Katka Nejedlá: Správanie užívateľov na Zboží.cz

Lukáš Horák
13. 11. 2018
1 minúta čítania
Katka Nejedlá: Správanie užívateľov na Zboží.cz

Ako prispôsobiť kampaň na vianočnú sezónu na Zboží.cz? Ako pracovať s XML feedom, či ako nastaviť výdajné miesta tak, aby ste si neuberali zákazníkov? V rozhovore s konzultatnkou Zboží.cz, Katkou Nejedlou, sme sa rozprávali o správaní zákazníkov vo vianočnom období.

Ako prispôsobiť kampaň na vianočnú sezónu na Zboží.cz? Ako pracovať s XML feedom, či ako nastaviť výdajné miesta tak, aby ste si neuberali zákazníkov? O tom všetkom sme sa rozprávali s Katkou Nejedlou, ktorá v Zboží.cz pracuje ako konzultantka. Na jej workshope na tohtoročnom Shopcampe sa zamerala na správanie zákazníkov Zboží.cz v treťom a štvrtok kvartáli. Ukázala tak zaujímavé dáta, ktorých obsah pred Vianocami zaujíma všetkých obchodníkov. V rozhovore nám dala niekoľko zaujímavých rád na to, ako sa na Vianoce dobre pripraviť.

Obsah videa si také můžete poslechnout na našem podcastu:

Lukáš Horák

Lukáš sa v Mergade stará o väčšinu komunikácie v češtine. Prostredníctvom blogu, e‑mailu a sociálnych sietí pravidelne zásobuje čitateľa aktualitami z e‑commerce, novinkami a tipmi z Mergada. Pokiaľ práve nie je copywriter, užíva si príjemné veci ako badminton, výlety medzi utajené skvosty osemdesiatkovej hudby a plody mora podávané s červeným vínom.