Na Heureke si automaticky dobijete kredit a predáte potraviny

Zastavenie inzercie pre nedostatočný kredit na účte je jeden z problémov, ktorému sa chcú e-shopy na porovnávačoch vyhnúť. Heureka prišla v júni s novou funkciou, pomocou ktorej si nastavíte čiastku, ktorá sa vám po prekročení kreditu sama dobije. A to nie je všetko. Chcete na Heureke predávať potraviny? To už teraz môžete.

Automatické dobíjanie kreditu nastavíte v dvoch krokoch

  1. V administrácii najskôr zadajte fakturačné údaje, nastavte spodnú hranicu pre dobitie kreditu (napr. 7 EUR bez DPH) a nastavte čiastku, ktorá sa bude automaticky dobíjať.
  2. Pridajte si platobnú kartu, odkiaľ sa suma bude ztrhávat.
Automatické dobíjanie kreditu v administrácii Heureky. Zdroj: blog.heureka.cz

Heureka aktivovala niekoľko sekcií pre inzerciu potravín

V rámci júnových content úprav spustila jednotka medzi porovnávačmi niekoľko kategórií, v ktorých môžu predajcovia po novom inzerovať potraviny. Kategórie pokrývajú všetko od mäsa až po bylinky. Pozrite sa na špecikácie jednotlivých druhov potravín a nastavte si všetko vo feede, aby ste ich od začiatku efektívne predávali.

Špecifikácie potravín vo feede pre Heureka.cz. Zdroj: blog.heureka.cz

Heureka opäť pridala niekoľko užitočných vylepšení, ktoré vášmu e-shopu pomôžu lepšie predávať. Okrem dobre nastaveného feedu sú pre úspešný predaj dôležité produktové obrázky. Do kondície ich automatizovane dostanete pomocou aplikácie Feed Image Editor, ktorá vám pomôže opraviť všetky chyby a vytvoriť lákavý image marketing.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Ponúkajte Balíkovňu ako ďalší typ dopravy

Chcete svojim zákazníkom uľahčiť odber zásielky v miestach, kde je nízke pokrytie parcel pointov rôznych dopravcov? Ponúkajte dopravu do Balíkovne Českej pošty, v ktorej budú nakupujúci rýchlejšie odbavení prostredníctvom kódu na vyzdvihnutie. Aktuálne ju podporuje aj Heureka.

06.10.2020
Pripravte reklamné kampane na vianočnú sezónu s FAVI Checklistom

Špecializovaný porovnávač FAVI vydal checklist zjednocujúci tipy a rady pre dôležité e-shoparské úkony na predvianočnú sezónu. Prejdite si ho a pripravte vašu inzerciu na najdôležitejšie e-commerce obdobie v roku. Mnoho z týchto úkonov vám zautimatizuje používanie Mergada, s ktorým si budete istý, že je vaše nastavenie bezchybné.

22.09.2020
Portál MarkPro prináša nové príležitosti a prepája marketingových pracovníkov

Zviditeľnite svoje podnikanie prostredníctvom slovenského digitálneho hubu MarkPro. Platforma prepája slovenských marketérov a freelancerov, ktorí chcú rozšíriť portfólio svojich služieb alebo vyhľadávajú prácu v e-commerce. Okrem toho ponúka veľa aktuálnej inšpirácie v podobe článkov a informácií o zaujímavých udalostiach.

18.09.2020

Pridať nový komentár