Predávajte tovar pre udržateľné bývanie pomocou novej kategórie Biano EKO

Článok uverejnený 29.04.2021

Ponúkate ekologické a udržateľné produkty v sekcii Home & Decor? Upozornite na ne ľahšie prostredníctvom špecializovaného porovnávača Biano. 22. apríla 2021 predstavil novú kategóriu, ktorá ponúka ekologickejšie varianty produktov, inšpiráciu, informácie a tipy o udržateľnom životnom štýle.

Ako funguje Biano EKO

Biano kategorizuje tovar do EKO sekcie podľa údajov v XML feedoch e-shopov. Aby ho do nich porovnávač zaradil, musia údaje o produktoch zodpovedať požadovaným parametrom. Jedná sa najmä o udržateľné materiály a ekologické alternatívy klasického tovaru.

Informácie ohľadom spustenia EKO sekcie pre predajcov.

 

V ktorých krajinách prevádzkuje Biano EKO sekciu:

V Nemecku je šetrnosť a ekológia už dlhodobo veľká téma. Predávate na nemeckej e-commerce? Chcete sem expandovať alebo len hľadáte inšpiráciu?

Prečítajte si článok Zabodujte na nemeckom e-commerce trhu s udržateľnosťou a zistite, ako viac zamieriť na nemeckých zákazníkov.

Ako sa zamerať na udržateľný životný štýl, pomôžu vysvetliť návody a tipy

Pre nakupujúcich, ktorých zaujíma starostlivosti o planétu, ale nevedia, ako začať, pripravilo Biano niekoľko sprievodcov. Predajcom môžu poskytnúť mnoho inšpirácie pre úpravu či rozšírenie ponuky.

Užitočné tipy tiež prináša EKO kolekcie zamerané na bezodpadovú domácnosť, využitie prírodných materiálov v detskej izbe či udržateľný textil a dekorácie.

Šetrnosť a udržateľnosť produktov sa pri nakupovaní stáva čím ďalej väčším kritériom. Ukážte, že patríte medzi tých, ktorým životné prostredie nie je ľahostajné. Počíta sa každá snaha a ocení to planéta i vaši zákazníci.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Ako profitovať z nových funkcií na porovnávačoch Biano a FAVI

Predávate tovar zo sekcie home & deco? Špecializované porovnávače Biano a FAVI prinášajú novinky, ktoré vám pomôžu zabezpečiť úspech s online kampaňami. Objavte napríklad ďalší predajný nástroj Biano Studio alebo súhrnný ťahák k parametrom tovaru na FAVI.

12.04.2022
Mergado Pack pre WooCommerce vám pomôže zbierať recenzie pre Biano Star

Mnoho užívateľov sa pri online nákupoch bojí kupovať nábytok naslepo. Keď si ho nemôžu prezrieť na vlastné oči, často im vo výbere pomáhajú recenzie ostatných zákazníkov. Práve takú funkciu v roku 2021 predstavil špecializovaný porovnávač Biano.

29.03.2022
Spoznajte bližšie Biano novinky v rozhovore s Paulínou Palíkovou

Ako mediálny partneri sme tohtoročný ShopCamp využili naplno. Pre Mergado TV sme natočili sériu zaujímavých rozhovorov a dnes vám prinášame ďalší z nich. So špecialistkou Paulínou Pavlíkovou sme sa porozprávali o nových funkciách v porovnávači Biano. Sledujte, na čo sa pripraviť v predvianočnej sezóne a zlepšite tým vašu inzerciu na home a deco trhu.

23.09.2021

Pridať nový komentár