Copy na stojáka #5 vás naučí prezentovať dáta

Článok uverejnený 02.01.2019

So začiatkom roku sa vracia naše obľúbené copy stretnutie, ktoré svojich návštevníkov sprevádza zákutiami tvorby textového obsahu. 17. 1. si v Nekavárne spoločne ukážeme, ako na prezentáciu dát pomocou infografiky. Našim sprievodcom tentokrát bude zakladateľ marketingovej agentúry Včelište, Josef Řezníček.

Ako vytvoriť pochopiteľnú infografiku

Ako vytvoriť pochopiteľnú infografiku a ako vhodne skĺbiť činnosti grafika, copywritera a ďalších marketérov. V prednáške sa dozviete, aké infografiky je možné vytvárať, ako na vhodný názov, prípravu prezentovaných dát a vhodné rozvrhnutie obsahu. Josef vám ukáže, aké typy grafov v rôznych situáciách použiť, alebo napríklad ako má vyzerať drátový model infografiky. Tešiť sa môžete na ukážky rôznych infografik a procesu ich tvorby,

Prednášajúci

Josef Řezníček

Josef je zakladateľom marketingovej agentúry Včelište. Vedie tím marketérov, ktorí sa špecializujú na obsahový a inbound marketing. Jeho agentúra pomáha robiť online marketing, v rámci ktorého vytvárate dlhodobo konkurenčnú výhodu, na ktorej môžete postaviť svoje podnikanie či projekt.

 

FB udalosť nájdete tu.

Prihláste sa touto cestou:

 

Pridať nový komentár