Shopion vytvára moderné e-shopové riešenie na mieru

Rozmýšľate sa, na akom riešení rozbehnete svoj e-shop? Máte na jeho fungovanie špeciálne požiadavky? Využite možnosti, ktoré ponúkajú internetové obchody od spoločnosti Shopion. Sú programované na mieru a skôr, než si ich kúpite, môžete si ich vyskúšať v režime prenájmu.

Tvorba e-shopu je hlavné poslanie Shopionu

Shopion sa špecializuje len na e-shopy. Ponúka B2C a B2B e-shopy internetové obchody na kľúč v troch cenových variantoch. Vďaka modulárnemu systému do nich nainštalujete akékoľvek potrebné funkcie. Shopion okrem predaja e-shopov taktiež ponúka možnosť ich prenájmu. Menej skúsení e-shopári si vďaka tomu môžu prácu s obchodom najskôr vyskúšať.

Aké sú cenové varianty e-shopov Shopion:

  • PROFI
  • FULL
  • VIP

E-shopy vo všetkých variantoch obsahujú mnoho funkcií ako sú napr. články, platobné metódy, fakturácia, zľavové kupóny či bannery. Ich pomocou zvládnete pohodlne spravovať systém variantov, skladové hospodárstvo, on-line platby a mnoho ďalšieho.

Shopion a Mergado

Shopion od 10. 11. 2020 podporuje Mergado Product XML vo všetkých svojich riešeniach.

Do nastavenia feedu sa dostanete v administrácii e-shopu pod záložkou Nastavenie > XML Mergado. Feed obsahuje kompletné informácie, ktoré Mergado podporuje. Pri generovaní ho zabezpečíte loginom a heslom zadaným používateľom.

 

Stavte na individuálny prístup a variabilitu. Shopion funguje v e-commerce viac ako 8 rokov. Pomocou jeho riešenia budete spravovať e-shop so súčasným dizajnom, ktorý bude obsahovať všetky funkcie podľa vašej potreby.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Ako optimalizovať e-shop na Woocommerce pre lepšiu rýchlosť

Ponúknite vašim zákazníkom rýchly a dobre fungujúci e-shop. Ak je váš online obchod postavený na platforme WooCommerce, máme pre vás konkrétne rady pre jeho optimalizáciu na lepší výkon. Spolu s Tomášom Lešňovským z firmy Adalo prejdeme v ďalšom podcaste Mergado To Go všetky kroky, ako zabezpečiť spoľahlivú stránku pre nakupujúcich i jej správcov.

08.04.2021
spoznajte platformu Magento. Poradí vám firma Magexo

Pracujete alebo sa chystáte na oblúbenú e-shopovú platformu Magento? Na jedno z najpoužívanejších riešení pre e-shopy sa zameriava aj firma Magexo, ktorá dokáže zapojiť českých klientov do celosvetovej e-commerce. Zákulisím platformy Magento vás prevedie nová časť podcastu Mergado To Go, v ktorej sme sa porozprávali s projektovým manažérom Vojtechom Košákom.

23.02.2021
Ako pristupovať k tvorbe e-shopu v aktuálnej dobe covidu

Využite rastúcu nákupnú silu e-commerce a obráťte sa s vytvorením internetového obchodu na profesionálov. V spolupráci s e-shopovou platformou FastCentrik, ktorá ponúka prenájom e-shopu už za 16 EUR, sme pripravili rozhovor s Liborom Zůbkom. Poradí vám, ako k tvorbe online značky v súčasnosti pristúpiť.

11.02.2021

Pridať nový komentár