Prepojenie Zásielkovne a Alzy výrazne uľahčuje preberanie tovaru

Nová spolupráca Zásielkovne a AlzaBoxu mieri pozornosť na bezkontaktné výdajné miesta. Tento unikátny český projekt prinesie zákazníkom lepšie možnosti dopravy objednávok a ich komfortnejšie vyzdvihnutie. Poďme sa pozrieť, čo všetko ešte novinka obnáša.

Nová príležitosť pre e-shopárov

Prvý projekt svojho druhu v Česku spojil bezpečnosť AlzaBoxu s vysokým štandardom dodania tovaru od Zásielkovne. V úvode je zatiaľ zapojených 10 boxov v Prahe a v pláne je postupné rozširovanie na celú Českú republiku. Aktuálne nájdu zákazníci už nový spôsob dopravy cez AlzaBox vo svojich košíkoch na e-shopoch či priamo v aplikácii Zásielkovne.

 

AlzaBox a Zásielkovňa spojili sily. Zdroj:https://blog.zasilkovna.cz/zasilkovna-a-alza/

Jednoduché zapojenie do projektu

Princíp AlzaBoxov funguje rovnako ako preberanie tovaru na akomkoľvek výdajnom mieste Zásielkovne. Pridaný spôsob doručenia má takisto štandardnú cenu ako bežná zásielka. V prípade e-shopov nie je navyše potrebná dodatočná implementácia či úprava.

Pre zákazníka sa nič nezmení ani v prípade prehľadu o doručení -  e-mailové či SMS upozornenia budú naďalej pravidelne informovať o vyzdvihnutí zásielky. Tá si na vybratie v boxe počká do polnoci nasledujúceho dňa. Na bližšie detaily o tejto novinke vám odpovie aj FAQ Zásielkovne na ich blogu.

 

Posílte v tomto období fungovanie vášho e-shopu. Využite možnosť bezkontaktného vyzdvihnutia tovaru a poskytnite zákazníkom bezpečný spôsob jeho doručenia. Nezabudnite aj na bezchybne upravenú inzerciu, ktorú si vďaka Mergade účinne nastavíte sami a bez pomoci vývojárov.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Ponúkajte Balíkovňu ako ďalší typ dopravy

Chcete svojim zákazníkom uľahčiť odber zásielky v miestach, kde je nízke pokrytie parcel pointov rôznych dopravcov? Ponúkajte dopravu do Balíkovne Českej pošty, v ktorej budú nakupujúci rýchlejšie odbavení prostredníctvom kódu na vyzdvihnutie. Aktuálne ju podporuje aj Heureka.

06.10.2020
Pripravte reklamné kampane na vianočnú sezónu s FAVI Checklistom

Špecializovaný porovnávač FAVI vydal checklist zjednocujúci tipy a rady pre dôležité e-shoparské úkony na predvianočnú sezónu. Prejdite si ho a pripravte vašu inzerciu na najdôležitejšie e-commerce obdobie v roku. Mnoho z týchto úkonov vám zautimatizuje používanie Mergada, s ktorým si budete istý, že je vaše nastavenie bezchybné.

22.09.2020
Portál MarkPro prináša nové príležitosti a prepája marketingových pracovníkov

Zviditeľnite svoje podnikanie prostredníctvom slovenského digitálneho hubu MarkPro. Platforma prepája slovenských marketérov a freelancerov, ktorí chcú rozšíriť portfólio svojich služieb alebo vyhľadávajú prácu v e-commerce. Okrem toho ponúka veľa aktuálnej inšpirácie v podobe článkov a informácií o zaujímavých udalostiach.

18.09.2020

Pridať nový komentár