Prepojenie Zásielkovne a Alzy výrazne uľahčuje preberanie tovaru

Nová spolupráca Zásielkovne a AlzaBoxu mieri pozornosť na bezkontaktné výdajné miesta. Tento unikátny český projekt prinesie zákazníkom lepšie možnosti dopravy objednávok a ich komfortnejšie vyzdvihnutie. Poďme sa pozrieť, čo všetko ešte novinka obnáša.

Nová príležitosť pre e-shopárov

Prvý projekt svojho druhu v Česku spojil bezpečnosť AlzaBoxu s vysokým štandardom dodania tovaru od Zásielkovne. V úvode je zatiaľ zapojených 10 boxov v Prahe a v pláne je postupné rozširovanie na celú Českú republiku. Aktuálne nájdu zákazníci už nový spôsob dopravy cez AlzaBox vo svojich košíkoch na e-shopoch či priamo v aplikácii Zásielkovne.

 

AlzaBox a Zásielkovňa spojili sily. Zdroj:https://blog.zasilkovna.cz/zasilkovna-a-alza/

Jednoduché zapojenie do projektu

Princíp AlzaBoxov funguje rovnako ako preberanie tovaru na akomkoľvek výdajnom mieste Zásielkovne. Pridaný spôsob doručenia má takisto štandardnú cenu ako bežná zásielka. V prípade e-shopov nie je navyše potrebná dodatočná implementácia či úprava.

Pre zákazníka sa nič nezmení ani v prípade prehľadu o doručení -  e-mailové či SMS upozornenia budú naďalej pravidelne informovať o vyzdvihnutí zásielky. Tá si na vybratie v boxe počká do polnoci nasledujúceho dňa. Na bližšie detaily o tejto novinke vám odpovie aj FAQ Zásielkovne na ich blogu.

 

Posílte v tomto období fungovanie vášho e-shopu. Využite možnosť bezkontaktného vyzdvihnutia tovaru a poskytnite zákazníkom bezpečný spôsob jeho doručenia. Nezabudnite aj na bezchybne upravenú inzerciu, ktorú si vďaka Mergade účinne nastavíte sami a bez pomoci vývojárov.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Novinky z porovnávačov alebo aj ako sa najlepšie pripraviť na letnú e-shopársku sezónu

Čo by vás nemalo minúť v prípade porovnávačov v nadchádzajúcom období? Zhrnuli sme pre vás užitočné novinky z Heureky a FAVI, ktoré s prichádzajúcimi sezónnymi akciami určite využijete. Tak či už zvažuje expanziu alebo vyladenie inzercie pre domáci trh, ste na správnom mieste.

09.06.2021
Predávajte tovar pre udržateľné bývanie pomocou novej kategórie Biano EKO

Ponúkate ekologické a udržateľné produkty v sekcii Home & Decor? Upozornite na ne ľahšie prostredníctvom špecializovaného porovnávača Biano. 22. apríla 2021 predstavil novú kategóriu, ktorá ponúka ekologickejšie varianty produktov, inšpiráciu, informácie a tipy o udržateľnom životnom štýle.

29.04.2021
Spoznajte Biano Button. Funkcia zobrazenia podobných produktov vám zvýši predaj

Premýšľate, ako v segmente nábytku a dekorácií prilákať viac zákazníkov? Biano pre vás pripravilo novú funkciu Biano Button. Funguje na princípe similarity - teda zobrazenia podobných produktov. Poďme si túto novinku predstaviť bližšie.

09.03.2021

Pridať nový komentár