Prepojenie Zásielkovne a Alzy výrazne uľahčuje preberanie tovaru

Nová spolupráca Zásielkovne a AlzaBoxu mieri pozornosť na bezkontaktné výdajné miesta. Tento unikátny český projekt prinesie zákazníkom lepšie možnosti dopravy objednávok a ich komfortnejšie vyzdvihnutie. Poďme sa pozrieť, čo všetko ešte novinka obnáša.

Nová príležitosť pre e-shopárov

Prvý projekt svojho druhu v Česku spojil bezpečnosť AlzaBoxu s vysokým štandardom dodania tovaru od Zásielkovne. V úvode je zatiaľ zapojených 10 boxov v Prahe a v pláne je postupné rozširovanie na celú Českú republiku. Aktuálne nájdu zákazníci už nový spôsob dopravy cez AlzaBox vo svojich košíkoch na e-shopoch či priamo v aplikácii Zásielkovne.

 

AlzaBox a Zásielkovňa spojili sily. Zdroj:https://blog.zasilkovna.cz/zasilkovna-a-alza/

Jednoduché zapojenie do projektu

Princíp AlzaBoxov funguje rovnako ako preberanie tovaru na akomkoľvek výdajnom mieste Zásielkovne. Pridaný spôsob doručenia má takisto štandardnú cenu ako bežná zásielka. V prípade e-shopov nie je navyše potrebná dodatočná implementácia či úprava.

Pre zákazníka sa nič nezmení ani v prípade prehľadu o doručení -  e-mailové či SMS upozornenia budú naďalej pravidelne informovať o vyzdvihnutí zásielky. Tá si na vybratie v boxe počká do polnoci nasledujúceho dňa. Na bližšie detaily o tejto novinke vám odpovie aj FAQ Zásielkovne na ich blogu.

 

Posílte v tomto období fungovanie vášho e-shopu. Využite možnosť bezkontaktného vyzdvihnutia tovaru a poskytnite zákazníkom bezpečný spôsob jeho doručenia. Nezabudnite aj na bezchybne upravenú inzerciu, ktorú si vďaka Mergade účinne nastavíte sami a bez pomoci vývojárov.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Expandujte efektívne na maďarskú e-commerce. Predávajte na Olcsóbbat.hu

Hľadáte čo najviac kanálov, cez ktoré v Maďarsku inzerovať tovar? Potom myslite na to, že miestne prostredie porovnávačov ponúka viac možností než len predávať cez Árukereső a Árgep. Medzi populárne porovnávače s dlhou tradíciou tu patrí aj Olcsóbbat. Predstavme si ho zblízka.

16.02.2021
Pricemania Content Network predstavila užitočné novinky

V roku 2020 predstavil slovenský porovnávač Pricemania svoju partnerskú sieť. A hneď v úvode roku 2021 prináša jej rozsiahly update. Aktuálne vie zobrazovať vaše ponuky v závislosti na segmente a nastavení v administrácii Pricemanie. Pozrime sa na jej novinky bližšie.

09.02.2021
Zdvihnite predaj módy v roku 2021. Pomocou informácií a noviniek zo špecializovaných porovnávačov

Premýšľate, ako tento rok zvýšiť obrat v online predaji módy či nábytku? Porovnávač GLAMI v rámci projektu Fashion (Re)search zverejnil prehľad módnej e-commerce za 2020. Jeho tipy vám ukážu cestu, ako zefektívniť fungovanie vášho obchodu. A ak inzerujete na Biane, môžete začať využívať novú administráciu e-shopu.

02.02.2021

Pridať nový komentár