Shopcamp si drží úroveň kvalitnej konferencie

Článok uverejnený 17.09.2019

Obuj sa do toho. Tak znel slogan na uvítacích ponožkách, ktorými boli obdarovaný účastníci pri príchode na tohtoročný Shopcamp. Ďalší skvelý ročník obľúbenej konferencie tak priniesol nielen nadšenie e-shopárov či odborníkov z e-commerce ale aj jedinečnú atmosféru.

Prehliadka toho najlepšieho

Piatok trinásteho sa niesol v pozitívnom duchu zdieľania myšlienok, kontaktov a cenných nápadov. Už od rána sa priestor ČVUT v Prahe zaplnil účastníkmi dýchtivými po nových informáciách či inovatívnych riešeniach. Rozšíriť obzory si prišli nielen agentúry, firmy, ale aj jednotlivci v zastúpení malých či veľkých značiek. Novinky a rady v marketérskej oblasti prišla opäť poskytnúť aj výprava špecialistov z Mergada.

Celkovo 12 prednášok, 12 workshopov a 3 prípadové štúdie privítalo za rečníckym pultom spíkrov zo českej a slovenskej e-commerce scény. K publiku sa prihovoril aj náš kolega Luděk Volejník, ktorý hovoril smerom k optimalizácii kampaní na GLAMI a Heureke. Biddingové znalosti predal Jirka Guňka z Bidding Foxu.

Stretnutie ľudí z e-shopárskej brandže je vždy prínosné a náš tím aj tento rok pozbieral materiál na zaujímavé rozhovory. V troch výstupoch uvidíte najbližšie Lumíra Kunza z Aukra, Adama Funioka z PROFICIO Marketing a dvojicu organizátorov ShopCampu, Matěja Kapošváryho a Jakuba Smolíka. Okrem prednášok sme si na našom stánku aktívne vymieňali názory ohľadom vylepšení, konzultovali podnety na nové funkcionality v Mergade a spoznávali mnohých z vás osobne.

Usporiadatelia a patróni akcie, Shopsys a Shoptet, mali celú akciu dobre skoordinovanú a program detailne prepracovaný. Prednáškové sály sa od 10 hodiny neustále plnili a čas medzi nimi vypĺňalo súťaženie s kolesom šťastia či networking pri kvalitnej káve a chutnom občerstvení..

Ďakujeme Shopcampu za pokračovanie vo vysokom štandarde svojej akcie, ktorá láka množstvo inšpiratívnych návštevníkov a spíkrov. Na niektorých z vás sa tešíme už tento štvrtok, kedy sa stretneme na Mergadofeste a podebatujeme o ďalších novinkách z prostredia ecommerce

Mohlo by vás zaujímať:

PROBIDDING 2019 priniesol veľa inšpirácie

Vo štvrtok 16. 5. sme sa zúčastnili prvej konferencie o biddingu v ČR. Organizoval ju nástroj Bidding Fox, ktorého tým má s automatizovaným biddingom široké skúsenosti. Aby si e-shopari a marketéri urobili prehľad o možnostiach biddovacích stratégií, pozvali šesť odborníkov, ktoré predstavili svoje poznatky.

20.05.2019
MastersGate Digital Summit pomohol posunúť marketingové know how

V poslednom májovom týždni sme sa vydali do Bratislavy načerpať informácie o novinkách z e-commerce. A neprišli sme len dostávať, ale aj dávať – na MastersGate 2019 porozprávali aj náš Luděk a Jirka z Bidding Fox.

04.06.2019

Pridať nový komentár