Potrebujete upraviť problematické feedy? S appkou Blending Bull to je odteraz ľahké

Stretávate sa pri marketérskej práci s neobvyklými formátmi dátových súborov? Alebo robíte iba jednoduché úpravy a nechcete kvôli nim zhotovovať drahý editor? Využite novú verziu aplikácie Blending Bull, ktorú sme obohatili o užitočné funkcie pre editáciu XML a CSV feedov.

Čo je Blending Bull

 • Aplikácia, ktorá marketingovým špecialistom či pracovníkom e-shopov pomáha upravovať dátové feedy v XML, CSV či iných textových formátoch.
 • Používatelia ju v praxi predtým využívali na spájanie dátových feedov do jedného výstupného súboru, ktorý je ďalej spracovávaný inými aplikáciami. Bull pritom zároveň vie zjednotiť formát elementov, pokiaľ sú spájané súbory XML v rôznych formátoch.
 • Aktuálne tiež dokáže editovať dátové feedy. Obvykle ide buď o jednoduché potreby, kde je múdrejší nástroj prehnane robustný alebo o špeciálne požiadavky, ktoré múdrejší nástroj nepodporuje.
 • Ďalej môžete aplikáciu využiť napr. na spracovanie dátových XML do podoby CSV, ktoré sú následne do Mergada nahrávané pravidlom dátového importu.
 • Skúsenejší užívatelia z radov marketingových špecialistov z e-shopov či agentúr ocenia jeho univerzalitu a nízkoúrovňovosť. Užívatelia s menšími skúsenosťami určite vyriešia svoje potreby buď intuitívne alebo za pomoci návodov.

Aké funkcie ponúka Blending Bull

 • Pravidlá pre editáciu dát, ktoré umožňujú upravovať hodnoty elementov, vytvárať nové elementy, mazať elementy, konvertovať XML na CSV či naopak ai.
 • Doplnenie textu na začiatok či koniec dátového feedu je užitočné pre definíciu vlastných uzatváracích elementov v XML, či napr. pre doplnenie hlavičky do CSV.
 • Spojenie viacerých dátových zdrojov do jedného výstupného súboru. Pri dátových zdrojoch zvládnete odstrániť začiatky a konce obsahu súborov, napr. pri spracovávaní XML feedov.
 • Spracovanie jedného dátového zdroja. Umožňuje využiť pritom mocné funkcie na editáciu jeho obsahu.
 • Rýchle spracovanie dát.
 • Sprievodca vytvorením súboru.
 • Pravidelná aktualizácia dát.

Blending Bull v časti Upraviť súbor → Nové pravidlo pridal niekoľko užitočných typov pravidiel, ktoré vám pri spracovaní feedov zjednodušia prácu. Prehľadne sme ich popísali na našom fóre.

Editujte feedy intuitívne a nízkoúrovňovo. Zaobstarajte si aplikáciu Blending Bull bude vám mocným pomocníkom pri spájaní feedov aj editácii problematických súborov.

Mohlo by vás zaujímať:

Pomocou appky Feed Image Editor ľahko zväčšíte nízke rozlíšenie obrázkov

Jeden z najčastejších problémov, na ktorý pri inzercii na porovnávačoch narazíte, je nízke rozlíšenie produktových obrázkov. Aby vám produkty s nedostatočnými rozmermi obrázkov nezamietli, museli ste predtým hľadať náhradné fotky. To už odteraz neplatí. Pomocou novinky od Feed Image Editor rozlíšenie pôvodných obrázkov ľahko zväčšíte.

19.05.2021
Objavte Bidding Audit. Stane sa vašou pravou rukou pri bidovaní na Heureke

Zaujíma vás, či biddujete správne alebo ako si vedie váš tovar na porovnávači? Nový Bidding Audit prezistí všetky detaily za vás. S bezplatným online nástrojom od aplikácie Bidding Fox skontrolujete ponuku na Heureke a získate komplexný pohľad na váš sortiment. Prečítajte si, ako vám audit uľahčí správu inzercie.

12.05.2021
 Zverte preklad vášho feedu automatizovanej appke Translating Parrot

Chcete sa so svojim e-shopom presadiť v zahraničí? Venujte pozornosť novej aplikácii Translating Parrot. Jej hlavnou doménou je automatický preklad XML i CSV feedu, ktorý budete potrebovať pre váš obchod, miestny marketplace či inzertný systém. Pozrite sa, ako jednoducho s ňou dokážete pracovať.

15.04.2021

Pridať nový komentár