FAVI

Čo je Favi

FAVI je špecializovaný vyhľadávač, ktorý pokrýva segment nábytku a dekorácií. Na jeho stránkach nájdete taktiež sekcie pre kúpeľne, kuchyne, sanitu či hobby. V roku 2020 spolupracoval s viac ako 600 obchodmi a jeho ponuku denne navštívi až 100 000 užívateľov.

Kde môžete s FAVI inzerovať?

Okrem Českej republiky a Slovenska funguje FAVI v Poľsku, Rumunsku, Maďarsku a Chorvátsku. Ponúka aj mobilnú appku pre Android a iOS.

 

🇨🇿 FAVI.cz 🇭🇺 FAVI.hu 🇷🇴 FAVI.ro
🇸🇰 FAVI.sk 🇵🇱 FAVI.pl 🇭🇷 FAVI.hr
🇮🇹 FAVI.it

🇸🇪 FAVI.se

🇬🇧 FAVI.co.uk

 

Ako inzerovať na FAVI?

Akýkoľvek obchodník, ktorého e-shop ponúka vhodný tovar. Na FAVI platíte za preklik z porovnávača na váš e-shop. Cena za preklik sa líši podľa toho, v akej kategórii predávate a podľa zariadení, z ktorého sa zákazníci na váš e-shop prekliknú. Minimálna cena za preklik je 0.04 EUR.

FAVI vlastnú špecifikáciu feedu nemá. Akceptuje v podstate ľubovoľnú špecifikáciu feedu iných porovnávačov tovaru, napr. Google product feed, Heureka, Zboží.cz, Ceneo.pl, Compari.ro, Árukereső.hu.

Zdrojom dát sú tradičné importy XML. Môžu byť vo formáte napr. Google product feed, Heureka, Zbozi.cz, Ceneo.pl, Compari.ro, Árukereső.hu.

Súbor by mal byť uložený na URL adrese, odkiaľ si ho FAVI bude sťahovať.

Ako vám s inzerciou na FAVI pomôže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, pomocou ktorého dokážete hromadne a automatizovane nastavovať inzerciu pre radu veľkých porovnávačov tovaru.

• Mergado podporuje všetkých 6 FAVI formátov.
• Pre všetky domény ponúkame Audit feedu a našepkávame automaticky strom kategórií.
• Používate pre inzerciu na FAVI alebo chcete používať niektoré e-shopové platformy? Prepojte ich pohodlne s Mergadom pomocou Mergado Packu.
• Obrázky, ktoré sú na FAVI kľúčové, upravíte hromadne v appke Feed Image Editor.

 

Zkuste Mergado na 30 dní zdarma

 

Čítajte o FAVI na našom blogu:

Ako profitovať z nových funkcií na porovnávačoch Biano a FAVI

Predávate tovar zo sekcie home & deco? Špecializované porovnávače Biano a FAVI prinášajú novinky, ktoré vám pomôžu zabezpečiť úspech s online kampaňami. Objavte napríklad ďalší predajný nástroj Biano Studio alebo súhrnný ťahák k parametrom tovaru na FAVI.

12.04.2022
Zapojte sa do služby FAVI EXTRA. Podporíte pozície vašich produktov v katalógu FAVI

Uvažujete, ako k online nákupu nábytku prilákať viac zákazníkov? Je pre vás dôležitá spätná väzba, aby ste zistili, aký tovar je obľúbený a kde vašu inzerciu alebo služby môžete vylepšiť? FAVI pripravilo pre e-shopy novú funkciu na zber užívateľských recenzií na produkty i kvalitu ich služieb.

30.11.2021
Veľký prehľad slovenskej e-commerce

Slovenský online trh si vytvoril v posledných rokoch silné miesto na mape európskej e-commerce. Cieľom zahraničných obchodníkov je vďaka nízkym nákladom na správu e-shopu a rýchlemu tempu rastu e-commerce, ktoré medziročne stúplo až o 29 %. Využite jeho potenciál a naštartujte podnikanie na Slovensku.

04.10.2021
7 najčastejších chýb vo FAVI feede a ako im zabrániť

Ako každý iný porovnávač má aj FAVI svoje kritériá, ktoré musíte dodržať, ak chcete inzerovať na ich stránkach. Preto sme v spolupráci s jeho profesionálmi dali dohromady článok, ktorý vám pomôže vyriešiť 7 najčastejších problémov na FAVI pomocou nástroja Mergado.

02.09.2021
Spoznajte e-commerce aktuality očami Mergada

Chcete získať rýchly prehľad o novinkách na domácej i zahraničnej scéne? Nový diel Mergado Insight vás prevedie za 3 minúty všetkým dôležitým, čo sa udialo na poli porovnávačov i našich appiek. Nalaďte si ku poobednej pauze MergadoTV a načerpajte cenné tipy pre váš e-shop.

22.06.2021
Novinky z porovnávačov alebo aj ako sa najlepšie pripraviť na letnú e-shopársku sezónu

Čo by vás nemalo minúť v prípade porovnávačov v nadchádzajúcom období? Zhrnuli sme pre vás užitočné novinky z Heureky a FAVI, ktoré s prichádzajúcimi sezónnymi akciami určite využijete. Tak či už zvažuje expanziu alebo vyladenie inzercie pre domáci trh, ste na správnom mieste.

09.06.2021
Prilákajte ďalších zákazníkov. Pomôžu vám predvianočné vychytávky z porovnávačov

Porovnávače tovaru a e-shopové riešenia si pripravili pre užívateľov pred Vianocami užitočné vylepšenia. Aké nové funkcie pribudli do Shoptetu, GLAMI či Heureky? Zorientujte sa v novinkách a získajte pomocou nich zákazníkov, ktorí si nechávajú nákup na poslednú chvíľu.

03.12.2020
Pripravte reklamné kampane na vianočnú sezónu s FAVI Checklistom

Špecializovaný porovnávač FAVI vydal checklist zjednocujúci tipy a rady pre dôležité e-shoparské úkony na predvianočnú sezónu. Prejdite si ho a pripravte vašu inzerciu na najdôležitejšie e-commerce obdobie v roku. Mnoho z týchto úkonov vám zautimatizuje používanie Mergada, s ktorým si budete istý, že je vaše nastavenie bezchybné.

22.09.2020
Rozbehnete s Favi inzerciu na Balkáne

Porovnávač Favi vstupuje do letného obdobia s dávkou noviniek. Dominuje im nová nápoveda pre klientov a možnosť expandovania na trhy južnej Európy. Pozrite sa, ako využijete aktuálne zmeny pre ešte lepšiu správu vašej inzercie.

23.06.2020
Ošetrite si obrázky na FAVI

V predvianočnej dobe priniesol vyhľadávač nábytku a dekorácií FAVI nielen požiadavky na uvádzanie kategórií, ale aj informácie pre zasielanie obrázkov a ich URL adries. Prečítajte si, ako zlepšiť dáta v XML feede a dosiahnuť na FAVI lepšie výsledky.

29.10.2019