Osvojte si Bidding Fox s praktickým video-sprievodcom

Získajte istotu pri nastavovaní Bidding Foxu pomocou videonápovied. Lišiaci si pripravili pre nových i skúsených užívateľov sériu videí, s ktorými sa naučíte ovládať aplikáciu úplne sami. Sledujte, ako si dokážete pripraviť fungujúci bidding krok za krokom.

Rozšírte si znalosti o Bidding Foxe

Ak chcete vyťažiť z Bidding Foxu maximum už po prvom zapnutí, postupujte pekne po poriadku. Detailne spracovaný úvod do aplikácie vám objasní všetky jej zákutia. Predstaví vám hlavne užívateľské prostredie a nástroje, s ktorými budete najčastejšie pracovať.

A nezabudnite si stiahnuť checklist, ktorý vám pomôže udržať systém v celom procese.

Videonávod: Aplikácia v kocke

V lišiackom rozhraní sa už bezchybne vyznáte, ale stále bojujete s niektorým z jeho nastavení? Práve toto video vám napovie, ako začať s konkrétnymi funkciami a ako na prvé kroky pri rozbehnutí Bidding Foxu.

Prvá stránka, s ktorou prídete po prihlásení do kontaktu je Prehľad. Nájdete tu najhlavnejšie dáta a grafy o kondícii spustených projektov. A ako využijete tieto údaje pri ďalšom nastavovaní appky? Vďaka názorným ukážkám vo videu pochopíte tento proces za pár minút.

Príprava stratégie je hlavným pilierom úspechu. Prejdite si komplexný návod, ako ich nastaviť podľa vašich preferencií a cieľov e-shopu. Nájdete tu aj tipy ako skombinujete rozličné funkcie a ešte lepšie tým zautomatizujete bidding.

Ak je pre vás stránka Stratégie stále neprehľadná, táto nápoveda je presne pre vás. Vo vizuálnej ukážke všetkého, čo ponúka Prehľad stratégií, nájdete vysvetlenie každého tlačidla či záložky. Naučíte sa tak preklikať k užitočným štatistikám a grafom jednotlivých stratégií.

A chcete mať jednoduchší prehľad o konkurenčnom sortimente, využite stránku Konkurencia. V jej rozhraní nájdete e-shopy, ktoré majú rovnako spárované produkty a stav, ako si vedie oproti nim váš obchod. Mrknite na video a využite potenciál monitoringu konkurencie s Bidding Foxom.

 

Buďte v obraze o možných chybách a situáciách, ktoré môžu nastať pri biddingu na porovnávači. Nasledujúca nápoveda vás detailne prevedie stránkou Diagnostika. Spoznajte tak lepšie možnosti monitorovania produktov a naučte sa, ako si vytvoriť vlastné metriky na ich sledovanie.

Pripravte si na prácu s produktami prednastavené filtre, ktoré na stránke Produkty upravíte podľa vlastných požiadaviek. Ak ich prepojíte s metrikami na stránke Diagnostika, dokážete sledovať aj ich úspešnosť. 

 

Vrámci nastavenia pokračujeme na stránku Reporty. S jej pomocou si udržíte bezchybný prehľad o stave vášho sortimentu. Naučte sa, ako si odsledujete bilanciu e-shopu oproti minulým mesiacom alebo získate dôležité obchodné údaje z výkonnostného reportu.

Ďalšou dôležitou súčasťou Bidding Foxu je stránka Produkty. Jej hlavnou doménou je sledovanie ponúk a filtrovanie podľa špecifických požiadaviek. Ak neviete ako na to, video vám napovie.

Posledná časť videonápovedy sa zameriava na stránku Udalosti. Z nápovedy získate rady, ako si v prehľade udalostí vyfiltrujete potrebné informácie o vašich projektoch a ako s nimi narábať ďalej.

Tím Bidding Foxu bude rozširovať vaše znalosti aj v ďalších častiach video-sprievodcu – sledujte ich blog alebo sociálne siete. A popri biddingu zdokonaľte aj vašu cenotvorbu. Nová appka Pricing Fox automaticky postráži ceny produktov a postriehne si aj na konkurenciu. Vyskúšajte si jej výbavu na 15 dní zadarmo.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Ako si vybrať medzi párovacími appkami? Zistite, ktorá je pre váš e-shop najlepšia

Bezchybná spárovanosť produktov je kľúčom ku kvalitnej inzercii na porovnávačoch tovaru. Na zvládnutie tohto úkonu nájdete v Mergado Store rovno dve užitočné aplikácie, Pairing Bear a Heureka Watchdog. Prinášame vám porovnanie, ktoré vám pomôže zorientovať sa pri ich výbere.

06.01.2021
Vyhnite sa nefunkčnému webu. Jeho chod automaticky postráži aplikácia Monitoring Horn

Ako zaistiť, aby bola dostupnosť vašej stránky vždy stopercentná? Zverte kontrolu webu novej aplikácii Monitoring Horn, ktorá ho bude strážiť za vás nonstop a automaticky. S jej pomocou predídete výpadkom inzercie a možným stratám. Poďme si ukázať, ako ľahko si ju aktivujete.

19.11.2020
Ako prekonať konkurenciu pomocou cien? Pomôžu vám nové funkcie Pricing Foxu

Nastavujete inzerciu na predvianočný boj o zákazníka? Zabodujte pomocou Pricing Foxu a ponúknite nakupujúcim najvýhodnejšiu cenu spomedzi konkurencie. Aplikácia priniesla nedávno ďalšiu dávku vylepšení, s ktorými je práca na cenotvorbe opäť jednoduchšia. Poďme sa pozrieť na výber lišiackych noviniek.

22.10.2020

Pridať nový komentár