ShopCamp

Tvorcovia e-shopov Shopsys a Shoptet sú organizátormi e-commerce konferencie ShopCamp. Táto konferencia svojim účastníkom (pre ktorých je vstupné zdarma) ponúka program v dvoch prednáškových sálach: v hlavnom je program pripravený organizátormi, v barcampovom sále potom na účastníkov čakajú prednášky kolegov, ktorých si sami dopredu vybrali hlasovaním. Prednáškové sály sú doplnené dvomi workshopovými miestnosťami. Vo voľnom čase a po skončení programu sa otvára bohatý priestor pre networking.

Odborné články o konferencii Shopcamp: 

Katka Nejedlá: Správanie užívateľov na Zboží.cz

Ako prispôsobiť kampaň na vianočnú sezónu na Zboží.cz? Ako pracovať s XML feedom, či ako nastaviť výdajné miesta tak, aby ste si neuberali zákazníkov? V rozhovore s konzultatnkou Zboží.cz, Katkou Nejedlou, sme sa rozprávali o správaní zákazníkov vo vianočnom období.

13.11.2018
Rozhovor: Jan Slezák, Sklik

Jeden z workshopov na ShopCampe viedol aj Jan Slezák z Skliku. My sme sa s ním porozprávali o tom, aké novinky majú. Nezabudli sme sa ho ani opýtať na to, čo by e-shopom odporučil vo vianočnej sezóne, na čo by si mali dať pozor a aké inzeráty sú pre nich z jeho pohľadu najlepšie.

05.10.2018
ShopCamp 2018 – Rozhovor s Petrou Sedlákovou Mikuláškovou

Petra Sedláková Mikulášková je stálica na českej e-commerce scéne. Zaoberá sa prácou na cenových porovnávačoch a na tohtoročnom ShopCampe prednášala o automatizovanom biddingu. V rozhovore sme rozoberali špecifiká tejto marketérskej činnosti.

27.09.2018
Fotoreport: Mergado sa záčastnilo ShopCampu

Je streda večer. Užívame si jesenné slnko a Pražákom trochu závidíme ich Náplavku. So zotmením sa zdviháme, odolávame nočným zvodom pražských barov a ideme spať. Sme totiž profíci, ktorí vedia, ako náročná je celodenná účasť na konferencii. Zajtra je ShopCamp a my chceme opäť zažiariť na poli českej e-commerce.

17.09.2018
Shopcamp 2017 očami Mergada

Tradičnou septembrovou e-commerce akciou je pražský Shopcamp. Ani tento rok na ňom Mergado nesmelo chýbať so svojou pojazdnou Nekavárnou. Naviac sme ale testovali Mergadove nahrávacie štúdio a niektorí si strihli aj workshop. Aké to celé bolo?

11.09.2017