S novinkami od Feed Image Editor nájdete chýbajúce obrázky aj prispôsobíte ich rozmery

Hodilo by sa vám vedieť vyhľadať chýbajúce produktové obrázky vo feede na jedno kliknutie? Aplikácia Feed Image Editor vám túto dôležitú prekážku v inzercii pomôže prekonať. Vďaka jej prehľadu taktiež pohodlne prispôsobíte parametre obrázkov pre najpoužívanejšie porovnávače.

Vyhľadajte chýbajúce obrázky a vráťte ich do inzercie

Ak nakupujúci pri vašom tovare neuvidia obrázky, budú mať obmedzenú predstavu o tom, ako vyzerá. Väčšina porovnávačov vám navyše produkty bez obrázkov zamietne. Appka FIE preto pridala medzi nástroje významnú funkciu, ktorá vám ich ľahko pomôže vyhľadať.

Produktové banky vám dodajú obrázky, ktoré potrebujete

Produktové databanky obsahujú špecifikáciu tovaru aj obrázky v potrebnej kvalite. Feed Image Editor je po novom napojený na portál barcodelookup.com, ktorý zhromažďuje viac ako 200 miliónov produktov z celého sveta. Vyhľadávací proces je založený na používaní EAN kódov, preto si overte, či ich máte pri tovare vo feede vyplnené.

Postup vyhľadávania:

1. Vo Feed Image Editore kliknite na sekciu Produkty.

2. Vo filtri Skupina vyberte záložku Produkty bez obrázkov a potvrďte tlačidlom Filtrovať.

3. Pri každom produkte nájdete napravo tlačidlo s ikonkou čiarového kódu. Keď na ňu kliknete, dostanete sa priamo na výsledok vyhľadávania. Ak chcete vybraný obrázok použiť, zadarmo si ho stiahnite.

S FIE budete mať obrázky pre najpoužívanejšie porovnávače v ideálnych parametroch

Ak inzerujete na niekoľkých rôznych porovnávačoch či inzertných kanáloch, produktové obrázky budete musieť najskôr prispôsobiť každému z nich zvlášť. Porovnávače majú svoje vlastné požiadavky pre obrazovú inzerciu – dajte si preto pozor na:

  • rozmery
  • pozadie
  • dátovú veľkosť
  • formát
  • alebo či neobsahuje vodoznaky a ďalšie grafické prvky

Nepátrajte už po potrebných parametroch zvlášť. Na blogu FIE nájdete všetky potrebné informácie v prehľadných tabuľkách.

 

Obdobie predvianočných kampaní pomaly začína. Uistite sa, že máte produktové obrázky stopercentne v poriadku. A ak nie, doplňte ich z produktovej banky. Image marketing je komplexná marketérská činnosť, ktorej musíte venovať pozornosť. A my vám pomôžeme s jej začiatkom. Stačí sa prihlásiť na školenie Ako na image marketing pomocou Feed Image Editor.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Ako prekonať konkurenciu pomocou cien? Pomôžu vám nové funkcie Pricing Foxu

Nastavujete inzerciu na predvianočný boj o zákazníka? Zabodujte pomocou Pricing Foxu a ponúknite nakupujúcim najvýhodnejšiu cenu spomedzi konkurencie. Aplikácia priniesla nedávno ďalšiu dávku vylepšení, s ktorými je práca na cenotvorbe opäť jednoduchšia. Poďme sa pozrieť na výber lišiackych noviniek.

22.10.2020
Spájanie XML feedov je odteraz jednoduché. S novou aplikáciou Blending Bull

Importujete dáta od viacerých dodávateľov a váš shopsystém ich dokáže importovať len z jediného feedu? Potrebujete dáta pred importom do shopsystému spracovať v Mergade? Spájanie vstupných XML feedov do jedného výstupného je náročný úkon. Ale to už odteraz neplatí - prácu vám urýchli appka Blending Bull.

13.10.2020
Zlepšite cenovú politiku e-shopu s trojicou pricingovch aplikácií v Mergado Store

Ak sa na e-shope chcete vyhnúť pracnej manuálnej cenotvorbe, zamierne do Mergado Store, ktorý ponúka rovno tri aplikácie na preceňovanie produktov. Zaujíma vás, ktorá z nich je pre váš sortiment a špecifické obchodné priority najvhodnejší? Pokračujte v čítaní a vyberte si toho pravého pricingového favorita.

10.09.2020

Pridať nový komentár