Prepojenie Zásielkovne a Alzy výrazne uľahčuje preberanie tovaru

Článok uverejnený 12.05.2020

Nová spolupráca Zásielkovne a AlzaBoxu mieri pozornosť na bezkontaktné výdajné miesta. Tento unikátny český projekt prinesie zákazníkom lepšie možnosti dopravy objednávok a ich komfortnejšie vyzdvihnutie. Poďme sa pozrieť, čo všetko ešte novinka obnáša.

Nová príležitosť pre e-shopárov

Prvý projekt svojho druhu v Česku spojil bezpečnosť AlzaBoxu s vysokým štandardom dodania tovaru od Zásielkovne. V úvode je zatiaľ zapojených 10 boxov v Prahe a v pláne je postupné rozširovanie na celú Českú republiku. Aktuálne nájdu zákazníci už nový spôsob dopravy cez AlzaBox vo svojich košíkoch na e-shopoch či priamo v aplikácii Zásielkovne.

 

AlzaBox a Zásielkovňa spojili sily. Zdroj:https://blog.zasilkovna.cz/zasilkovna-a-alza/

Jednoduché zapojenie do projektu

Princíp AlzaBoxov funguje rovnako ako preberanie tovaru na akomkoľvek výdajnom mieste Zásielkovne. Pridaný spôsob doručenia má takisto štandardnú cenu ako bežná zásielka. V prípade e-shopov nie je navyše potrebná dodatočná implementácia či úprava.

Pre zákazníka sa nič nezmení ani v prípade prehľadu o doručení -  e-mailové či SMS upozornenia budú naďalej pravidelne informovať o vyzdvihnutí zásielky. Tá si na vybratie v boxe počká do polnoci nasledujúceho dňa. Na bližšie detaily o tejto novinke vám odpovie aj FAQ Zásielkovne na ich blogu.

 

Posílte v tomto období fungovanie vášho e-shopu. Využite možnosť bezkontaktného vyzdvihnutia tovaru a poskytnite zákazníkom bezpečný spôsob jeho doručenia. Nezabudnite aj na bezchybne upravenú inzerciu, ktorú si vďaka Mergade účinne nastavíte sami a bez pomoci vývojárov.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Vyťažte maximum z affiliate marketingu pomocou siete Affial

Chcete zvýšiť svoj predaj, odlíšiť sa od konkurencie a budovať svojmu brandu meno ďalším smerom? Vyskúšajte affiliate marketing. Jeho pomocou sa internetové obchody prepájajú s webmi, aby na nich propagovali svoje produkty.

13.04.2022
Ako profitovať z nových funkcií na porovnávačoch Biano a FAVI

Predávate tovar zo sekcie home & deco? Špecializované porovnávače Biano a FAVI prinášajú novinky, ktoré vám pomôžu zabezpečiť úspech s online kampaňami. Objavte napríklad ďalší predajný nástroj Biano Studio alebo súhrnný ťahák k parametrom tovaru na FAVI.

12.04.2022
Staňte sa členmi Kaufland Global Marketplace. Zaistí vám inzerciu v ČR, SR a na ďalších európskych trhoch

Predajný gigant Kaufland chystá v roku 2023 otvorenie online trhovísk v Českej republike a na Slovensku. Budú súčasťou siete Kaufland Global Marketplace, ktorá vám umožní inzerovať na niekoľkých marketplaces po celej Európe. Na to, aby ste expandovali na ďalšie trhy, vám postačí jedna registrácia.

22.03.2022

Pridať nový komentár