Prepojenie Zásielkovne a Alzy výrazne uľahčuje preberanie tovaru

Nová spolupráca Zásielkovne a AlzaBoxu mieri pozornosť na bezkontaktné výdajné miesta. Tento unikátny český projekt prinesie zákazníkom lepšie možnosti dopravy objednávok a ich komfortnejšie vyzdvihnutie. Poďme sa pozrieť, čo všetko ešte novinka obnáša.

Nová príležitosť pre e-shopárov

Prvý projekt svojho druhu v Česku spojil bezpečnosť AlzaBoxu s vysokým štandardom dodania tovaru od Zásielkovne. V úvode je zatiaľ zapojených 10 boxov v Prahe a v pláne je postupné rozširovanie na celú Českú republiku. Aktuálne nájdu zákazníci už nový spôsob dopravy cez AlzaBox vo svojich košíkoch na e-shopoch či priamo v aplikácii Zásielkovne.

 

AlzaBox a Zásielkovňa spojili sily. Zdroj:https://blog.zasilkovna.cz/zasilkovna-a-alza/

Jednoduché zapojenie do projektu

Princíp AlzaBoxov funguje rovnako ako preberanie tovaru na akomkoľvek výdajnom mieste Zásielkovne. Pridaný spôsob doručenia má takisto štandardnú cenu ako bežná zásielka. V prípade e-shopov nie je navyše potrebná dodatočná implementácia či úprava.

Pre zákazníka sa nič nezmení ani v prípade prehľadu o doručení -  e-mailové či SMS upozornenia budú naďalej pravidelne informovať o vyzdvihnutí zásielky. Tá si na vybratie v boxe počká do polnoci nasledujúceho dňa. Na bližšie detaily o tejto novinke vám odpovie aj FAQ Zásielkovne na ich blogu.

 

Posílte v tomto období fungovanie vášho e-shopu. Využite možnosť bezkontaktného vyzdvihnutia tovaru a poskytnite zákazníkom bezpečný spôsob jeho doručenia. Nezabudnite aj na bezchybne upravenú inzerciu, ktorú si vďaka Mergade účinne nastavíte sami a bez pomoci vývojárov.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Prilákajte ďalších zákazníkov. Pomôžu vám predvianočné vychytávky z porovnávačov

Porovnávače tovaru a e-shopové riešenia si pripravili pre užívateľov pred Vianocami užitočné vylepšenia. Aké nové funkcie pribudli do Shoptetu, GLAMI či Heureky? Zorientujte sa v novinkách a získajte pomocou nich zákazníkov, ktorí si nechávajú nákup na poslednú chvíľu.

03.12.2020
Kde ešte predávať módu? Inzerujte na Modio.cz

Hľadáte ďalšiu cestu, ako zákazníkom ponúknuť tovar zo segmentu móda a doplnky? Využite možnosti marketingového kanála Modio.cz. Funguje klasickým preklikovým systémom a pre zapojenie do neho vám stačí XML feed.

10.11.2020
Pritiahnite k sebe zákazníkov priamou cestou. Pomôže vám partnerská sieť Pricemanie

Vylepšite viditeľnosť a dôveryhodnosť vášho e-shopu s partnerským programom od Pricemanie. Slovenský porovnávač tovaru pripravil pre svojich klientov novú sieť Pricemania Content Network (PCN). Zistite, ako pomocou nej zvýšite záujem nakupujúcich pred blížiacimi sa Vianocami.

05.11.2020

Pridať nový komentár