Nebuďte v kancelárii nadčas. Lišiak pracuje za vás alebo jarné novinky v Bidding Fox

Jar vás láka von, ale v kancelárii si dnes ešte posedíte. Čo by ste dali za to, keby niekto tie tabuľky a grafy urobil za vás… Máme pre vás tip, ktorý vám ušetrí hodiny práce. Využite nášho čiperného Lišiaka. Vie veľa nových vecí. A my si ich teraz ukážeme.

Majte prehľad, čo zlepšiť

Keď Bidding Fox zapnete, vylepšená stránka Diagnostika vás v prehľade upozorní na problémy, ktoré Lišiakovi bránia v práci. Častým problémom býva nedostatočné prepojenie s Heurekou, či s Google Analytics. Alebo chýbajúci certifikát Overené zákazníkmi. Problémov sa môže objaviť niekoľko. Ako chyby odstrániť a aké kroky podniknúť, aby ste mohli automaticky biddovať, vám ukáže tutoriál. Spúšťa sa automaticky pri prvej návšteve aplikácie.

Aké kroky podniknúť, aby ste mohli automaticky biddovať, vám ukáže tutoriál.

Upozorní vás včas

Notifikácie, ktoré vám Lišiak posiela do aplikácie, môžete dostávať aj na vami zvolenej e-mailovej adrese. Je možné si tiež nastaviť minimálnu výšku kreditu na Heureke, pri ktorej potrebujete, aby vám posielal upozornenia. Chcete, aby notifikácie chodili rovno majiteľovi, či správcovi inzercie? Stačí vpísať patričný e-mail.

Filtrujte podľa ľubovôle

Vývojári sa pohrali aj s Lišiakovými filtrami a vyhľadávaním.

Odteraz môžete:

  • vybrať dáta pre výpočet PNO (počty preklikov a objednávok z Google Analytics, či z Heureky, alebo napr. podľa toho, či majú zapnutý PPC režim)
  • zobrazovať nedostupné, alebo nové produkty a radiť ich podľa dátumu vytvorenia
  • vyhľadávať rovno vo feede
  • vidieť, ktoré stratégie sú aktívne a ktoré pozastavené
  • v histórii zmien kontrolovať, kto a kedy urobil aké zmeny
  • najviac používané kombinácie filtrov uložiť a pomenovať tak, že ich nemusíte stále naklikávať
  • stiahnuť všetky dáta aj do CSV a ďalej s nimi pracovať

Nechte Lišiaka robiť štatistiky za vás

A to najlepšie na koniec. Moc dobre vieme, aké otravné reporty dokážu byť. Nájsť správne dáta a vyhodnotiť ich dokáže zabrať veľa hodín. Preto sa Lišiak naučil reportovať. Aby ste získali súhrnné štatistiky, TOP 5 stratégií, štatistiky z pozícií produktov, alebo TOP 15 najlepších a najhorších produktov, vám teraz stačí zapnúť appku, prihlásiť sa a raz kliknúť. Predstavte si tie hodiny, ktoré ušetríte na tvorbe tabuliek a grafov.

Bidding Fox sa naučil reportovať.

Pri práci s Bidding Fox máte teraz toľko možností, že vám už žiadny produkt pri biddingu neutečie. Nie ste si istý, či viete o všetkom novom, čo sa Lišiak v poslednej dobe naučil? Urobte si prehľad tu.

Pridať nový komentár