FAVI

Čo je Favi

FAVI je špecializovaný vyhľadávač, ktorý pokrýva segment nábytku a dekorácií. Na jeho stránkach nájdete taktiež sekcie pre kúpeľne, kuchyne, sanitu či hobby. V roku 2020 spolupracoval s viac ako 600 obchodmi a jeho ponuku denne navštívi až 100 000 užívateľov.

Kde môžete s FAVI inzerovať?

Okrem Českej republiky a Slovenska funguje FAVI v Poľsku, Rumunsku, Maďarsku a Chorvátsku. Ponúka aj mobilnú appku pre Android a iOS.

 

🇨🇿 FAVI.cz 🇭🇺 FAVI.hu 🇷🇴 FAVI.ro
🇸🇰 FAVI.sk 🇵🇱 FAVI.pl 🇭🇷 FAVI.hr

 

Ako inzerovať na FAVI?

Akýkoľvek obchodník, ktorého e-shop ponúka vhodný tovar. Na FAVI platíte za preklik z porovnávača na váš e-shop. Cena za preklik sa líši podľa toho, v akej kategórii predávate a podľa zariadení, z ktorého sa zákazníci na váš e-shop prekliknú. Minimálna cena za preklik je 0.04 EUR.

FAVI vlastnú špecifikáciu feedu nemá. Akceptuje v podstate ľubovoľnú špecifikáciu feedu iných porovnávačov tovaru, napr. Google product feed, Heureka, Zboží.cz, Ceneo.pl, Compari.ro, Árukereső.hu.

Zdrojom dát sú tradičné importy XML. Môžu byť vo formáte napr. Google product feed, Heureka, Zbozi.cz, Ceneo.pl, Compari.ro, Árukereső.hu.

Súbor by mal byť uložený na URL adrese, odkiaľ si ho FAVI bude sťahovať.

Ako vám s inzerciou na FAVI pomôže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, pomocou ktorého dokážete hromadne a automatizovane nastavovať inzerciu pre radu veľkých porovnávačov tovaru.

• Mergado podporuje všetkých 6 FAVI formátov.
• Pre všetky domény ponúkame Audit feedu a našepkávame automaticky strom kategórií.
• Používate pre inzerciu na FAVI alebo chcete používať niektoré e-shopové platformy? Prepojte ich pohodlne s Mergadom pomocou Mergado Packu.
• Obrázky, ktoré sú na FAVI kľúčové, upravíte hromadne v appke Feed Image Editor.

 

Zkuste Mergado na 30 dní zdarma

 

Čítajte o FAVI na našom blogu:

Veľký prehľad slovenskej e-commerce v roku 2020

Slovenský online trh si vytvoril v posledných rokoch silné miesto na mape európskej e-commerce. Cieľom zahraničných obchodníkov je vďaka nízkym nákladom na správu e-shopu a rýchlemu tempu rastu, ktoré medziročne stúplo na 16%. Využite jeho potenciál a naštartujte podnikanie na Slovensku.

25.11.2020
Pripravte reklamné kampane na vianočnú sezónu s FAVI Checklistom

Špecializovaný porovnávač FAVI vydal checklist zjednocujúci tipy a rady pre dôležité e-shoparské úkony na predvianočnú sezónu. Prejdite si ho a pripravte vašu inzerciu na najdôležitejšie e-commerce obdobie v roku. Mnoho z týchto úkonov vám zautimatizuje používanie Mergada, s ktorým si budete istý, že je vaše nastavenie bezchybné.

22.09.2020
Rozbehnete s Favi inzerciu na Balkáne

Porovnávač Favi vstupuje do letného obdobia s dávkou noviniek. Dominuje im nová nápoveda pre klientov a možnosť expandovania na trhy južnej Európy. Pozrite sa, ako využijete aktuálne zmeny pre ešte lepšiu správu vašej inzercie.

23.06.2020
Ošetrite si obrázky na FAVI

V predvianočnej dobe priniesol vyhľadávač nábytku a dekorácií FAVI nielen požiadavky na uvádzanie kategórií, ale aj informácie pre zasielanie obrázkov a ich URL adries. Prečítajte si, ako zlepšiť dáta v XML feede a dosiahnuť na FAVI lepšie výsledky.

29.10.2019
Zaraďujte tovar na FAVI podľa nového stromu kategórií

Porovnávač nábytku FAVI predstavil vlastný strom kategórií. S jeho pomocou lepšie zaradíte produkty do kategórií. Ak budete do FAVI posielať správne kategórie, odstránite tým riziko, že váš tovar nebude zaradení do jeho ponuky.

21.05.2019
Buďte pripravení na plánované zmeny na FAVI

V nadchádzajúcich týždňoch pripravuje vyhľadávač nábytku a dekorácií FAVI dve dôležité zmeny. Po novom budú inzerenti musieť povinne zasielať identifikátor produktov a uvádzať jeho kategóriu. Poďme si tieto zmeny predstaviť bližšie.

30.04.2019
Pomocou noviniek Favi dosiahne váš predaj nábytku lepších výsledkov

Vyhľadávač nábytku a dekorácií Favi prináša niekoľko zmien. Ich pomocou chce svojim užívateľom zjednodušiť inzerciu tovaru a pomôcť tým k zvýšeniu tržieb. Ukážme si, aké novinky môžete na Favi aktuálne využiť.

20.03.2019
Upozornite na Favi na český výrobok

Špecializovaný vyhľadávač tovaru Favi, pôsobí nie len na Slovensku, ale aj v Česku, Rumunsku a v Poľsku. Ak obchodujete s nábytkom a dekoráciami do bytu i záhrady, určite je pre vás vhodným miestom. Pre dva milióny návštev mesačne sa to už oplatí, čo myslíte?

28.03.2018
České Favi mení ceny za preklik

E-shop Favi asi nemusíme veľmi predstavovať. Na jeho stránkach nenájdete len nábytok, ale aj dekorácie, kúpeľne, kuchyne, sanity, či hobby. Po dvoch rokoch na českom trhu prichádza Favi s úpravou systému nastavovania cien za preklik.

16.10.2017

Na trhu sa nachádza niekoľko rôznych vyhľadávačov tovaru. Zaujímavou platformou, ktorá sa zameriava najmä na nábytok, bývanie a všetko s tým spojené, no zároveň ponúka aj designové rady je Favi.sk/ Favi.cz. Dnes sa na ňu trochu bližšie pozrieme.

11.08.2017