Ako profitovať z nových funkcií na porovnávačoch Biano a FAVI

Článok uverejnený 12.04.2022

Predávate tovar zo sekcie home & deco? Špecializované porovnávače Biano a FAVI prinášajú novinky, ktoré vám pomôžu zabezpečiť úspech s online kampaňami. Objavte napríklad ďalší predajný nástroj Biano Studio alebo súhrnný ťahák k parametrom tovaru na FAVI. Poďme si to ukázať detailne.

Lepšia propagácia tovaru s Biano Studio

Využite nový nástroj Biano Studio v rámci reklamy na marketplace a ponúknite zákazníkom inšpiráciu a nákup v jednom. Pomocou návrhu interiéru alebo exteriéru ukážete nakupujúcim kombináciu jednotlivých kúskov priamo v Biane. Nástroj pracuje s veľkosťou, perspektívou a rotáciou produktov.

Ukážka dizajnu z Biano Studia. Zdroj: biano.cz

Zjednodušte zákazníkom výber v ponuke vášho sortimentu – návrh v Biano Studio je hotový behom pár minút. Ako na to?

  • Nástroj je zadarmo dostupný na marketplace Biano.
  • Nepotrebujete inštaláciu, stačí sa prihlásiť a začať tvoriť.
  • Návrh pomenujte a začnite pridávať jednotlivé produkty.
  • Biano Studio využíva všetky funkcie, ktoré Biano ponúka.

Zviditeľnite svoj sortiment na FAVI

Chcete dostať vaše produkty ešte viac do pozornosti zákazníkov? Využite silu správne zasielaných parametrov do katalógu FAVI. Porovnávač pripravil praktický súhrn, ako si poradiť s pridaním parametrov v XML feede a ich variantami.

Zasielate minimálne 3 parametre? FAVI ich zobrazí na detaile produktu a zaradí do filtrov. Zákazníci tak ľahšie vyhľadajú produkt podľa svojich predstáv a pozícia produktov sa bude zvyšovať aj bez dodatočného navyšovania CPC.

Pri inzercií nábytku a dekorácií predávajú hlavne prvotriedne obrázky produktu. Nepodceňte ich kvalitu, ostrosť alebo rozlíšenie. Vyskúšajte aplikáciu Feed Image Editor, ktorá vám pomôže spravovať obrázkovú inzerciu automatizovane a presne podľa požiadaviek porovnávačov. Otestujte jej funkcie na prvých 30 dní zadarmo.

Feed Image Editor na 30 dní zadarmo
  • zvýšte predajný potenciál produktov atraktívnym image marketingom
  • hromadná a automatizovaná správa obrazovej inzercie na porovnávačoch

Získajte výhodu pri získavaní nových zákazníkov a ďalší spôsob, ako zlepšiť výkon e-shopu na FAVI alebo Biano. Zaujíma vás viac? Prečítajte si naše tipy, ktoré vám pomôžu s inzerciou aj na ďalších porovnávačoch tovaru.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Vyťažte maximum z affiliate marketingu pomocou siete Affial

Chcete zvýšiť svoj predaj, odlíšiť sa od konkurencie a budovať svojmu brandu meno ďalším smerom? Vyskúšajte affiliate marketing. Jeho pomocou sa internetové obchody prepájajú s webmi, aby na nich propagovali svoje produkty.

13.04.2022
Staňte sa členmi Kaufland Global Marketplace. Zaistí vám inzerciu v ČR, SR a na ďalších európskych trhoch

Predajný gigant Kaufland chystá v roku 2023 otvorenie online trhovísk v Českej republike a na Slovensku. Budú súčasťou siete Kaufland Global Marketplace, ktorá vám umožní inzerovať na niekoľkých marketplaces po celej Európe. Na to, aby ste expandovali na ďalšie trhy, vám postačí jedna registrácia.

22.03.2022
Potrebujete na Heureku pridať zľavové kódy? V Mergade to ľahko zvládnete

Ponúka váš e-shop zľavy prostredníctvom voucherov? Heureka v januári 2022 pridala možnosť zasielať informácie o zľavových voucheroch, ktoré môžu uplatniť zákazníci pri nákupe. Mergado ju už plne podporuje a prinášame vám krátky návod, ako to všetko pohodlne nastavíte.

15.02.2022

Pridať nový komentár