Na Heureke si automaticky dobijete kredit a predáte potraviny

Zastavenie inzercie pre nedostatočný kredit na účte je jeden z problémov, ktorému sa chcú e-shopy na porovnávačoch vyhnúť. Heureka prišla v júni s novou funkciou, pomocou ktorej si nastavíte čiastku, ktorá sa vám po prekročení kreditu sama dobije. A to nie je všetko. Chcete na Heureke predávať potraviny? To už teraz môžete.

Automatické dobíjanie kreditu nastavíte v dvoch krokoch

  1. V administrácii najskôr zadajte fakturačné údaje, nastavte spodnú hranicu pre dobitie kreditu (napr. 7 EUR bez DPH) a nastavte čiastku, ktorá sa bude automaticky dobíjať.
  2. Pridajte si platobnú kartu, odkiaľ sa suma bude ztrhávat.
Automatické dobíjanie kreditu v administrácii Heureky. Zdroj: blog.heureka.cz

Heureka aktivovala niekoľko sekcií pre inzerciu potravín

V rámci júnových content úprav spustila jednotka medzi porovnávačmi niekoľko kategórií, v ktorých môžu predajcovia po novom inzerovať potraviny. Kategórie pokrývajú všetko od mäsa až po bylinky. Pozrite sa na špecikácie jednotlivých druhov potravín a nastavte si všetko vo feede, aby ste ich od začiatku efektívne predávali.

Špecifikácie potravín vo feede pre Heureka.cz. Zdroj: blog.heureka.cz

Heureka opäť pridala niekoľko užitočných vylepšení, ktoré vášmu e-shopu pomôžu lepšie predávať. Okrem dobre nastaveného feedu sú pre úspešný predaj dôležité produktové obrázky. Do kondície ich automatizovane dostanete pomocou aplikácie Feed Image Editor, ktorá vám pomôže opraviť všetky chyby a vytvoriť lákavý image marketing.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Novinky z porovnávačov alebo aj ako sa najlepšie pripraviť na letnú e-shopársku sezónu

Čo by vás nemalo minúť v prípade porovnávačov v nadchádzajúcom období? Zhrnuli sme pre vás užitočné novinky z Heureky a FAVI, ktoré s prichádzajúcimi sezónnymi akciami určite využijete. Tak či už zvažuje expanziu alebo vyladenie inzercie pre domáci trh, ste na správnom mieste.

09.06.2021
Predávajte tovar pre udržateľné bývanie pomocou novej kategórie Biano EKO

Ponúkate ekologické a udržateľné produkty v sekcii Home & Decor? Upozornite na ne ľahšie prostredníctvom špecializovaného porovnávača Biano. 22. apríla 2021 predstavil novú kategóriu, ktorá ponúka ekologickejšie varianty produktov, inšpiráciu, informácie a tipy o udržateľnom životnom štýle.

29.04.2021
Spoznajte Biano Button. Funkcia zobrazenia podobných produktov vám zvýši predaj

Premýšľate, ako v segmente nábytku a dekorácií prilákať viac zákazníkov? Biano pre vás pripravilo novú funkciu Biano Button. Funguje na princípe similarity - teda zobrazenia podobných produktov. Poďme si túto novinku predstaviť bližšie.

09.03.2021

Pridať nový komentár