ShopCamp

Tvorcovia e-shopov Shopsys a Shoptet sú organizátormi e-commerce konferencie ShopCamp. Táto konferencia svojim účastníkom (pre ktorých je vstupné zdarma) ponúka program v dvoch prednáškových sálach: v hlavnom je program pripravený organizátormi, v barcampovom sále potom na účastníkov čakajú prednášky kolegov, ktorých si sami dopredu vybrali hlasovaním. Prednáškové sály sú doplnené dvomi workshopovými miestnosťami. Vo voľnom čase a po skončení programu sa otvára bohatý priestor pre networking.

Odborné články o konferencii Shopcamp: 

Siedmy ročník ShopCampu chystá dvojtú dávku vzdelávania

Tradičný septembrový ShopCamp prinesie tento rok rovno dve formy konferencie. E-shopárom a marketérom, ktorí sa nezúčastnia akcie v Prahe, ponúkne online verziu prednášok i poradenstva. Zoznámte sa s programom ShopCampu, ktorý navštívite tento rok aj z pohodlia domova či kancelárie.

25.08.2020
ShopCamp 19 – Rozhovor s Lumírom Kunzom, Aukro

Riaditeľ Aukra, Lumír Kunz, bol tento rok zaradený do rebríčka Forbes 30pod30. V českom e-commerce prostredí sa pohybuje pekných pár rokov a o tom, čo sa deje má perfektný prehľad. O rozhovor s ním sme mali záujem už dlhšiu dobu, takže keď sa nám na ShopCampe19 naskytla príležitosť, išli sme do toho. Vďaka tomu vám prinášame dvadsať nabitých minút, ktoré mapujú novinky a nedávny vývoj v Aukro.cz

03.10.2019
ShopCamp 19 – Rozhovor s Adamem Funiokom, Proficio

Adam Funiok z agentúry Proficio je náš bývalý kolega, e-commerce nadšenec a marketér s veľkými skúsenosťami. Ak sa nájde príležitosť, vždy sa s ním radi porozprávame o tom, čo je nové u neho ale aj v brandži. Jedna z takýchto šancí sa nám naskytla aj na tohtoročnom ShopCampe.

24.09.2019
Vzdelávajte sa spolu s Mergadom

V nasledujúcich mesiacoch nadviaže tím Mergada na úspešnú sériu prednášok a worshopov. Stretneme sa na akciách v Prahe i Brne a predáme si know-how o e-shopárskych témach. Poďte s nami nazbierať inšpiráciu, podebatovať o trendoch v ecommerce a získať nové skilly vo využívaní Mergada.

05.09.2019
Mergado vyráža na ShopCamp 2019

V piatok 13. septembra sa uskutoční ďalší ročník konferencie ShopCamp. Jeho organizátormi sú tvorcovia e-shopov Shopsys a Shoptet. Pre tím Mergada je už tradične zastávkou pri našich cestách za novinkami v e-commerce a propagáciou našej služby.

15.08.2019
Katka Nejedlá: Správanie užívateľov na Zboží.cz

Ako prispôsobiť kampaň na vianočnú sezónu na Zboží.cz? Ako pracovať s XML feedom, či ako nastaviť výdajné miesta tak, aby ste si neuberali zákazníkov? V rozhovore s konzultatnkou Zboží.cz, Katkou Nejedlou, sme sa rozprávali o správaní zákazníkov vo vianočnom období.

13.11.2018
Rozhovor: Jan Slezák, Sklik

Jeden z workshopov na ShopCampe viedol aj Jan Slezák z Skliku. My sme sa s ním porozprávali o tom, aké novinky majú. Nezabudli sme sa ho ani opýtať na to, čo by e-shopom odporučil vo vianočnej sezóne, na čo by si mali dať pozor a aké inzeráty sú pre nich z jeho pohľadu najlepšie.

05.10.2018
ShopCamp 2018 – Rozhovor s Petrou Sedlákovou Mikuláškovou

Petra Sedláková Mikulášková je stálica na českej e-commerce scéne. Zaoberá sa prácou na cenových porovnávačoch a na tohtoročnom ShopCampe prednášala o automatizovanom biddingu. V rozhovore sme rozoberali špecifiká tejto marketérskej činnosti.

27.09.2018
Fotoreport: Mergado sa záčastnilo ShopCampu

Je streda večer. Užívame si jesenné slnko a Pražákom trochu závidíme ich Náplavku. So zotmením sa zdviháme, odolávame nočným zvodom pražských barov a ideme spať. Sme totiž profíci, ktorí vedia, ako náročná je celodenná účasť na konferencii. Zajtra je ShopCamp a my chceme opäť zažiariť na poli českej e-commerce.

17.09.2018
Shopcamp 2017 očami Mergada

Tradičnou septembrovou e-commerce akciou je pražský Shopcamp. Ani tento rok na ňom Mergado nesmelo chýbať so svojou pojazdnou Nekavárnou. Naviac sme ale testovali Mergadove nahrávacie štúdio a niektorí si strihli aj workshop. Aké to celé bolo?

11.09.2017