Audit obrázkov vás zbaví chýb v obrazovej inzercii

Zanedbať starostlivosť o produktové obrázky sa nevypláca. V nastavení obrazovej reklamy existuje mnoho chýb, kvôli ktorým môžu porovnávače zamietnuť inzerciu vašich produktov. Pri e-shopoch so stovkami či tisíckami položiek v ponuke je prakticky nemožné kontrolovať obrázky ručne. A práve preto je tu audit obrázkov aplikácie Feed Image Editor.

Princíp auditu obrázkov je ako feed audit Mergada

Pomocou auditu odhalíte chyby v produktových obrázkoch a skontrolujete, či spĺňajú požiadavky porovnávačov a inzertných kanálov. Je zadarmo a stojí na rovnakom princípe ako kontrola feedu v Mergade.

 

Ako audit obrázkov funguje

1. Choďte na stránku fieapp.com/audit.

2. Do príslušného okna vložte URL adresu XML feedu vášho e-shopu a kliknite na Pokračovať.

3. Zakliknite konkrétne porovnávače tovaru a inzertné kanály, na ktorých chcete inzerovať.

4. Zadajte e-mail, na ktorý vám majú prísť výsledky, akceptujte podmienky a požiadavku odošlite.

Výsledky obdržíte počas 24 hodín. Každý e-mail obsahuje aj návody, ako odhalené chyby opravíte.

 

Mať produktové obrázky v poriadku je nutnosť. Urobte si prehľad o tom, čo chýba vašej obrazovej inzercii pohodlne a hromadne pomocou auditu obrázkov. S aplikáciou Feed Image Editor zvládnete všetky potrebné úpravy obrázkov, tak aby vaše reklamy fungovali bez problémov. Chcete si osvojiť základy tejto appky? Prihláste sa na bezplatné školenie.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Pomocou appky Feed Image Editor ľahko zväčšíte nízke rozlíšenie obrázkov

Jeden z najčastejších problémov, na ktorý pri inzercii na porovnávačoch narazíte, je nízke rozlíšenie produktových obrázkov. Aby vám produkty s nedostatočnými rozmermi obrázkov nezamietli, museli ste predtým hľadať náhradné fotky. To už odteraz neplatí. Pomocou novinky od Feed Image Editor rozlíšenie pôvodných obrázkov ľahko zväčšíte.

19.05.2021
Objavte Bidding Audit. Stane sa vašou pravou rukou pri bidovaní na Heureke

Zaujíma vás, či biddujete správne alebo ako si vedie váš tovar na porovnávači? Nový Bidding Audit prezistí všetky detaily za vás. S bezplatným online nástrojom od aplikácie Bidding Fox skontrolujete ponuku na Heureke a získate komplexný pohľad na váš sortiment. Prečítajte si, ako vám audit uľahčí správu inzercie.

12.05.2021
 Zverte preklad vášho feedu automatizovanej appke Translating Parrot

Chcete sa so svojim e-shopom presadiť v zahraničí? Venujte pozornosť novej aplikácii Translating Parrot. Jej hlavnou doménou je automatický preklad XML i CSV feedu, ktorý budete potrebovať pre váš obchod, miestny marketplace či inzertný systém. Pozrite sa, ako jednoducho s ňou dokážete pracovať.

15.04.2021

Pridať nový komentár