Audit obrázkov vás zbaví chýb v obrazovej inzercii

Zanedbať starostlivosť o produktové obrázky sa nevypláca. V nastavení obrazovej reklamy existuje mnoho chýb, kvôli ktorým môžu porovnávače zamietnuť inzerciu vašich produktov. Pri e-shopoch so stovkami či tisíckami položiek v ponuke je prakticky nemožné kontrolovať obrázky ručne. A práve preto je tu audit obrázkov aplikácie Feed Image Editor.

Princíp auditu obrázkov je ako feed audit Mergada

Pomocou auditu odhalíte chyby v produktových obrázkoch a skontrolujete, či spĺňajú požiadavky porovnávačov a inzertných kanálov. Je zadarmo a stojí na rovnakom princípe ako kontrola feedu v Mergade.

 

Ako audit obrázkov funguje

1. Choďte na stránku fieapp.com/audit.

2. Do príslušného okna vložte URL adresu XML feedu vášho e-shopu a kliknite na Pokračovať.

3. Zakliknite konkrétne porovnávače tovaru a inzertné kanály, na ktorých chcete inzerovať.

4. Zadajte e-mail, na ktorý vám majú prísť výsledky, akceptujte podmienky a požiadavku odošlite.

Výsledky obdržíte počas 24 hodín. Každý e-mail obsahuje aj návody, ako odhalené chyby opravíte.

 

Mať produktové obrázky v poriadku je nutnosť. Urobte si prehľad o tom, čo chýba vašej obrazovej inzercii pohodlne a hromadne pomocou auditu obrázkov. S aplikáciou Feed Image Editor zvládnete všetky potrebné úpravy obrázkov, tak aby vaše reklamy fungovali bez problémov. Chcete si osvojiť základy tejto appky? Prihláste sa na bezplatné školenie.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Ako si vybrať medzi párovacími appkami? Zistite, ktorá je pre váš e-shop najlepšia

Bezchybná spárovanosť produktov je kľúčom ku kvalitnej inzercii na porovnávačoch tovaru. Na zvládnutie tohto úkonu nájdete v Mergado Store rovno dve užitočné aplikácie, Pairing Bear a Heureka Watchdog. Prinášame vám porovnanie, ktoré vám pomôže zorientovať sa pri ich výbere.

06.01.2021
Vyhnite sa nefunkčnému webu. Jeho chod automaticky postráži aplikácia Monitoring Horn

Ako zaistiť, aby bola dostupnosť vašej stránky vždy stopercentná? Zverte kontrolu webu novej aplikácii Monitoring Horn, ktorá ho bude strážiť za vás nonstop a automaticky. S jej pomocou predídete výpadkom inzercie a možným stratám. Poďme si ukázať, ako ľahko si ju aktivujete.

19.11.2020
Ako prekonať konkurenciu pomocou cien? Pomôžu vám nové funkcie Pricing Foxu

Nastavujete inzerciu na predvianočný boj o zákazníka? Zabodujte pomocou Pricing Foxu a ponúknite nakupujúcim najvýhodnejšiu cenu spomedzi konkurencie. Aplikácia priniesla nedávno ďalšiu dávku vylepšení, s ktorými je práca na cenotvorbe opäť jednoduchšia. Poďme sa pozrieť na výber lišiackych noviniek.

22.10.2020

Pridať nový komentár