Audit obrázkov vás zbaví chýb v obrazovej inzercii

Článok uverejnený 27.05.2020

Zanedbať starostlivosť o produktové obrázky sa nevypláca. V nastavení obrazovej reklamy existuje mnoho chýb, kvôli ktorým môžu porovnávače zamietnuť inzerciu vašich produktov. Pri e-shopoch so stovkami či tisíckami položiek v ponuke je prakticky nemožné kontrolovať obrázky ručne. A práve preto je tu audit obrázkov aplikácie Feed Image Editor.

Princíp auditu obrázkov je ako feed audit Mergada

Pomocou auditu odhalíte chyby v produktových obrázkoch a skontrolujete, či spĺňajú požiadavky porovnávačov a inzertných kanálov. Je zadarmo a stojí na rovnakom princípe ako kontrola feedu v Mergade.

 

Ako audit obrázkov funguje

1. Choďte na stránku fieapp.com/audit.

2. Do príslušného okna vložte URL adresu XML feedu vášho e-shopu a kliknite na Pokračovať.

3. Zakliknite konkrétne porovnávače tovaru a inzertné kanály, na ktorých chcete inzerovať.

4. Zadajte e-mail, na ktorý vám majú prísť výsledky, akceptujte podmienky a požiadavku odošlite.

Výsledky obdržíte počas 24 hodín. Každý e-mail obsahuje aj návody, ako odhalené chyby opravíte.

 

Mať produktové obrázky v poriadku je nutnosť. Urobte si prehľad o tom, čo chýba vašej obrazovej inzercii pohodlne a hromadne pomocou auditu obrázkov. S aplikáciou Feed Image Editor zvládnete všetky potrebné úpravy obrázkov, tak aby vaše reklamy fungovali bez problémov. Chcete si osvojiť základy tejto appky? Prihláste sa na bezplatné školenie.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Vodoznaky v inzercii vás už trápiť nemusia. Feed Image Editor ich nechá zmiznúť

Patríte medzi e-shopárov, ktorí pri nastavovaní produktových obrázkov do inzercie trávia veľa času odstraňovaním vodoznakov? Tento neobľúbený úkon vám odteraz pomôže vyriešiť aplikácia Feed Image Editor. Vďaka nej vodoznaky zmažete na pár klikov a vaše obrázky budú vyzerať bezchybne.

17.05.2022
Zaistite si lepšiu orientáciu v projektu. Nová aplikácia Fox Data+ vášmu e-shopu zobrazí dashboardy na mieru

V Mergado Store štartuje nová aplikácia. E-shopárom a marketérom, ktorí uprednostňujú všetky dáta na jednom mieste, výrazne uľahčí monitoring produktov. Predstavujeme vám praktickú nadstavbu na Mergado a pomocníka pri kontrole projektových výberov či elementov, novinku Fox Data+.

10.05.2022
Blending Bull od základov: Ako využijete aplikáciu v praxi?

Preskúmajte všetky možnosti, ktoré ponúka aplikácia Blending Bull v našom šikovnom sprievodcovi. S pomocou prvej časti sa naučíte založiť dátový zdroj a zorientujete sa v rozhraní appky. V druhom článku priblížime, ako vám uľahčí prácu pri bežných e-shopárskych úkonoch.

21.04.2022

Pridať nový komentár