Bidding Fox posúva aktuálnosť dát na ďalší level

Článok uverejnený 30.08.2019

Lišiaci napredujú míľovými krokmi a ich najnovšie vylepšenie je zamerané na sledovanie alebo pracovanie s reportami. Vďaka novej funkcii vám odpadáva nutnosť zakaždým manuálne sťahovať exporty a Bidding Fox sa o to automaticky postará za vás. Ako to celé funguje?

Export v hlavnej úlohe

  • Aplikácia dokáže po novom generovať odkaz na export, kde sa nachádzajú všetky čerstvé dáta.
  • Na ľubovolnej stránke (napr. Produkty) je možnosť exportu do CSV.
  • V ďalšom kroku vám vyskočí okno s voľbou "Vygenerovať trvalý odkaz" a pod ňou adresa určená na spracovanie.

Lišiaci mysleli aj na možný prípad, ak vám niektorý produkt z exportu vypadne a nebude naďalej patriť medzi spárované produkty. Jednoducho sa to premietne do exportu, ktorý sa dvakrát denne aktualizuje. Samotný odkaz si tak môžete vygenerovať pre všetky CSV exporty produktov.

 

Generovanie exportu Zdroj:https://www.bidding-fox.sk/exporty-aktualna-data
Pregenerovanie exportu Zdroj:https://www.bidding-fox.sk/exporty-aktualna-data

Aktualizovanie dát v exporte je možné už aj v konkrétny okamih a to pomocou stránky Nastavenia. Stačí kliknúť na ikonku pregenerovanie, ktorá sa nachádza v spodnej časti.

Premysleným krokom je aj možnosť automatického zasielania na e-mail v pravidelných intervaloch. Novú funkciu pre efektívnu prácu s reportami nájdete po kliknutí na "Vygenerovať trvalý odkaz" v poli "Nastaviť export".

Možnosti exportu Zdroj:https://www.bidding-fox.sk/exporty-aktualna-data
Nastavenie exportu Zdroj:https://www.bidding-fox.sk/exporty-aktualna-data

Google tabuľky

Práca s dátami v prípade Google Spreadsheets funguje prostredníctvom funkcie IMPORTDATA

Príklad:

=importdata("adresa-csv-z-bidding-foxu")

Dáta v tabuľke Google Zdroj:https://www.bidding-fox.sk/exporty-aktualna-data

Appka Bidding Fox prichádza neustále s inováciami, ktoré posúvajú vašu inzerciu vyššie a pomáhajú vášmu e-shopu rásť. Novinkou z lišiackej dielne je aj Bidding Fox Credit, ktorý vám uľahčí kontrolu kreditu. Výskúšať si ho môžete na 15 dní zdarma a nájdete ho v našom Mergado Store.

Kompletný report konkurencie v Bidding Foxe na pár kliknutí

Byť krok pred konkurenciou a sledovať jej ceny za dopravu, produkty či pribúdanie doplnkových služieb je náročné na čas aj samotné spracovanie. V Bidding Foxe sa rozhodli užívateľom uľahčiť prácu a prinášajú novú podstránku Konkurencia zameranú na jej dôkladný rozbor.

29.07.2019
S novinkami z Bidding Foxu ustrážite počet preklikov a nastavíte UTM parametre

Aplikácia Bidding Fox ide neustále dopredu a ďalšie novinky pridáva aj v letných mesiacoch. Z tých najaktuálnejších vám predstavíme stráženie nárastu či poklesu preklikov, kontrolu spárovanosti produktov podľa ich ceny s Bidding Fox Elements a možnosť nastavenia aplikácie pri používaní UTM parametrov.

19.07.2019

Pridať nový komentár