Vyhnite sa nefunkčnému webu. Jeho chod automaticky postráži aplikácia Monitoring Horn

Ako zaistiť, aby bola dostupnosť vašej stránky vždy stopercentná? Zverte kontrolu webu novej aplikácii Monitoring Horn, ktorá ho bude strážiť za vás nonstop a automaticky. S jej pomocou predídete výpadkom inzercie a možným stratám. Poďme si ukázať, ako ľahko si ju aktivujete.

Dohliadnite na chod vašej stránky jednoduchšie

Aplikácia Monitoring Horn sleduje pravidelne a vo vopred nastavených intervaloch vybranú URL stránku za vás. Získate tak istotu, že sa inzercia či web zobrazuje vždy správne. Využijete ju aj v prípade, ak potrebujete zabezpečiť dostupnosť XML súboru či zmonitorovať fungujúci odkaz v platenom článku na vašu stránku.

Ako funguje aplikácia Monitoring Horn

Čo všetko si potrebujete v aplikácii nastaviť pre bezchybný monitoring?

 • Vytvoriť nové pravidlo a pomenovať ho.
 • Zadať URL adresu webu, ktorého dostupnosť budete kontrolovať.
 • Zvoliť konkrétnu akciu kontroly (test dostupnosti stránky, existencia alebo neexistencia textu na stránke).
 • Zadať text alebo URL odkazu, ktorého výskyt/absenciu bude appka sledovať.
 • Vyplniť, na akú e-mailovú adresu vám budú chodiť notifikácie o prípadných výpadkoch.
 • Zvoliť si, ako často sa má spúštať monitoring a po koľkých kontrolách, ktoré skončia chybou, pošle aplikácia upozornenie.

Ovládanie aplikácie je užívateľsky jednoduché a intuitívne. K jej využívaniu navyše nepotrebujete mať aktívne exporty v Mergade.

Editácia monitoringu pre dostupnosť URL adresy

Postup:

 1. Ako prvý krok si zvoľte, na akej URL adrese bude Monitoring Horn kontrolovať daný prvok (môže to byť text alebo časť HTML kódu, napríklad URL spätného odkazu na vás).
 2. Aplikácia následne skontroluje dostupnosť vybraného prvku na URL adrese.
 3. Ak sa prvok nenačíta, príde vám e-mail s upozornením o výpadku.
 4. Po odznení problému obdržíte e-mail s informáciou o odstránení chyby.
Editácia monitoringu pre existenciu textu na stránke

Aplikáciu využijete na:

 • kontrolu nonstop dostupnosti webu, technických prekážok pri prechádzaní webu či zvýšenej návštevnosti

 • kontrolu dostupnosti inzercie a zakúpeného propagačného prvku (banneru, článku a pod.) na cudzej stránke

Monitorujte dostupnosť vašich stránok a inzertných prvkov automaticky. Vyskúšajte Monitoring Horn na 10 dní zadarmo a poistite si bezproblémovú prevádzku vášho e-shopu.

Monitoring Horn

Aplikácia Monitoring Horn kontroluje dostupnosť webu alebo inzertných prvkov 24 hodín denne a 7 dní v týždni. V prípade výpadku webu dostane užívateľ upozornenie, na ktoré môže reagovať a predísť možným stratám kvôli nefunkčnosti webu. Automaticky kontroluje aj reklamné prvky na cudzích weboch, ako napríklad zakúpené bannery.

Mohlo by vás zaujímať:

 Zverte preklad vášho feedu automatizovanej appke Translating Parrot

Chcete sa so svojim e-shopom presadiť v zahraničí? Venujte pozornosť novej aplikácii Translating Parrot. Jej hlavnou doménou je automatický preklad XML feedu, ktorý budete potrebovať pre váš obchod, miestny marketplace či inzertný systém. Pozrite sa, ako jednoducho s ňou dokážete pracovať.

15.04.2021
Nový Pricing Audit je vonku. Prečo sa s ním oplatí kontrolovať sortiment?

Novinka z lišiackej dielne vám pomôže bezplatne odhaliť chyby v cenotvorbe, na ktoré by ste sami neprišli. Presne tak zistíte, ako si vedú vaše produkty na e-shope i cenových porovnávačoch a čo je potrebné vyladiť pre silnejšiu konkurencieschopnosť. Predstavujeme vám nástroj Pricing Audit.

14.04.2021
Stiahnite si celý web do jedného CSV so Scraping Camel

Chcete zo stránok či e-shopov získavať dáta, ktoré nie sú obsiahnuté v XML feede? K cenným informáciám sa dostanete jednoducho pomocou novej aplikácie Scraping Camel. Využite jej funkcie pre efektívnejšiu tvorbu PPC reklám či SEO. Ukážeme vám, ako na to.

25.03.2021

Pridať nový komentár