ako odhalené chyby opravíte.

 

Mať produktové obrázky v poriadku je nutnosť. Urobte si prehľad o tom, čo chýba vašej obrazovej inzercii pohodlne a hromadne pomocou auditu obrázkov. S aplikáciou Feed Image Editor zvládnete všetky potrebné úpravy obrázkov, tak aby vaše reklamy fungovali bez problémov. Chcete si osvojiť základy tejto appky? Prihláste sa na bezplatné školenie.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Spájanie XML feedov je odteraz jednoduché. S novou aplikáciou Blending Bull

Importujete dáta od viacerých dodávateľov a váš shopsystém ich dokáže importovať len z jediného feedu? Potrebujete dáta pred importom do shopsystému spracovať v Mergade? Spájanie vstupných XML feedov do jedného výstupného je náročný úkon. Ale to už odteraz neplatí - prácu vám urýchli appka Blending Bull.

13.10.2020
Zlepšite cenovú politiku e-shopu s trojicou pricingovch aplikácií v Mergado Store

Ak sa na e-shope chcete vyhnúť pracnej manuálnej cenotvorbe, zamierne do Mergado Store, ktorý ponúka rovno tri aplikácie na preceňovanie produktov. Zaujíma vás, ktorá z nich je pre váš sortiment a špecifické obchodné priority najvhodnejší? Pokračujte v čítaní a vyberte si toho pravého pricingového favorita.

10.09.2020
Appka eM Files je výhra pre marketérov. Už nemusíte čakať, až dáta do feedu doplní e-shop

Zamestnanci marketingových agentúr a freelance špecialisti vedia, aké zdĺhavé je čakanie na pridanie dát od e-shopu. Chceli by ste upraviť informácie v XML feede a čo najskôr postrčiť inzerciu k efektívnejším výsledkom, ale e-shop dáta do feedu stále nedoplnil? Výrazné zrýchlenie podobných situácií vám umožní appka eM Files.

08.09.2020

Pridať nový komentár