S novinkami od Feed Image Editor nájdete chýbajúce obrázky aj prispôsobíte ich rozmery

Hodilo by sa vám vedieť vyhľadať chýbajúce produktové obrázky vo feede na jedno kliknutie? Aplikácia Feed Image Editor vám túto dôležitú prekážku v inzercii pomôže prekonať. Vďaka jej prehľadu taktiež pohodlne prispôsobíte parametre obrázkov pre najpoužívanejšie porovnávače.

Vyhľadajte chýbajúce obrázky a vráťte ich do inzercie

Ak nakupujúci pri vašom tovare neuvidia obrázky, budú mať obmedzenú predstavu o tom, ako vyzerá. Väčšina porovnávačov vám navyše produkty bez obrázkov zamietne. Appka FIE preto pridala medzi nástroje významnú funkciu, ktorá vám ich ľahko pomôže vyhľadať.

Produktové banky vám dodajú obrázky, ktoré potrebujete

Produktové databanky obsahujú špecifikáciu tovaru aj obrázky v potrebnej kvalite. Feed Image Editor je po novom napojený na portál barcodelookup.com, ktorý zhromažďuje viac ako 200 miliónov produktov z celého sveta. Vyhľadávací proces je založený na používaní EAN kódov, preto si overte, či ich máte pri tovare vo feede vyplnené.

Postup vyhľadávania:

1. Vo Feed Image Editore kliknite na sekciu Produkty.

2. Vo filtri Skupina vyberte záložku Produkty bez obrázkov a potvrďte tlačidlom Filtrovať.

3. Pri každom produkte nájdete napravo tlačidlo s ikonkou čiarového kódu. Keď na ňu kliknete, dostanete sa priamo na výsledok vyhľadávania. Ak chcete vybraný obrázok použiť, zadarmo si ho stiahnite.

S FIE budete mať obrázky pre najpoužívanejšie porovnávače v ideálnych parametroch

Ak inzerujete na niekoľkých rôznych porovnávačoch či inzertných kanáloch, produktové obrázky budete musieť najskôr prispôsobiť každému z nich zvlášť. Porovnávače majú svoje vlastné požiadavky pre obrazovú inzerciu – dajte si preto pozor na:

  • rozmery
  • pozadie
  • dátovú veľkosť
  • formát
  • alebo či neobsahuje vodoznaky a ďalšie grafické prvky

Nepátrajte už po potrebných parametroch zvlášť. Na blogu FIE nájdete všetky potrebné informácie v prehľadných tabuľkách.

 

Obdobie predvianočných kampaní pomaly začína. Uistite sa, že máte produktové obrázky stopercentne v poriadku. A ak nie, doplňte ich z produktovej banky. Image marketing je komplexná marketérská činnosť, ktorej musíte venovať pozornosť. A my vám pomôžeme s jej začiatkom. Stačí sa prihlásiť na školenie Ako na image marketing pomocou Feed Image Editor.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Pomocou appky Feed Image Editor ľahko zväčšíte nízke rozlíšenie obrázkov

Jeden z najčastejších problémov, na ktorý pri inzercii na porovnávačoch narazíte, je nízke rozlíšenie produktových obrázkov. Aby vám produkty s nedostatočnými rozmermi obrázkov nezamietli, museli ste predtým hľadať náhradné fotky. To už odteraz neplatí. Pomocou novinky od Feed Image Editor rozlíšenie pôvodných obrázkov ľahko zväčšíte.

19.05.2021
Objavte Bidding Audit. Stane sa vašou pravou rukou pri bidovaní na Heureke

Zaujíma vás, či biddujete správne alebo ako si vedie váš tovar na porovnávači? Nový Bidding Audit prezistí všetky detaily za vás. S bezplatným online nástrojom od aplikácie Bidding Fox skontrolujete ponuku na Heureke a získate komplexný pohľad na váš sortiment. Prečítajte si, ako vám audit uľahčí správu inzercie.

12.05.2021
 Zverte preklad vášho feedu automatizovanej appke Translating Parrot

Chcete sa so svojim e-shopom presadiť v zahraničí? Venujte pozornosť novej aplikácii Translating Parrot. Jej hlavnou doménou je automatický preklad XML i CSV feedu, ktorý budete potrebovať pre váš obchod, miestny marketplace či inzertný systém. Pozrite sa, ako jednoducho s ňou dokážete pracovať.

15.04.2021

Pridať nový komentár