Osvojte si Bidding Fox s praktickým video-sprievodcom

Získajte istotu pri nastavovaní Bidding Foxu pomocou videonápovied. Lišiaci si pripravili pre nových i skúsených užívateľov sériu videí, s ktorými sa naučíte ovládať aplikáciu úplne sami. Sledujte, ako si dokážete pripraviť fungujúci bidding krok za krokom.

Rozšírte si znalosti o Bidding Foxe

Ak chcete vyťažiť z Bidding Foxu maximum už po prvom zapnutí, postupujte pekne po poriadku. Detailne spracovaný úvod do aplikácie vám objasní všetky jej zákutia. Predstaví vám hlavne užívateľské prostredie a nástroje, s ktorými budete najčastejšie pracovať.

A nezabudnite si stiahnuť checklist, ktorý vám pomôže udržať systém v celom procese.

Videonávod: Aplikácia v kocke

V lišiackom rozhraní sa už bezchybne vyznáte, ale stále bojujete s niektorým z jeho nastavení? Práve toto video vám napovie, ako začať s konkrétnymi funkciami a ako na prvé kroky pri rozbehnutí Bidding Foxu.

Prvá stránka, s ktorou prídete po prihlásení do kontaktu je Prehľad. Nájdete tu najhlavnejšie dáta a grafy o kondícii spustených projektov. A ako využijete tieto údaje pri ďalšom nastavovaní appky? Vďaka názorným ukážkám vo videu pochopíte tento proces za pár minút.

Príprava stratégie je hlavným pilierom úspechu. Prejdite si komplexný návod, ako ich nastaviť podľa vašich preferencií a cieľov e-shopu. Nájdete tu aj tipy ako skombinujete rozličné funkcie a ešte lepšie tým zautomatizujete bidding.

Ak je pre vás stránka Stratégie stále neprehľadná, táto nápoveda je presne pre vás. Vo vizuálnej ukážke všetkého, čo ponúka Prehľad stratégií, nájdete vysvetlenie každého tlačidla či záložky. Naučíte sa tak preklikať k užitočným štatistikám a grafom jednotlivých stratégií.

A chcete mať jednoduchší prehľad o konkurenčnom sortimente, využite stránku Konkurencia. V jej rozhraní nájdete e-shopy, ktoré majú rovnako spárované produkty a stav, ako si vedie oproti nim váš obchod. Mrknite na video a využite potenciál monitoringu konkurencie s Bidding Foxom.

 

Buďte v obraze o možných chybách a situáciách, ktoré môžu nastať pri biddingu na porovnávači. Nasledujúca nápoveda vás detailne prevedie stránkou Diagnostika. Spoznajte tak lepšie možnosti monitorovania produktov a naučte sa, ako si vytvoriť vlastné metriky na ich sledovanie.

Pripravte si na prácu s produktami prednastavené filtre, ktoré na stránke Produkty upravíte podľa vlastných požiadaviek. Ak ich prepojíte s metrikami na stránke Diagnostika, dokážete sledovať aj ich úspešnosť. 

 

Vrámci nastavenia pokračujeme na stránku Reporty. S jej pomocou si udržíte bezchybný prehľad o stave vášho sortimentu. Naučte sa, ako si odsledujete bilanciu e-shopu oproti minulým mesiacom alebo získate dôležité obchodné údaje z výkonnostného reportu.

Ďalšou dôležitou súčasťou Bidding Foxu je stránka Produkty. Jej hlavnou doménou je sledovanie ponúk a filtrovanie podľa špecifických požiadaviek. Ak neviete ako na to, video vám napovie.

Posledná časť videonápovedy sa zameriava na stránku Udalosti. Z nápovedy získate rady, ako si v prehľade udalostí vyfiltrujete potrebné informácie o vašich projektoch a ako s nimi narábať ďalej.

Tím Bidding Foxu bude rozširovať vaše znalosti aj v ďalších častiach video-sprievodcu – sledujte ich blog alebo sociálne siete. A popri biddingu zdokonaľte aj vašu cenotvorbu. Nová appka Pricing Fox automaticky postráži ceny produktov a postriehne si aj na konkurenciu. Vyskúšajte si jej výbavu na 15 dní zadarmo.

 

Mohlo by vás zaujímať:

S appkou Symlink Stork dokážete pridávať a odoberať nové adresy svojim feedom

Mať pod kontrolou, kto pristupuje k dátam vášho obchodu, je nutnosť. Ak navyše ukončíte s partnerom spoluprácu, je dôležité môcť mu v prístupe zabrániť. Presne s tým vám pomôže nová aplikácia Symlink Stork. S jej pomocou vytvoríte každému partnerovi vlastný symlink, ktorý dokážete podľa potreby deaktivovať či odstrániť. Pozrime sa na appku zblízka.

16.07.2020
Pricing Fox rozbieha nové funkcie i špeciálnu akciu na júl

Appka Pricing Fox sa s príchodom prázdnin posunula o kus vpred vďaka balíku nových funkcionalít pre efektívnejšie cenotvorbu. Ak s e-shopom práve začínate riešiť preceňovanie produktov, poteší vás aj jej výhodná ponuka. Prečítajte si, čo všetko vám prinesie leto s lišiakom.

13.07.2020
Zbavte sa chýb v obrázkoch pomocou diagnostiky Feed Image Editoru

Nekvalitné produktové obrázky brzdia inzerciu. Chýb, ktoré si potrebujete ustrážiť je niekoľko a ručná kontrola trvá kopu času. Aplikácia Feed Image Editor prišla preto s novou stránkou Diagnostika, ktorá vám poskytne rýchly prehľad o všetkých chybách.

24.06.2020

Pridať nový komentár