Shopion vytvára moderné e-shopové riešenie na mieru

Rozmýšľate sa, na akom riešení rozbehnete svoj e-shop? Máte na jeho fungovanie špeciálne požiadavky? Využite možnosti, ktoré ponúkajú internetové obchody od spoločnosti Shopion. Sú programované na mieru a skôr, než si ich kúpite, môžete si ich vyskúšať v režime prenájmu.

Tvorba e-shopu je hlavné poslanie Shopionu

Shopion sa špecializuje len na e-shopy. Ponúka B2C a B2B e-shopy internetové obchody na kľúč v troch cenových variantoch. Vďaka modulárnemu systému do nich nainštalujete akékoľvek potrebné funkcie. Shopion okrem predaja e-shopov taktiež ponúka možnosť ich prenájmu. Menej skúsení e-shopári si vďaka tomu môžu prácu s obchodom najskôr vyskúšať.

Aké sú cenové varianty e-shopov Shopion:

  • PROFI
  • FULL
  • VIP

E-shopy vo všetkých variantoch obsahujú mnoho funkcií ako sú napr. články, platobné metódy, fakturácia, zľavové kupóny či bannery. Ich pomocou zvládnete pohodlne spravovať systém variantov, skladové hospodárstvo, on-line platby a mnoho ďalšieho.

Shopion a Mergado

Shopion od 10. 11. 2020 podporuje Mergado Product XML vo všetkých svojich riešeniach.

Do nastavenia feedu sa dostanete v administrácii e-shopu pod záložkou Nastavenie > XML Mergado. Feed obsahuje kompletné informácie, ktoré Mergado podporuje. Pri generovaní ho zabezpečíte loginom a heslom zadaným používateľom.

 

Stavte na individuálny prístup a variabilitu. Shopion funguje v e-commerce viac ako 8 rokov. Pomocou jeho riešenia budete spravovať e-shop so súčasným dizajnom, ktorý bude obsahovať všetky funkcie podľa vašej potreby.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Vyriešte import variantných produktov z Mergada do Shoptetu pohodlne

Mergado pre Shoptet ponúka dva predchystané formáty: Shoptet dodávateľský a Shoptet kompletný. Naši klienti oba z nich pravidelne používajú pre ľahký import produktov. Ak sú ale vo feede produkty s variantami, Mergado ich načíta a zobrazuje samostatne.

13.08.2020
UPgates poskytuje moderné a cenovo dostupné e-shopy

Jedno z najzákladnejších rozhodnutí, ktoré pri vytváraní internetového obchodu musíte urobiť, je vybrať vhodné e-shopové riešenie. Prenájom šablonového riešenia či tvorba obchodu na zákazku má niekoľko plusov a mínusov. V UPgates spájajú výhody oboch možností v jeden komplexný balík.

13.05.2020

Pridať nový komentár