Siedmy ročník ShopCampu chystá dvojtú dávku vzdelávania

Tradičný septembrový ShopCamp prinesie tento rok e-commerce nadšencom rovno dve formy konferencie. E-shopárom a marketérom, ktorí sa nezúčastnia akcie v Prahe, ponúkne online verziu prednášok i poradenstva. Zoznámte sa s programom ShopCampu, ktorý navštívite tento rok aj z pohodlia domova či officu.

Nasajte know-how popredných českých odborníkov

Pražský priestor ČVUT privíta 10. septembra široké zastúpenie profesionálov. Na dvoch prednáškových stagoch a troch workshopových sálach sa dozviete novinky z oblasti online marketingu, logistiky, práva, PPC či analytiky. Kompletný harmonogram nájdete na stránke ShopCampu.

Okrem vzdelávania sa prichystajte aj na stánky známych spoločností. Špecialisti z Mergada, Bidding Foxu či Feed Image Editoru vám budú po celý deň k dispozícií na konzultácie o nastavení appiek.

Nestíhate ShopCamp naživo? Ešte stále sa môžete zadarmo prihlásiť na jeho virtuálnu verziu. Okrem toho prinesie Mergado sériu zaujímavých rozhovorov, ktoré nájdete postupne na našom MergadoTV. Sledujte aj naše sociálne siete, kde pre vás zmapujeme celý ShopCamp 2020.

 

Mohlo by vás zaujímať:

MergadoFest 20 prinesie aktuálne trendy v e-commerce

Konferencia MergadoFest ponúkne už po štvrtýkrát veľkú porciu noviniek a trendov v e-commerce. Coworkingový priestor Mo-cha v Brne privíta 17. septembra spíkrov z českej a slovenskej scény online marketingu. Ako bude vyzerať tohtoročná akcia?

30.07.2020
Využite expo múdro: Ako propagovať stánok na e-commerce veľtrhu?

Ako šikovne propagovať svoj tovar či služby počas e-commerce veľtrhu? Je múdre zverejňovať selfies z takejto udalosti na vašich sociálnych sieťach? Alebo ponúkať pivo potenciálnym zákazníkom? Využite čas karantény na poriadnu prípravu vášho stánku pomocou tohto vlogu

30.03.2020
Ako na štatistiky a konkurenciu predstavil bratislavský MeetUp

Prvý Mergado + Bidding meetup máme za sebou. V príjemnom prostredí Kafe Lampy sa stretli slovenskí marketéri, ktorí si prišli vypočuť štyri krátke prednášky. Dozvedeli sa novinky z Mergada, ako sledovať konkurenciu pomocou Bidding Fox, či ako využiť štatistiky od Heureky.

27.02.2020

Pridať nový komentár