Vyhnite sa nefunkčnému webu. Jeho chod automaticky postráži aplikácia Monitoring Horn

Ako zaistiť, aby bola dostupnosť vašej stránky vždy stopercentná? Zverte kontrolu webu novej aplikácii Monitoring Horn, ktorá ho bude strážiť za vás nonstop a automaticky. S jej pomocou predídete výpadkom inzercie a možným stratám. Poďme si ukázať, ako ľahko si ju aktivujete.

Dohliadnite na chod vašej stránky jednoduchšie

Aplikácia Monitoring Horn sleduje pravidelne a vo vopred nastavených intervaloch vybranú URL stránku za vás. Získate tak istotu, že sa inzercia či web zobrazuje vždy správne. Využijete ju aj v prípade, ak potrebujete zabezpečiť dostupnosť XML súboru či zmonitorovať fungujúci odkaz v platenom článku na vašu stránku.

Ako funguje aplikácia Monitoring Horn

Čo všetko si potrebujete v aplikácii nastaviť pre bezchybný monitoring?

 • Vytvoriť nové pravidlo a pomenovať ho.
 • Zadať URL adresu webu, ktorého dostupnosť budete kontrolovať.
 • Zvoliť konkrétnu akciu kontroly (test dostupnosti stránky, existencia alebo neexistencia textu na stránke).
 • Zadať text alebo URL odkazu, ktorého výskyt/absenciu bude appka sledovať.
 • Vyplniť, na akú e-mailovú adresu vám budú chodiť notifikácie o prípadných výpadkoch.
 • Zvoliť si, ako často sa má spúštať monitoring a po koľkých kontrolách, ktoré skončia chybou, pošle aplikácia upozornenie.

Ovládanie aplikácie je užívateľsky jednoduché a intuitívne. K jej využívaniu navyše nepotrebujete mať aktívne exporty v Mergade.

Editácia monitoringu pre dostupnosť URL adresy

Postup:

 1. Ako prvý krok si zvoľte, na akej URL adrese bude Monitoring Horn kontrolovať daný prvok (môže to byť text alebo časť HTML kódu, napríklad URL spätného odkazu na vás).
 2. Aplikácia následne skontroluje dostupnosť vybraného prvku na URL adrese.
 3. Ak sa prvok nenačíta, príde vám e-mail s upozornením o výpadku.
 4. Po odznení problému obdržíte e-mail s informáciou o odstránení chyby.
Editácia monitoringu pre existenciu textu na stránke

Aplikáciu využijete na:

 • kontrolu nonstop dostupnosti webu, technických prekážok pri prechádzaní webu či zvýšenej návštevnosti

 • kontrolu dostupnosti inzercie a zakúpeného propagačného prvku (banneru, článku a pod.) na cudzej stránke

Monitorujte dostupnosť vašich stránok a inzertných prvkov automaticky. Vyskúšajte Monitoring Horn na 10 dní zadarmo a poistite si bezproblémovú prevádzku vášho e-shopu.

Monitoring Horn

Aplikácia Monitoring Horn kontroluje dostupnosť webu alebo inzertných prvkov 24 hodín denne a 7 dní v týždni. V prípade výpadku webu dostane užívateľ upozornenie, na ktoré môže reagovať a predísť možným stratám kvôli nefunkčnosti webu. Automaticky kontroluje aj reklamné prvky na cudzích weboch, ako napríklad zakúpené bannery.

Mohlo by vás zaujímať:

Ako si vybrať medzi párovacími appkami? Zistite, ktorá je pre váš e-shop najlepšia

Bezchybná spárovanosť produktov je kľúčom ku kvalitnej inzercii na porovnávačoch tovaru. Na zvládnutie tohto úkonu nájdete v Mergado Store rovno dve užitočné aplikácie, Pairing Bear a Heureka Watchdog. Prinášame vám porovnanie, ktoré vám pomôže zorientovať sa pri ich výbere.

06.01.2021
Ako prekonať konkurenciu pomocou cien? Pomôžu vám nové funkcie Pricing Foxu

Nastavujete inzerciu na predvianočný boj o zákazníka? Zabodujte pomocou Pricing Foxu a ponúknite nakupujúcim najvýhodnejšiu cenu spomedzi konkurencie. Aplikácia priniesla nedávno ďalšiu dávku vylepšení, s ktorými je práca na cenotvorbe opäť jednoduchšia. Poďme sa pozrieť na výber lišiackych noviniek.

22.10.2020
Spájanie XML feedov je odteraz jednoduché. S novou aplikáciou Blending Bull

Importujete dáta od viacerých dodávateľov a váš shopsystém ich dokáže importovať len z jediného feedu? Potrebujete dáta pred importom do shopsystému spracovať v Mergade? Spájanie vstupných XML feedov do jedného výstupného je náročný úkon. Ale to už odteraz neplatí - prácu vám urýchli appka Blending Bull.

13.10.2020

Pridať nový komentár