Heureka spustila Garanciu dodania do Vianoc

Čo je Garancia dodania tovaru do Vianoc

Heureka prišla s funkciou, ktorá informuje užívateľov o e-shopoch, ktoré sú schopné svoje produkty dodať do Vianoc, tak aby na Štědrý deň nikomu žiadny darček pod stromčekom nechýbal. Užívateľom sa bude na detaile produktu pri vašej ponuke zobrazovať ikonka, ktorá indikuje, že daný tovar ste schopný dodať do Štedrého dňa. Ikonka sa začne zobrazovať vždy cca týdeň po registrácii vášho e-shopu.

Podmienky účasti

  • vlastniť certifikát Overené zákazníkmi
  • v administrácii vyplniť najneskorší termín objednávky, viď obrázok nižšie

Garancia dodania do vianoc, ilustrácia

Ukážka nastavenia Garancie dodania do Vianoc v administrácii Heureky

Dostupnostný XML v priebehu tejto akcie

Je dobré povedať si, že počas priebehu Garancie dodania do Vianoc, sú ignorované dáta z Dostupnostného XML. Dáta o dostupnosti produktov sú čerpané z klasického XML súboru a tagu DELIVERY_DATE. Informácie z dostupnostného XML sa začnú zobrazovať znovu 25.12.

Čo je dobré zvážiť pri Garancii dodania do Vianoc

Starostlivo zvážte predovšetkým kapacity dopravcov a dodávateľov. Pred Štedrým dňom tradične kolabuje logistika a TOP produkty sa v skladoch dodávateľov začínajú mínať. Výsledkom môžu byť rozhorčení zákazníci a vrátenie neskoro dodaného tovaru. Odporúčam preto svoje možnosti odhadnúť reálne a nesľubovať zákazníkom nemožné s vidinou vyšších predajov. Stanovte si vo svojom e-shope záruku pre dodanie tovaru do Vianoc reálne, a tú následne komunikujte zákazníkom.

Pridať nový komentár