Predávajte tovar pre udržateľné bývanie pomocou novej kategórie Biano EKO

Ponúkate ekologické a udržateľné produkty v sekcii Home & Decor? Upozornite na ne ľahšie prostredníctvom špecializovaného porovnávača Biano. 22. apríla 2021 predstavil novú kategóriu, ktorá ponúka ekologickejšie varianty produktov, inšpiráciu, informácie a tipy o udržateľnom životnom štýle.

Ako funguje Biano EKO

Biano kategorizuje tovar do EKO sekcie podľa údajov v XML feedoch e-shopov. Aby ho do nich porovnávač zaradil, musia údaje o produktoch zodpovedať požadovaným parametrom. Jedná sa najmä o udržateľné materiály a ekologické alternatívy klasického tovaru.

Informácie ohľadom spustenia EKO sekcie pre predajcov.

 

V ktorých krajinách prevádzkuje Biano EKO sekciu:

V Nemecku je šetrnosť a ekológia už dlhodobo veľká téma. Predávate na nemeckej e-commerce? Chcete sem expandovať alebo len hľadáte inšpiráciu?

Prečítajte si článok Zabodujte na nemeckom e-commerce trhu s udržateľnosťou a zistite, ako viac zamieriť na nemeckých zákazníkov.

Ako sa zamerať na udržateľný životný štýl, pomôžu vysvetliť návody a tipy

Pre nakupujúcich, ktorých zaujíma starostlivosti o planétu, ale nevedia, ako začať, pripravilo Biano niekoľko sprievodcov. Predajcom môžu poskytnúť mnoho inšpirácie pre úpravu či rozšírenie ponuky.

Užitočné tipy tiež prináša EKO kolekcie zamerané na bezodpadovú domácnosť, využitie prírodných materiálov v detskej izbe či udržateľný textil a dekorácie.

Šetrnosť a udržateľnosť produktov sa pri nakupovaní stáva čím ďalej väčším kritériom. Ukážte, že patríte medzi tých, ktorým životné prostredie nie je ľahostajné. Počíta sa každá snaha a ocení to planéta i vaši zákazníci.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Implementujte Biano služby Pixel a Button pomocou Mergado Packu a Google Tag Manageru

Chcete na porovnávači Biano prispôsobiť zobrazovanie produktov na základe preferencií zákazníka? Zvládnete to pomocou remarketingovej služby Biana Pixel a similarity funkcie Biana Button. Na požadované výsledky dosiahnete iba správnou implementáciou.

13.04.2021
Spoznajte Biano Button. Funkcia zobrazenia podobných produktov vám zvýši predaj

Premýšľate, ako v segmente nábytku a dekorácií prilákať viac zákazníkov? Biano pre vás pripravilo novú funkciu Biano Button. Funguje na princípe similarity - teda zobrazenia podobných produktov. Poďme si túto novinku predstaviť bližšie.

09.03.2021
Poraďte si ľahko s implementáciou Biano Pixelu. Na pomoc prichádza Mergado Pack

Smerujete s vašim e-shopom na porovnávač Biano? Pri nastavení propagácie určite neprehliadnite remarketingový nástroj Biano Pixel, ktorý dokáže posunúť produkty na predné pozície. Lepšie výsledky však docielite len so správnou implementáciou. Využite asistenciu bezplatného nástroja Mergado Pack a jeho praktických videonávodov.

18.02.2021

Pridať nový komentár