Začíname s Mergadom

Prečo porovnávače tovaru?

Porovnávače tovaru sú vysoko konverzným kanálom, kam užívatelia cielene chodia nakupovať. Ich konverzie sú preto niekoľkonásobne vyššie ako napríklad pri štandardnej PPC reklame. Pomocou Mergada je možné navyše spravovať inzerciu na porovnávačoch tovaru bez zásahu do administrácie e-shopu.

Inzercia na „vyhľadávačoch“ je vhodná pre väčšinu e-shopov a sortimentu. Dôkladne inzerciu zvážte iba v prípade, kedy ponúkate unikátny tovar.

Čo je to Mergado a čo vlastne vie?

Mergado je nástroj pre úpravu vašich feedov. Pracuje online, netreba ho akokoľvek inštalovať. S Mergadom môžete svoju inzerciu spravovať odkiaľkoľvek a to s neobmedzeným počtom užívateľov.

Ako s Mergadom začať

  1. Najskôr je potrebné si vytvoriť užívateľský účet
  2. Potom nahrajte do Mergada svoje XML feedy – tu: https://app.mergado.com/project/new/
  3. Prepojíte Mergado s vyhľadávačmi tovaru
  4. Zistíte chyby
  5. Opravujete
  6. Aktivujete aplikácie

Využite agentúru

Pokiaľ nemáte čas alebo chuť študovať, ako inzerciu optimalizovať svojpomocne, potom sú vám k dispozícii naše certifikované agentúry. Odborníci z týchto agentúr pracujú s Mergadom každý deň a vďaka svojim bohatým skúsenostiam klientom spravidla ušetria veľa času aj peňazí.  

Nájsť agentúru

Urobte si audit XML

Pomocou nášho Auditu XML odhalíte základné formálne chyby trinástich najpoužívanejších formátov feedu. Audit je zadarmo a k ničomu vás nezaväzuje. Veľkú časť nájdených chýb je možné opraviť pomocou Mergada. K auditu potrebujete iba URL vášho XML feedu

Spustiť audit

Prečítajte si nápovedu a FAQ

Prečítať nápovedu

Pokiaľ dlhé odstavce nie sú nič pre vás, skúste našu videonápovedu. Základnú prácu s Mergadom, i jednotlivými aplikáciami vám ukážeme v seriály inštruktážnych videí.  

Niektorí klienti o svojich problémoch radšej diskutujú. Tým je k dispozícii Mergado Forum. Na fóre často stretnete niektorého z certifikovaných špecialistov, ktorí vám radi poradia s vaším problémom.