Mergado vyráža na ShopCamp 2019

V piatok 13. septembra sa uskutoční ďalší ročník konferencie ShopCamp. Jeho organizátormi sú tvorcovia e-shopov Shopsys a Shoptet. Pre tím Mergada je už tradične zastávkou pri našich cestách za novinkami v e-commerce a propagáciou našej služby.

Jednotky českej e-commerce aj nové tváre

ShopCamp opäť chystá dvanásť prednášok, osem workshopov a tri prípadové štúdie. Časť programu vybrali organizátori, o zvyšných častiach rozhodli registrovaní účastníci hlasovaním. Medzi vybranými je aj náš Luděk, ktorý si tento rok pripravil tému optimalizácie feedu pre Heureku a GLAMI. Tešíme sa tak isto na rady a tipy z workshopov Jirky Guňky z Bidding Foxu a Nikoly Zubalíkovej z agentúry BESTETO.

VV prízemí fakulty architektúry ČVUT, kde sa konferencia koná, sa opäť predstavia stánky partnerov. Mergado tam bude so svojim stánkom tiež. Ak nás chcete spoznať osobne, alebo potrebujete skonzultovať niektoré záležitosti ohľadom riadenia inzercie na porovnávačoch, zastavte sa za nami.

Takže nezabudnite: 13. zseptembra od 9.00, Fakulta architektury ČVUT, Thákurova 9, Praha 6

Tešíme sa na spíkrov a návštevníkov. A ak nedorazíte, pustite si našu Mergado TV - opäť pre vás prinesieme niekoľko rozhovorov na aktuálne témy z e-commerce. Pozrite sa zatiaľ na rozhovory, ktoré sme nedávno vydali.

Mohlo by vás zaujímať:

Poučte sa z cudzích failov s rozhovormi z Nekonferecie 19

Na tohtoročnej Nekonferencii sa s nami niekoľko marketingových špecialistov podelilo o svoje faily. Tieto neúspechy sa stali cenným zdrojom informácií nie len pre nich, ale aj pre návštevníkov Nekonferencie. V rozhovoroch pre Mergado TV sme témy ich prednášok ešte rozviedli.

10.07.2019
Pusťte si rozhovory z MastersGate19

Na summite MastersGate sme sa stretli s niekoľkými významnými osobnosťami slovenskej e-commerce, s ktorými sme urobili zaujímavé rozhovory pre Mergado TV. Aby vám neutiekli žiadne informácie, nájdete ich všetky pekne pohromade vďaka tomuto článku.

12.07.2019
PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Milanem Šmídem, Zásielkovňa

Ďalšia známa tvár, s ktorou sme sa stretli na konferencii PROBIDDING 2019, bol Milan Šmíd. Milan sa nedávno stal marketingovým riaditeľom skupiny Packeta, ktorá vlastní českú jednotku cez logistiku – Zásielkovňu.

30.05.2019

Pridať nový komentár