Prečo je potrebné na registráciu do Mergada toľko osobných informácií a prečo sa toho nebáť

Článok uverejnený 09.12.2020

Príde vám, že má registračný formulár aplikácie Mergado veľa políčok a chce od vás veľa informácií hneď, aj keď si chcete Mergado len vyskúšať? Netreba sa toho báť. Nižšie vám vysvetlíme prečo.

Ako fungujú v Mergade užívateľské účty

Podobne ako napríklad v Google. Používateľ sa zaregistruje a následne môže vytvárať e-shopy či exporty alebo k nim dostávať prístup od iných užívateľov. Platí sa za e-shopy a používateľské účty sú vždy zadarmo.

Prečo je potrebné vyplniť toľko informácií

Pretože tieto informácie by sme mohli raz potrebovať – napr. pre vystavenie faktúry za odobrané služby, pre zasielanie upozornení, že vám práve nefunguje e-shop.

Prečo sa Mergada netreba báť

  • Pretože ho tvorí tím živých ľudí, na ktoré sa vzťahujú zákony.
  • Pretože e-mailové newslettre majú vždy odkazy pre definitívne odhlásenie.
  • Pretože podpora Mergada k užívateľom pristupuje ľudsky. Keď vám napríklad pošle faktúru, s ktorou nesúhlasíte, jednoducho jej odpovedzte e-mailom a všetko s vami vyrieši.

Prosba na záver

Vkladajte prosím pravdivé informácie. Častý problém je v tom, že sa zákazník čuduje, prečo mu nechodia faktúry a že sme mu vypli e-shop. A my potom zistíme, že ako kontaktný e-mail uviedol niečo ako "MUJESHOP-spamiky@seznam.cz". A kto vie, či si zo svojej domény nastavil presmerovanie do svojej e-mailovej schránky, ktorú skutočne číta.

 

Tešíme sa na spoluprácu. Pokračujte prosím k registrácii do Mergada.

 

Pridať nový komentár