Vzdelávajte sa spolu s Mergadom

Článok uverejnený 05.09.2019

V nasledujúcich mesiacoch nadviaže tím Mergada na úspešnú sériu prednášok a worshopov. Stretneme sa na akciách v Prahe i Brne a predáme si know-how o e-shopárskych témach. Poďte s nami nazbierať inšpiráciu, podebatovať o trendoch v ecommerce a získať nové skilly vo využívaní Mergada.

Jeseň odpálime pražskou akciou ShopCamp, ktorá vysiela do sveta už svoj šiesty ročník. Pre Mergado je podujatie od tvorcov e-shopov Shopsys a Shoptet tradičným miestom na stretnutie s odborníkmi z brandže. Zároveň tu už po niekoľkýkrát povedú workshopy aj naši kolegovia – Luděk Volejník s worshopom optimalizácie feedu pre Heureku a GLAMI a zástupca lišiakov, Jirka Guňka z Bidding Foxu. Pár miest je stále voľných, tak dlho neváhajte a príďte si v piatok trinásteho zlepšiť deň.

Septembru vládne ecommerce

Už o dva týždne vypukne aj naša dvorná akcia MergadoFest, ktorá predstaví okrem iného tému automatizácie v prednáškach a worshopoch pozvaných spíkrov. Na všetkých registrovaných účastníkov sa už teraz tešíme a pre tých, ktorým to tento rok nevyšlo, máme dobrú správu. Zvučné mená a nabitý program vám sprostredkujú rozhovory a záznamy konferencie, ktoré vám následne prinesieme na našom blogu.

Náš špecialista na Mergado, Luděk Volejník, má najbližšie týždne kalendár plný školení a akcií, medzi ktorými je aj E-commerce Day 2019. Impact Hub Brno bude 21. septembra hostiť rečníkov zo sveta e-commerce a ponúkne celodenný program zameraný na praktické informácie z praxe. Viac podrobností o konfrencií nájdete na ich webe.

Ďalším miestom, kde bude Mergado predávať svoje znalosti je E-shop Akademia. V priebehu piatich víkendov si účastníci tohto jedinečného študijného programu vypočujú viac ako 25 spíkrov na témy expanzie, analytiky či PPC. Študentom sa v roli školiteľa predstaví 2. novembra aj Luděk Volejník s prednáškou o Vyhľadávačoch a porovnávačoch tovaru. Ak vás táto udalosť zaujala, s poukazom „recnik20“ máte zľavu 20 % na školné (s platnosťou do začiatku akadémie alebo kým sa nenaplní kapacita).

Nenechajte si ujsť Mergado podujatia v najbližšom období a sledujte naše sociálne siete, kde neustále aktualizujeme aktivity a detaily o nadchádzajúcich akciách.:

Mohlo by vás zaujímať:

Tohtoročný MergadoFest prináša automatizáciu

Tretí ročník konferencie MergadoFest je tu už za necelé dva mesiace. V tomto roku sa budú prednášky a workshopy venovať témam automatizácie, expanzie či auditu obrázkov. Poďme sa spolu pozrieť, ako bude MergadoFest 19. septembra 2019 vyzerať.

02.08.2019
Mergado vyráža na ShopCamp 2019

V piatok 13. septembra sa uskutoční ďalší ročník konferencie ShopCamp. Jeho organizátormi sú tvorcovia e-shopov Shopsys a Shoptet. Pre tím Mergada je už tradične zastávkou pri našich cestách za novinkami v e-commerce a propagáciou našej služby.

15.08.2019

Pridať nový komentár