Na Heureke si automaticky dobijete kredit a predáte potraviny

Zastavenie inzercie pre nedostatočný kredit na účte je jeden z problémov, ktorému sa chcú e-shopy na porovnávačoch vyhnúť. Heureka prišla v júni s novou funkciou, pomocou ktorej si nastavíte čiastku, ktorá sa vám po prekročení kreditu sama dobije. A to nie je všetko. Chcete na Heureke predávať potraviny? To už teraz môžete.

Automatické dobíjanie kreditu nastavíte v dvoch krokoch

  1. V administrácii najskôr zadajte fakturačné údaje, nastavte spodnú hranicu pre dobitie kreditu (napr. 7 EUR bez DPH) a nastavte čiastku, ktorá sa bude automaticky dobíjať.
  2. Pridajte si platobnú kartu, odkiaľ sa suma bude ztrhávat.
Automatické dobíjanie kreditu v administrácii Heureky. Zdroj: blog.heureka.cz

Heureka aktivovala niekoľko sekcií pre inzerciu potravín

V rámci júnových content úprav spustila jednotka medzi porovnávačmi niekoľko kategórií, v ktorých môžu predajcovia po novom inzerovať potraviny. Kategórie pokrývajú všetko od mäsa až po bylinky. Pozrite sa na špecikácie jednotlivých druhov potravín a nastavte si všetko vo feede, aby ste ich od začiatku efektívne predávali.

Špecifikácie potravín vo feede pre Heureka.cz. Zdroj: blog.heureka.cz

Heureka opäť pridala niekoľko užitočných vylepšení, ktoré vášmu e-shopu pomôžu lepšie predávať. Okrem dobre nastaveného feedu sú pre úspešný predaj dôležité produktové obrázky. Do kondície ich automatizovane dostanete pomocou aplikácie Feed Image Editor, ktorá vám pomôže opraviť všetky chyby a vytvoriť lákavý image marketing.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Zvýšte hodnotu e-shopu s odznakom Overený obchod od Pricemanie

Slovenský porovnávač Pricemania udeľuje inzerujúcim e-shopom od júla certifikát Overený obchod. Ocenenie získajú dlhodobo kladne hodnotení obchodníci bezplatne. Posilnite spoľahlivosť vašej značky a prejdite si podmienky na dosahnutie odznaku.

22.07.2020
Dostaňte sa na globálny trh s vyhľadávačom Kelkoo Group

Zvažujete inzerciu na Kelkoo Group? Európsky priekopník medzi porovnávačmi tovaru priblíži sortiment e-shopu nakupujúcim v 26 krajinách sveta. Exportujte naň obchod –  zjednodušíte proces nákupu pre koncového zákazníka na Slovensku alebo preniknete rovno na niekoľko trhov zároveň. Zistite, čo všetko potrebujete k štartu na Kelkoo.

21.07.2020
E-shopy na Biane oslovia nových zákazníkov pomocou funkcie Visual Search

Špecializovaný porovnávač Biano oficiálne predstavil nový dizajn webu. V rámci neho poskytol e-shopom a používateľom možnosť využívania funkcie Visual Search. Táto novinka zanalyzuje obrázky vybraného tovaru pomocou umelej intelegencie a ponúkne podobné alebo rovnaké produkty.

02.07.2020

Pridať nový komentár